Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uważam ze mówienie o wejsciu w glowe w meczu gdzie dany zawodnik robi 37 pts na 63 ts / 23 na 53 ts z nim na boisku to jest po prostu grube przegięcie i nie widzę tutaj nic innego oprocz tego że support zagrał fatalnie.

 

 

tylko że gwiazdy czynią innych lepszymi. jeśli zatem ktoś wszedł gwieździe w głowę, to nie tylko ona zagrała gorzej, lecz też słabiej kreowała drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle wyglądają ostatnio Simmons i Embiid (mimo że gra z kontuzją)
Czasami jak patrznę na Joela to myślę sobie, że gdyby wrócić do gry sprzed ery Warriors to ten gość robiłby taką jesień sredniowiecza że szkoda gadac.
I tak jest kozakiem, ale powiedzmy sobie wprost - fast pace mu nie pomaga - szczególnie w obronie i uganianiu się za strech 4/5

Ciekawe czy ten Jimmy się w PO jakos wymiernie przyda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corey Brewer bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Mam nadzieję, że przedłużenie 10-dniowego kontraktu będzie zwykłą formalnością. Brewer > Chandler.

 

Polemizowałbym, Chandler jest jaki jest, ale popełnia mniej błędów. A jeśli Brewerowi przestaną open-looki wpadać i sędziowie nie będą mu pozwalać na pajacowanie w obronie bedzie tylko szkodnikiem okrutnym.

 

Chociaż rzeczywiście powinni mu dać przynajmniej drugą 10-dniówkę, bo na skrzydle bieda straszna teraz w Sixers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, Shamet wygląda prześwietnie w statystykach strzeleckich (40,5% i >8 trójek na mecz per36), Bolden daje naprawdę dobry poziom w defensywie. Ciekawe na ile pierwszy poprawi się w defensywie, a drugi w ofensywie, bo obaj pokazują potencjał na starterów w lidze za kilkanaście miesięcy, Shamet to właściwie pewniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mialem pisac tu dumnie "sprzedajcie Simmonsa bo z nim nic nie osiagniecie", ale w ostatnich 90 sekundach rozdal 2 piekne asysty + jebnał dunka. Po czym w przedostatnim posiadniu sixers zatrzymał się na FT line, podał bezsensownie do Embida kiedy na zegarze były bodajże 4 sek. co zakończył się shot clock violation.

 

Ciężka sprawa z nim, choć chyba jednak bardziej skłaniam się ku temu że skoro koleś w PO będzie zawsze zayebiście obniżał loty (a ze względu na jego skillset tak będzie), to chyba jednak lepiej się go pozbyć. Zwłaszcza że w PO będzie częściej musiał brać gre na siebie a rzadziej rozdawać ładne asysty tak jak dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to chyba miała być zagrywka na JJ'a ale coś nie pyklo

Embiid miał 1v1 więc to nie skończyło się jakimś tragicznym rzutem. Gdyby nie świetne help D White'a to Joel łatwo by zapunktowal

 

A Ben w swojej karierze zagrał 2 serie PO w której raz zagrał dobra a raz złą, trochę zbyt mala próbka na wyroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony tak, z drugiej strony nawet w RS z każdym przeciwnikiem który zwalnia / kontroluje tempo on gaśnie w 4thQ (w tym roku z Boston & Raptors widziałem kilka meczy i prawie za każdym razem było to samo)

 

Btw McConnella się zayebiście ogląda, taki Delladova tylko lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w dupe - o jednym zapomniałem. Że, notabene & kontraktowo obecny sezon to już jego 3 sezon  w NBA. Czyli jego wartość transferowa jest już dość niska, a w przyszłym to w ogóle będzie dramatycznie niska.

