Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może czy Muscala ma jakieś polskie korzenie? Podczas 76 Mavs Michałowicz nazwał go Michał Muskała i nie wiem czy coś w tym jest czy Pan "uuułaa" sobie jaja robił :tongue:

pan uuuułaaa podczas transmisji to cały czas jest jajcarzem, a podczas wywiadów jak np, z Górnym ostatnio to taki spoko ziomek. Taki ma styl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers zamknęli roster na nowy sezon. Niestety Emeka Okafor znowu został ścięty... Wiem, że w sumie nie było innego wyjścia, że ważniejsza jest młodzież, że mają graczy na jego pozycję itp, etc., ale mimo wszystko fajnie byłoby mieć takiego veta w składzie. No i EOkafor >>> Bayless.

 

DpbB35vXoAA1t7l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyni zawodnicy w meczu z FG% >= 50%: Simmons (7/14) i AJohnson (1/1). Super duo forwardów Covington & Saric: 6/18, w tym 1/11 za 3. Fultz solidne 5 punktów i -16 w +/- (najlepiej w drużynie). A to wszystko przy równoczesnym 6/26 i 17 punktach duetu Irving & Hayward. Czy końcowy wynik może dziwić...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyni zawodnicy w meczu z FG% >= 50%: Simmons (7/14) i AJohnson (1/1). Super duo forwardów Covington & Saric: 6/18, w tym 1/11 za 3. Fultz solidne 5 punktów i -16 w +/- (najlepiej w drużynie). A to wszystko przy równoczesnym 6/26 i 17 punktach duetu Irving & Hayward. Czy końcowy wynik może dziwić...?

Widziałem 1 polowe, to jeszcze lepiej obrazowało różnice klas. Generalnie polecam oglądać mecze, choć te -16 Fultza akurat dobrze obrazuje jego wpływ na gre. Jak był schowany w preseason tak dalej gra na alibi.

 

Embiid dał sobie wejść na głowę, Tatum grał bardzo dobrze a 76 to druzyna bez rzutu. I przez ten rzut ta druzyna nie ma szans na cokolwiek w PO. Fultz, Simmons, Embiid(duzo rzuca za 3, nie wiem po co). Redick przesuniety sztucznie na ławe. Odejście Bellineliego i Iliyasowy może okazać sie boleśniejsze niż sie z początku wydawało. Liczenie na Simmonsa w szybkim ataku i Embiida pod koszem to jednak dość prostacki pomysł na ofensywe w dzisiejszej NBA. Oczywiście bedą golić frajerów, ok 50 winów zrobią(dla mnie poniżej). 

 

Taki Klay za rok to by było zbawienie. No i Fultz musi coś ze sobą zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fultz może być bustem i ma na to szanse, a jeśli takowym się stanie to Sixers mają swój sufit w tym kształcie (2 runda). Tak jak to napisał Jendras wyżej. A taki Tatum przy Fultz'ie wyglądał jak Garnett z prime przy Beasley'u z prime ( a miał? hehe). Oczywiście to tylko pierwszy mecz i Fultz może odpalić, ale wydaje mi się, że wróci na ławkę. Nic nie wyrokuje jeszcze, takie luźne przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co skreślać Fultza. wyglądał dobrze w D, jumper jeden też nawet był trafiony. tu głównym problemem jest to, że on jednak musi mieć piłkę w rękach. szkoda, ale trzeba będzie go sprzedać, bo Ben jest lepszym playmakerem (swoją drogą to naj fun to watch player obecnie).

 

poza tym niech Embiid przestanie się bawić w Billa Wlatona i skończy z tymi podaniami z okolic 3p. chce rzucać - spoko; chce wjeżdżać od trójki i wymuszać faule - jeszcze bardziej spoko. ale niech nie podaje, bo to strata za stratą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym niech Embiid przestanie się bawić w Billa Wlatona i skończy z tymi podaniami z okolic 3p. chce rzucać - spoko; chce wjeżdżać od trójki i wymuszać faule - jeszcze bardziej spoko. ale niech nie podaje, bo to strata za stratą.

 

Generalnie to najsłabszy element u Embiida - podania. Prócz tego co wypisałeś kolo się gubi jak jest podwajany. 

 

Choć z drugiej strony wymagamy od niego dużo a on jeszcze chyba nawet 100 meczy nie ma rozegranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co skreślać Fultza. wyglądał dobrze w D, jumper jeden też nawet był trafiony. tu głównym problemem jest to, że on jednak musi mieć piłkę w rękach. szkoda, ale trzeba będzie go sprzedać, bo Ben jest lepszym playmakerem (swoją drogą to naj fun to watch player obecnie).

 

Lorak, ale jak widzisz atak Sixers w play-off z jednym kreatorem, który w dodatku jest mocno ograniczony w HCO?

 

Philly musi jakoś pogodzić Simmonsa z innym playmakerem, czy będzie to Fultz, czy ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Fultz powinien grać jako ballhandler cały odpoczynek Bena + kilka minut razem coby prowadził ten 2nd unit a tutaj kołcz Brown wysyła Fultza do grania z Benem co w sumie krzywdzi wszystkich oprócz TJ'a któremu dziwnym trafem otwiera się więcej minut

 

Na takiej rotacji to Sixers chyba bottom10 offens planują zrobić

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)76 to druzyna bez rzutu. (...) Odejście Bellineliego i Iliyasowy może okazać sie boleśniejsze niż sie z początku wydawało. 

Komu się wydawało, to wydawało, ja piszę o tym od zeszłego sezonu i ubolewałem teraz, że tak łatwo pozbyli się ich...

Trudno kogokolwiek pochwalić z Sixers po tym meczu, bo to, że Ben zagrał dobrze w obronie i ma ciąg na kosz to wiemy. Jumper Fultza wygląda niewiele lepiej niż Simmonsa (który i tak odważył się rzucić). Bez JJR nie ma spacingu.

Statystyka dnia 18A/16TO mówi wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.