Skocz do zawartości

[04/05] FBL #2 : Gadu - Gadu


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie 6 ale jest dobrze. Moj sklad sie wykrystalizowal i tylko bede czekal az punkty do mnie bede splywac :D

 

I tak m.in. wczoraj:

 

Kurt Thomas - 84 fp

Miller - 128 fp

Lewis - 114 fp

Deng - 77 fp

 

Srednia z dzisiejszych meczy to 84.

 

jednym slowem bede od teraz szedl w gore :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz rozmawialem o tym z paroma osobami z FBL#2 na GG. Chodzi o brak jakichkolwiek ruchow transferowych w naszej lidze. FBL#1 i FBL#3 mialy juz pare tradow, rok temu o tym czasie w tej lidze tez juz byly trady. W tym roku jest zastoj. Nie wiem czy to cisza przed burza i potem lawinowo po pierwszym wszystko poleci czy co. Nie wierze tez, aby wszyscy byli zachwyceni do samego konca ze swoich wyborow w drafcie. Rozumie, ze wstrzemiezliwosc od transferow moze byc spowodowana zbyt mala iloscia meczy jakie zostaly rozegrane za czym idzie wybadanie playerow. Jednak nie sadze by to bylo glownym powodem do nie checi wymiany. Nie wiem, moze nie udolnosc rozmow w sprawie tradow doprowadza tez do tego ze tych transferow nie ma. Tyczy sie to zwlaszcza teamow z dolu tabeli, ktore najbardziej powinny byc nie zadowolone z wlasnych rosterow. Jak na razie z ciekawych rzeczy w naszej lidze to Draft, ale ja juz nawet zapomnialem kiedy on byl. Zachecam do ciekawych propozycji. Zawsze jestem otwarty na pertraktacje. Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mine Twoja wypowiedz Mar. bowiem mij aj uz drugi tydzien a ty powyzej 5 miejsca nigdy nie wyszles ,a wiec nie wiem skad ten optymizm. Nie mowie tego bynajmniej ze snobistycznego pkt widzenia z tego ze jestem pierwszy albo oscyluje w TOP 3. Poprostu dziwi mnie Twoja wypowiedz, gdyz wlasnie poki co to takie teamy jak Twoj powinny starac sie ulepszac sklad. Z draftu jestes zadowolony, bo co? Bo lubisz graczy, ktorych wybrales? Nie kumam bo na pewno nie przeklada sie to na FP. Sorry za slowa krytyki, ale to nie ja musze zmieniac sklad przynajmniej jak na razie, ale z checia jesli bedzie to dobry interes zrobie. Propozycje, o ktorych mowisz(nie wiem czy pijesz tez do mnie), niektore sa smieszne, z tym sie zgodze, ale o to w tym chodzi bo czasem idzie kogos zlapac, na taki propos. To, ze na razie nikt nie tradowal nie znaczy ze sa tylk osame smieszne proposy. Ja nie amierzam sie wiecej wtracac w zastoj na FBL#2 bo jak na razie jak juz mowilem na gwalt zadnego tradu nie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie to nie moja liga, ale sie wtrace. Piszesz Key jak to dobrze ci idzie, to w takim razie, dlaczego ty szukasz mozliwosci trejdow? :) Ja uwazam, ze najpierw trzeba zobaczyc co i jak sie rozwija, ktorzy zawodnicy maja szanse na poprawe, a ktorzy zalicza slabszy rok, a potem trejdowac. Mowienie, ze slabsze ekipy maja szukac trejdow jest pochopne, bo to wlasnie GM-owie lepszych druzyn mysla, ze uda im sie wykorzystac "desperacje" tych slabszych i wyciagnac kogos wartosciowego. Np. poprzez podebranie gwiazdy za dwoch wyzszo-sredniakow, co tylko rozmywa sklad. Nawet 2 tygodnie nie minely, wiele sie moze jeszcze zmienic. Ja na razie nie podejmuje ryzykownych decyzji, bo chce zobaczyc na czym tak naprawde stoje. I nie panikuje dlatego, ze jestem na 8 miejscu, a max. bylem chyba tylko na 7. Widze jaka jest roznica w stosunku do czolowki i jaki jest trend, ilosc rozegranych meczow i czuje, ze nie jest tak zle, jak sie innym moze wydawac. I co do kilku zawodnikow mam podejrzenia, ze zagraja lepiej niz to, co prezentowali dotad. Do tego dochodza spekulacja o trejdach, ale tych w rzeczywistosci. Np. jakis zmiennik moze przejsc do druzyny, gdzie dostanie miejsce w pierwszym skladzie i zacznie grac wyraznie lepiej... Itd. itp. No ale ja gram dopiero pierwszy raz. Nie wiem, moze wtopie sromotnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz Key jak to dobrze ci idzie, to w takim razie, dlaczego ty szukasz mozliwosci trejdow?