Anyway, ciężko mi stwierdzić jak się rozwinie (na razie wygląda to słabo, skoro rzutu nie rozwinął wcale w ciągu lata), ale póki co to raczej wygląda na ballhandlera w drużynie 30-52 niż na poziomie finałów konferencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Not really, Simmons ma reputację przyszłego franchise playera, a to, że jest na pierwszej umowie raczej pomaga niż przeszkadza (oceniając go jako asset, bo Sixers nie mają na razie innych kontraktów pod wymianę). Ale taka sytuacja to abstrakcja, nikt nie ruszy Embiida i Simmonsa dopóki tego nie zażądają. Czysto hipotetycznie, Pelicans daliby się pokroić gdyby na stole mieli Simmonsa w lecie, ale z różnych względów to niemożliwe, więc nawet nie ma o czym rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się  że  ma reputację przyszłego franchise playera, dlatego w moim poście rozróżniłem różne typy franchise'ów.

No, ale serio, pomijając reputacje i takie tam, uważasz że on (na dzień dzisiejszy, bo, jak również pisałem wcześniej, ciężko mi stwierdzić jak on będzie wyglądał za 2-3 lata) ma skilla by być głównym ballhandlerem w czołowej drużynie ligi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, ale to nie jest gra komputerowa. :] 

 

A czy Simmons okaże się franchise playerem (nie "franchise playerem" na poziomie jakiegoś Johna Walla), to nie wiem, z jednej strony jego brak progresu jest zniechęcający, z drugiej skoro nawet Blake Griffin stał się sensownym strzelcem, to dziwne byłoby założenie, że Simmons na pewno nie wyrobi sobie funkcjonalnego jumpera.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między Blejkiem a Simmonsem jest taka, że pierwszy choć próbował rzucać, a drugi tego nie robi... i chyba tylko on sam wie dlaczego. Czeka aż poziom Currego osiągnie, żeby zademonstrować światu?

Swoją drogą tak jak Ben fajnie fituje z Embiidem, tak widziałbym go z Davisem/KATem nawet bardziej.

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między Blejkiem a Simmonsem jest taka, że pierwszy choć próbował rzucać, a drugi tego nie robi... i chyba tylko on sam wie dlaczego. Czeka aż poziom Currego osiągnie, żeby zademonstrować światu? Swoją drogą tak jak Ben fajnie fituje z Embiidem, tak widziałbym go z Davisem/KATem nawet bardziej.

 

 

dokładnie, jak z jednej strony rozumiem że porównanie BMFa było takie high-level, to nawet na shoot-charcie na bball reference z pierwszych lat Griffina widać, że on już w pierwszych sezonach rzucał sporo (ok 20% rzutów) z 16+ft, podczas gdy u Simmonsa to jest ok 3%.

Nie, Simmons nie fituje dobrze ani z Embidem ani z żadnym innym wysokim. Może z Currym albo z Hardenem to on dobrze fituje... nie, z Hardenem nie, no chyba że jako center. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoks, ale ja nie oczekuję, żeby prime Simmons rzucał ~7 trójek na mecz na ~37% z gry jak Griffin teraz, z czego ~40% off the dribble, raczej zmierzam do tego, że skoro Blake z poziomu typka rzucającego w drugim sezonie 52%FT jest teraz w czołówce rzucających wysokich w całej lidze, to nie jest kompletnie wykluczone, że i Simmons wyrobi sobie funkcjonalny jumper i ~70%FT, które pozwoli mu normalnie wymuszać wolne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMF też nie oczekuję że będzie strzelcem dystansowym, po prostu nie rozumiem czemu nie próbuje, a wręcz zaprzestaje patrząc od uczelni. Może nie ma jakiejś dobrej techniki rzutu, ale byli gorsi w tym względzie co próbowali.

 

Aby zadać kłam opiniom zawistników z forum, Ben Simmons oddał dziś rzut za 3 punkty:

 

 

Pierwszy w 2019 roku, pierwszy w bieżącym sezonie.

 

BTW: Corey Brewer 20 punktów, 6 zbiórek, 4 przechwyty, ale też -10 w +/-; dostał drugi, 10-dniowy kontrakt.

Edytowane przez Jeff Hanneman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.