Skocz do zawartości

Szał zmian i wymian offseason 2018


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Jokic zarabia tyle samo co Durant :) hihihi niezle.
Dokładnie, a jak KD zdobędzie 3 tytuł i 3 MVP z rzędu to już wogole ośmieszy wszystkie te max. kontrakty :)

Ale przecież zapomniałem, że on fatalna dla siebie i swojego legacy decyzję podjął... Powinien jak PG13 zostać w OKC i odpadać w 1 rudzie PO! W końcu grill u Rustiego to coś więcej niż mistrzostwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie umowa dla Bartona, nie wierzyłem, że nie będzie chciał wejść na rynek a tu proszę

 

sc trochę zawalone, ale za rok już będzie więcej możliwości, nie zbyt wierzę już w jakieś zrzucanie kontraktów farieda/wilsona/arthura, tym bardziej w LBJa, zje obiad za free i siema

 

Graty dla Joka, niesamowity american dream, teraz czas na wejście na wyższy level

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty dla Joka, niesamowity american dream, teraz czas na wejście na wyższy level

Czyli na MVP level?(czego mu życzę) Bo na poziomie All-stara już gra. Za rok schodzi kontrakt Millsapa więc przed Denver ładna przyszłość. W przyszłym sezonie PO to ich obowiązek według mnie. Szkoda że pewnie kosztem choćby takich Spurs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oni wtedy mieli obrót 126 mln i zysk 11 mln.. A teraz mają 222 mln i zysk 64 mln

Nie tłumaczy to ich zaćmienia umysłu i decyzji o pozostawieniu Perkinsa, a odpuszczeniu Hardena. Teraz z kolei zapłacą taki podatek, że te 64 mln zysku będą jeszcze długo wspominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG w Thunder, Leonard w Sixers i Lebron w Lakers nie stawiają pewnie żadnego z tych zespołów w roli faworytów do stuknięcia, ale przynajmniej jakoś siły by się w miarę na parę drużyn rozkładaly.

 

Ta liga byłaby ciekawsza, kontuzje się zdarzają i jakby poważniej takich Warriors dopadły to w końcu zrobiłoby się ciekawiej.

Leonard w Sixers to nie jst murowany kandydat do walki o tytuł Twoim zdaniem?

Przecież Kałaj to brakujące ogniwo w tej ekipie, Leo plus kilku strzelców i masz contendera większego niż Celtics i Rockets

 

no i przede wszytkom jest to projekt na kilka lat, Lakers z lebronem to wąsko otwarta furtka i w dodatku zamykająca sie powoli

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Bo oni wtedy mieli obrót 126 mln i zysk 11 mln.. A teraz mają 222 mln i zysk 64 mln

Ale wtedy mieli prawdziwego contendera i 4 mln do dorzucenia (z tych zarobionych 11), a dziś mają 1 rundę opierając się na Waszych danych jakieś 100 mln do dołożenia z 64. Coś się z matematyką stało bo dla mnie +7>-36 nawet gdybyś przyjał, że to ekipy równie mocne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol właśnie widzę jakieś ploty

 

Jak oni chcą to finansowo ogarnąć?

 

Bo idea true GOATa i LBJa w jednym teamie jara opór!

inna sprawa, iż zakładając, że Lebron wybierze pod względem sportowym, to na teraz Nuggs są drudzy po Sixers, a patrząc na fit z Simmonsem to kto wie czy nie na czele

 

dawać go na rok, co mi tam, jakoś to będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nikt poza kibicami Lakers nie płacze z powodu decyzji PG13 :)

 

dwóch już się właśnie pare godzin temu pozbyli.

wiem, taki rynek.

Ale w dzisiejzej NBA talentu strzeleckiego jst aż nadto, więc w sytuacji, kiedy Sixers staliby sie najpoważniejszym graczem na wschodzie pewnie kilku wetów by mocno ich rozwazyło

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns moim zdaniem zrobili dobrze

 

Teraz Ariza a za rok Tobias Harris który będzie dobrze dopasowany do Aytona i Brookera.

 

Brooker może ten rok udawać Hardena, zobaczyć jak się sprawdzi.

 

Dodatkowo Suns zlikwidowali swój największy problem czyli brak strzelców za 3.

