Skocz do zawartości
january

Los Angeles Lakers 2018/19

Rekomendowane odpowiedzi

Powtórzyłem to wczoraj/dziś jakieś 10 razy.

Nie jestem wielkim fanem picków (poza Bongą) Lakers, ale fajniejszy Buss zasłużył na zaufanie w ostatnich latach świetnie wybierając 2 na 3 razy.

U Wagnera niepokoi oczywiście jedynie defensywa -- w sensie głownie warunków fizycznych. 

Bonga to typowy stash, wysoki potencjał z #39 to bdb pick.

Ukrainiec ładnie rzuca. Nic więcej nie robi niestety (np beznadziejny jest przy floaterach, kończeniu pod koszem).

Newman to świetny strzelec, ale lampka czerwona mi się zapaliła, że odmówił workoutu, bo bał się J.Cartera ;-)

Natomiast za to propsy :] :

Lakers officially informed LiAngelo Ball he will not be on their Summer League team last night.  They were determined to make this a basketball decision but as one source put it, “obviously there’s more to it than basketball.” In other words— the LaVar effect was real.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak teraz czytam, to ten Svi, mimo że senior, ma dopiero 20 lat. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poogladalem troche hajlajtow chlopakow i zaczynam sie zakochiwac w tych wyborach

ja wiem, ze sa jednowymiarowi, ze od polowy 1 rundy to juz wlasciwie loteria czy z goscia cos bedzie czy nie ale mamy 3 fajnych grajkow,

ktorzy sa wzieci po to, by pelnic okreslona role i maja wszystkie skillsy ku temu, by sie odnalezc i robic robote.

z tak wysokimi numerami, wzieto chyba najlepiej jak mozna bylo, jesli chodzi o nasze zapotrzebowania.

jasne, ze fajnie byloby wybrac gosci, ktorzy maaj full package ale pytanie czy my takich gosci potrzebujemy(?)

srac divincenzo, pewnie nawet gdybysmy mieli pick w okolicach 15 i tak by go nie wzieli jak znam zycie.

ukrainiec wyglada na nieziemskiego shootera. 44% zza luku robi wrazenie, w zasadzie nie myli sie z naroznikow i potrafi tez skonczyc alley oopa. wiec mi sie bardzo podoba. okazuje sie, ze tak nisko spadl bo ma maly wingspan. jakby to qrwa mialo znaczenie przy trafianiu trojek a tak jak pisze jendras, 20 lat i 4 lata grania na uczelni. fajnie!

wagner tak jak sviat, ograny tez ze swietnej uczelni, duzego programu. gosc moze nie wyglada ale potrafi skrossowac niejednego wysokiego. naprawde niezly ball handling, wspomniana troja, jakastam zbiorka. czy my potrzebujemy rim protectora? niestety goscia, ktory bedzie siepal trojki i robil 3 bloki na mecz... raczej nie znajdziemy, z tak niskimi wyborami.

drugi niemiec za to fizycznie prezentuje sie przekozacko. i tyle wiem. hajlajty tez wygladaja fajnie choc nie mam przekonania do hajlajtow z ligi niemieckiej czy eurocup gdzie gra sie totalnie inaczej.

to sa goscie, ktorzy moga zaskoczyc i wejsc do rotacji i przede wszystkim ograni, wiec moze sie okazac, ze tak jak kuzma juz od 1 meczu wniosa cos do gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie jakoś nie jarają te wybory, tym bardziej że żaden z nich nie istnieje w obronie.. Liczyłem na inne wybory, ale trudno.. 
Czekam na nowe info w sprawie FA. Nie chciałbym aby trafił do nas LBJ, obawiam się że on się rozsypie biorąc pod uwagę jak jest eksploatowany w ostatnich latach.. Kobe też przez większość kariery był nie do zajechana.. a potem posypało się. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie jakoś nie jarają te wybory, tym bardziej że żaden z nich nie istnieje w obronie.. Liczyłem na inne wybory, ale trudno.. 

Czekam na nowe info w sprawie FA. Nie chciałbym aby trafił do nas LBJ, obawiam się że on się rozsypie biorąc pod uwagę jak jest eksploatowany w ostatnich latach.. Kobe też przez większość kariery był nie do zajechana.. a potem posypało się.

Jak mu Achilles nie pójdzie to się nie rozsypie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten Niemiec to mega poukładany gościu. Nie liczyłem, że będą brać rzucająca 4 ale im więcej o nim czytam, tym bardziej wybór mi się podoba. Poza tym gdyby jakimś cudem Kuzme w dealu puścili to mają idealnego zmiennika na jego miejsce.

https://www.theplayerstribune.com/en-us/articles/moe-wagner-thank-you-michigan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten Niemiec to mega poukładany gościu. Nie liczyłem, że będą brać rzucająca 4 ale im więcej o nim czytam, tym bardziej wybór mi się podoba. Poza tym gdyby jakimś cudem Kuzme w dealu puścili to mają idealnego zmiennika na jego miejsce.

https://www.theplayerstribune.com/en-us/articles/moe-wagner-thank-you-michigan

Wagner to idealny grajek dla LA, 3 rzuci i ponapinać się potrafi jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

badboys2 Kuźma i Wagner to zdecydowanie podobna gra i pozycja, po prostu teraz patrzysz przez pryzmat Kuzmy w LAL a Wagnera na uczelni. Kuźma podobnie grał na uczelni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie do konca, kuzma na 4 roku byl streetch4, na centrze gral niejaki david collette

oczywiscie to bylo bardziej ustawienie 3 malych i 2 wysokich niemniej warzacy 86kg kuzma raczej nie gral na C

natomiast wagner w michigan to taki typowy dzisiejszy C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wagner nie broni postup, nie jest rimprotectorem oczywiście i nie switc***e za bardzo na niskich w D.

Ofensywna czwórka, podobnie jak Kuz z tym że Kuzma mpg przejmować może na SF, a Moritz na C.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie jak January napisał, z tym że Kuźma i Wagner raczej razem na boisku nie beda (chyba że obaj na F i rim protectora na C), bo wtedy defensywa by nie istniała w LAL, nawet jeśli przyjmiemy że broni Niemiec 2x lepiej od Kuzmy :)

Ogólnie baaaardzo Dirka przypomina na którym się wzoruje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Się szybko zaczęło  :panda:

Moe Wagner
Verified account

@moritz_weasley
More Moe Wagner Retweeted Josh Hart
And it all starts...‍♂‍♂Moe Wagner added,
Josh Hart
Verified account

@joshhart
. @moritz_weasley is a funny guy.....ugly but funny
2:33 PM - 23 Jun 2018

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Edytowane przez dannygd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do lebrona jak znalazl:p

hej wzielismy 3 obcokrajowcow w drafcie. 1 raz taka sytuacja w jezioranach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- poor man's Brook Lopez?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe kto pierwszy napisze książkę, żeby ogłosić zmianę drużyny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.