obawialem sie ze zostane opatrznie zrozumiany. Napisalem to po to by pokazac, ze ja tak naprawde na gwalt nie potrzebuje tradu. Rok tmu gdy nie najlepiej mi szlo probowalem dokonywac tradow i ulepszac moj team i to jest normalny trand, natomiast patrzenie z zaloznymi rekami na nie najlepszy obrot spraw nie jest najlepsza taktyka. Tak sie sklada Szaku, ze chyba grasz w to pierwszy raz imoze nie jestes do konca swiadom, ze ttaj liczy sie szybkosc decyzji, bo kazde punkty maja nie bagatelna wage. Stracone punkty na poczatku RS, to wlasnie moga byc tymi, ktorych ci zabraknie by zajac 3 miejsce i awansowac lige wyzej.

Ja uwazam, ze najpierw trzeba zobaczyc co i jak sie rozwija, ktorzy zawodnicy maja szanse na poprawe, a ktorzy zalicza slabszy rok, a potem trejdowac.

Jakis sens w tym jest co mowisz, ale ja np rok temu jak draft poszedl mi znacznie gorzej niz w tym roku od razuwiedzialem kogo chce a kogo bede wymienial. W tym roku, przynajmniej jak dla mnie nie ma koniecznosci tradu. Moje checi tradowania wiaza sie z udoskonalaniem skladu, pamietaj, ze zawsze moze byc lepiej. Oczywiscie mozna tez przedobrzyc, ale poki co mysle, ze jestem daleki od tego.

Mowienie, ze slabsze ekipy maja szukac trejdow jest pochopne, bo to wlasnie GM-owie lepszych druzyn mysla, ze uda im sie wykorzystac "desperacje" tych slabszych i wyciagnac kogos wartosciowego. Np. poprzez podebranie gwiazdy za dwoch wyzszo-sredniakow, co tylko rozmywa sklad

Po pierwsze z interesu zawsze ktos wychodzi z lepsza, a ktos z gorsza korzyscia. To jest biznes i jesli ktos daje sie oskubac no to sorry, ale nie jestesmy Matka Teresa.

Po drugie, uwierz mi Szaku ,ze jesli ktos ma plytki sklad czyli np KG i reszta naprawde kmiotow, to czsaem lepiej rozmienic to na drobne bo oni ci wiecej dadza niz sam KG i jakies barachlo.

I nie panikuje dlatego, ze jestem na 8 miejscu, a max. bylem chyba tylko na 7. Widze jaka jest roznica w stosunku do czolowki i jaki jest trend, ilosc rozegranych meczow i czuje, ze nie jest tak zle, jak sie innym moze wydawac

Przy tym miejscu, ktore zajmujesz martwil bym sie i to skrajnie. Po mimo, ze jest dopiero 2 tyg po inauguracji RS. Nie jest to od razu zwiastun porazki, jednak jesli po miesiacu dalej bedziesz zajmowal te miejsce to nie licz, ze bez zmian w skladzie zajdziesz daleko.

I co do kilku zawodnikow mam podejrzenia, ze zagraja lepiej niz to, co prezentowali dotad. Do tego dochodza spekulacja o trejdach, ale tych w rzeczywistosci. Np. jakis zmiennik moze przejsc do druzyny, gdzie dostanie miejsce w pierwszym skladzie i zacznie grac wyraznie lepiej.

Opieranie sie na spekulacjach czy plotkach czesto bywa zgubne, bo portale zasypuja nas mnostwem mozliwych tradow i plotek na ich temat, a tak naprawde moze jak 10% z nich sie sprawdza to jest dobrze.