 

Tankowac nie ma sensu już bo młody talent jest więc czasem na ogrywnaie ich w poważnej koszykówce .

 

Nie zdziwilibym się jeśli Suns zrobią bilans który dałaby im play-offy na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na MVP level?(czego mu życzę) Bo na poziomie All-stara już gra. Za rok schodzi kontrakt Millsapa więc przed Denver ładna przyszłość. W przyszłym sezonie PO to ich obowiązek według mnie. Szkoda że pewnie kosztem choćby takich Spurs.

bardziej chodzi o wiekszą dojrzałość, profesjonalizm i wzięcie na siebie odpowiedzialności za zespół, a reszta sama przyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to oceniłeś tym swoim okiem?

 

Na pewno nie można go porównac do Spurs, którzy od 20lat mają jednego trenera i jedna filozofię rozwoju. W Lakers się sporo zmieniło pod tym względem w ostatnich latach, również pod względem rozwijania graczy w g-league. Jak Lonzo, czy Ingram za parę lat nie będą przynajmniej all starami będzie można zacząc dyskutować, ale póki co pod względem pracy z młodzieżą, wybory w drafcie wygląda to obiecująco.

Wybory Lakers  w draftach tez nie są jakieś wybitne.,Praktycznie za tyle lat tankowania i mając rok po roku#2 w pierwszej rundzie to  w LAL cudów nie ma.,Porównując z Bostonem ,który miał podobne picki to Lakers są w lesie.,Wiem że die hard fani Lakers widzą wszystko w różowych barwach ,ale prawda jest taka iże na razie to jest ekipa na 35 W i poza PO.,Nawet jak Ingram przytyje te 40 funtów to i tak dla Lakers może zabraknąć miejsca w PO,Jedyna nadzieja to podpisanie topowych FA ,albo wymiana po gotowych graczy typu Kawhi.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron jak pójdzie do LAL to chyba znak, że jest po drugiej stronie rzeki (bez PG i Kawhiego), wiec wiadomo, ze kazda opcja sportowo jest lepsza, ale z Jokiciem to Warriors im zrobiliby znowu 125 ORTG analogicznie jak z Lovem, więc tez bez szału.

 

Sixers są głównym faworytem do największego przegranego offseason w tym momencie, zobaczymy co sie zmieni przez następne tygodnie.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard w Sixers to nie jst murowany kandydat do walki o tytuł Twoim zdaniem?

Przecież Kałaj to brakujące ogniwo w tej ekipie, Leo plus kilku strzelców i masz contendera większego niż Celtics i Rockets

 

no i przede wszytkom jest to projekt na kilka lat, Lakers z lebronem to wąsko otwarta furtka i w dodatku zamykająca sie powoli

chodziło mi o to, że żadna z tych drużyn nie wskakuje do roli zespołu na półce czy mogącej zdetronizowac zdrowych Warriors.

 

Oczywiście, że robią się z nich contenderzy z sixers pewnie najwięksi jak zdrowie Joela pozwoli. W Lakers i tak wszystko uzależnione będzie od rozwoju młodych i również zdrowia. Na pewno byłoby w lidze ciekawiej jak zamiast dwóch pewniakow do walki o tytuł mielibyśmy jednego i większą grupę poscigową. Przynajmniej ja wolę lige w takim formacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron jak pójdzie do LAL to chyba znak, że jest po drugiej stronie rzeki (bez PG i Kawhiego), wiec wiadomo, ze kazda opcja sportowo jest lepsza, ale z Jokiciem to Warriors im zrobiliby znowu 125 ORTG analogicznie jak z Lovem, więc tez bez szału.

ja wiem, że to g znaczy, ale Jokić jest z Dubs na poziomie 0.500 bez Lebrona, potrafimy z nimi grać bez strachu mówiąc krótko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, że to g znaczy, ale Jokić jest z Dubs na poziomie 0.500 bez Lebrona, potrafimy z nimi grać bez strachu mówiąc krótko

Jokic jest zajebisty, ale Warriors to najgorszy możliwy rywal dla niego. Wiadomo, ze Nuggets byliby zajebisci, ale bez szału. No ale lepsze to niż LAL bez żadnego allstara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.