Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Bo słabo układał ofensywy swych ekip?

W ostatnim sezonie (gdy Memphis zrobili WCF i 56W) miał 17. ofensywę w lidze, Joerger w pierwszym sezonie w Memphis miał 15. ofensywę, w drugim (gdy byli zdrowi i zrobili 56W) 13. ofensywę - ale w sezonie 12/13 Hollins miał w składzie Gaya przez pół roku, po jego odejściu mieli nawet atak w ~top10 ligi przez pół roku. 

Chyba jednak nie było tak źle i to kwestia rosteru.

8 minut temu, january napisał:

Nie wiadomo kto będzie w rosterze w Lakers na ten moment jeszcze, więc ciężko spekulować nt tego jaka będzie ofensywa^

Ułożenie sensownej ofensywy mając LeBrona generalnie nie powinno być problemem i HC przy odpowiednim rosterze mógłby być nawet jakiś Mike Brown. Ale do tego trzeba odpowiednich ruchów na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Przecież to są słabe wyniki + prowadził potem jeszcze Nets fatalnie.

Joerger miał bardzo podobne przy podobnym rosterze, a raczej nie jest ''ofensywną łajzą'' (cokolwiek to oznacza). Hollins może być średnim trenerem (w Nets mu kompletnie nie wyszło), ale raczej uważałbym z przypinaniem takich łatek, w większości przypadków to kwestia rosteru, jakimi ktoś dysponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Przemek_Orliński napisał:

Jasiu po prostu topi w gównie każdego, kto odbiega od jego myśli w kwestii budowania składu. Nic nowego :] 

No ja czekam na moment gdy Lakers oddadzą Ingrama, #4, Harta i Kuzmę za AD, a january napisze, że to beznadziejna wymiana xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

No ja czekam na moment gdy Lakers oddadzą Ingrama, #4, Harta i Kuzmę za AD, a january napisze, że to beznadziejna wymiana xD

Inaczej niech oddadza pick, Ingrama, Kuzme i Balla , za AD, a  z free agents niech podpisze Irving (dlatego gonzo lol w paczce bo będzie zbedny) , i mamy finał konfy dla Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, badboys2 napisał:

lethal shooter podobno dostal oferte pracy od ktoregos z klubow nba... 

ostatnio duzo pracowal z graczami lakers w ich obiekcie treningowym,  wiec mam nadzieje, ze dogada sie wlasnie z nimi... 

Sasha "The Machine" Vujacic wraca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, january napisał:

Trochę skomplikowana sytuacja z draftem Lakers, wydaje się że top3 będzie jakie będzie (co jest dobrym newsem) Zion/Morant/Barrett.

1) Pytanie pierwsze czy LAL w ogóle wybierać będą dla siebie - wg mnie tak, wątpię w klepnięcie/ustalenie dealu pod Davisa (noo ewentualnie jakiegoś innego) przed startem FA. A jak się już ma taki znak zapytania, to trzeba patrzeć na siebie w drafcie przede wszystkim.

2) Mam nadzieję, że nie pójdą w Reddisha, to by już była przesada. Culver/Garland - bardzo dobre picki jak na ten draft i 4 wybór, mają oczywiście swoje wady (również w kontekście fitu) niemniej jest to całkiem dobry scenariusz.

3) Jest jeszcze trzecie nazwisko, cholernie tu pasujące, ale niemal na pewno dostępne znacznie później. Dlatego patrzyłbym mocno w kierunku Atlanty, gdzie mają 3 picki w top17 i 3 niezłe 2nd roundery, więc bardzo mocno pachnie tam chęcią konsolidacji assetów. Telefon byłby tu całkiem dobrą opcją. Jakby udało się wyrwać coś w rodzaju Huerter+#10+2nd rounder to byłby to wręcz wymarzony deal dla LAL (tzn jak coś to ja bym #4 za Huertera w ogóle osobiście puścił, ale realnie na value patrzmy), ale obawiam się, że Kevina Hawks nie ruszą. Jednakże rozmiana tego 4 picku ma dużo sensu w sytuacji Lakers przed bardzo niepewnymi negocjacjami z Pels, czy FA, na którym można zebrać w łeb przy takiej konkurencji. 

4) Na FA DLO może być :D Całkiem sympatyczny sidekick dla Brona by to był...

 

4. Nie ma na to najmniejszych szans. Ani jedna ani druga strona by tego nie chciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

FA się może tak potoczyć, że Johnsonless Lakers by bardzo chcieli 😉

Ale paaaanie, odliczając nawet SnT to po Russella kolejka jak w PRL. 

Wciąż podtrzymuje zdanie, że dostanie wypłatę i mu się odechce.

Dlatego widzę tu Wolves z snt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Culver/Garland - bardzo dobre picki jak na ten draft i 4 wybór, mają oczywiście swoje wady (również w kontekście fitu) niemniej jest to całkiem dobry scenariusz.

Garland piękny fit, choć w sumie nie wiem czy jest sens oceniania fitu 15 lat młodszego gracza od LeBrona, zwłaszcza biorąc pod uwagę że pewnie skończy w innym miejscu, ale mam nadzieję, że Lakers pójdą po niego.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BMF napisał:

Garland piękny fit, choć w sumie nie wiem czy jest sens oceniania fitu 15 lat młodszego gracza od LeBrona, zwłaszcza biorąc pod uwagę że pewnie skończy w innym miejscu, ale mam nadzieję, że Lakers pójdą po niego.

Gdzieś już to widziałem tylko nie pamietam gdzie. Love me Wiggy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, january napisał:

1) Pytanie pierwsze czy LAL w ogóle wybierać będą dla siebie - wg mnie tak, wątpię w klepnięcie/ustalenie dealu pod Davisa (noo ewentualnie jakiegoś innego) przed startem FA. A jak się już ma taki znak zapytania, to trzeba patrzeć na siebie w drafcie przede wszystkim.

Według mnie odwrotnie, tegoroczne picki będą prawdopodobnie istotnym elementem pakietu po AD (Lakers i #4, Knicks i #3, wybory Bostonu), więc temat powinien zostać dograny w czerwcu.

btw. Lakers ponoć lubią też Huntera.

Tak na marginesie, ostatni trade Brooklynu poprawia jeszcze bardziej pozycję Lakers w temacie Davisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Jendras napisał:

Tak na marginesie, ostatni trade Brooklynu poprawia jeszcze bardziej pozycję Lakers w temacie Davisa.

Na to wygląda ze Brooklyn nie będzie startował po Davisa a spróbuje tylko przekonać FA. Ale to chyba lepiej dla nich. Nie będą ryzykować oddaniem super prospektów za możliwe wypożyczenie Davisa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.