 

A teraz tak ogolnie, jesli nie chcecie to nie tradujcie ja nikogo nie zmuszam. Poprostu sugeruje sie zeszlym sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 2 (6/7 XI - 13 XI 2004r.):

  • Key - średnia: 88,4 (22,0) przyrost: 12,6[/*:m:1gocltnb]
  • Zaplik - średnia: 87,9 (20,0) przyrost: 16,3[/*:m:1gocltnb]
  • loqsh1 - średnia: 74,4 (21,0) przyrost: -8,3[/*:m:1gocltnb]
  • Mar - średnia: 73,7 (18,0) przyrost: -3,5[/*:m:1gocltnb]
  • Mazi - średnia: 73,1 (21,0) przyrost: -5,7[/*:m:1gocltnb]
  • Flash - średnia: 72,0 (16,0) przyrost: -6,5[/*:m:1gocltnb]
  • Xeus - średnia: 67,7 (18,0) przyrost: -12,8[/*:m:1gocltnb]
  • fartman - średnia: 64,7 (20,0) przyrost: -10,3[/*:m:1gocltnb]
  • Duduś - średnia: 64,1 (19,0) przyrost: -6,0[/*:m:1gocltnb]
  • Maxim - średnia: 57,3 (21,0) przyrost: -3,1[/*:m:1gocltnb]

no to się składy krystalizują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do toczacej sie tutaj dyskusji to popieram w niej Szaka

 

Key napisal

. Stracone punkty na poczatku RS, to wlasnie moga byc tymi, ktorych ci zabraknie by zajac 3 miejsce i awansowac lige wyzej.

Moim zdaniem da sie je nadrobic. Juz sa kontuzje i to nie byle kogo bo miedzy innym T-MAC i D.Wade co by o nich nie powiedziec to dostarczaja sporo pkt do FBL i teraz wlasnie ich zmiennicy spowoduja spadek tych druzyn ,chyba sie nie myle prawda ? Zreszta ja mialem to samo z J.Onilem na poczatku na skutek kontuzji maial okolo ,a czasem i mniej jak 50 FP i co mam go wymienic ? wrocil przywalil w dwoch meczach srednio 140 FP i jak na razie nie mysle o pozbyciu sie go ,choc juz raz bylo blisko Fartmancos o tym wie :wink: i pewnie teraz pluje sobie w brode.

Inna sprawa ,ze kilku zawodnikow niespodziewanie szaleje ale jest i kulku ktorzy jeszcze nie zlapali formy wiec pochopne podejmowanie decyzji moze miec oplakany skutek w przyszlosci.

 

Szak napisał:

I nie panikuje dlatego, ze jestem na 8 miejscu, a max. bylem chyba tylko na 7. Widze jaka jest roznica w stosunku do czolowki i jaki jest trend, ilosc rozegranych meczow i czuje, ze nie jest tak zle, jak sie innym moze wydawac

 

Przy tym miejscu, ktore zajmujesz martwil bym sie i to skrajnie. Po mimo, ze jest dopiero 2 tyg po inauguracji RS. Nie jest to od razu zwiastun porazki, jednak jesli po miesiacu dalej bedziesz zajmowal te miejsce to nie licz, ze bez zmian w skladzie zajdziesz daleko

 

Ja jestem na 9 i tez nie panikuje ,tym bardziej ,ze gram pierwszy sezon,kilka blednych decyzji a dokladnie 7 { ktore predko sie nie powtorza} jedna kontuzja i juz mozna okupowac dol tabeli :lol: ,ale z tego co widze to sytuacja u mnie sie poprawia i tez nie widze koniecznosci gwaltownych zmian ,chociaz jakies na pewno by byly wskazane.

Mimo ,ze czytalem prawie wszsytko i wczesniej tez obserwowalem te gre ,to jednak okazalo sie ,ze ta gra ma pewne swoje zasady i trzeba jednak kierowac zespolem calkiem innaczej niz myslalem na poczatku. Nawet teraz przystepujac do draftu calkiem inacej bym wybral niz to mialo miejsce wczesniej ,a trzeba pamietac ,ze nie jestem tutaj jedynym nowym uczestnikiem gry.

 

Na koniec z innej beczki skoro jest tyle bezsensownych tematow to mysle ze nic i nikt nie stoi na przeszkodzie abys Logsh1zalozyl osobny topic na wyniki.Bedzie bardziej przejrzyscie i wygodniej bo juz za chwile znalezc wyniki z poprzednich tygodni bedzie strasznie trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Key,

 

Jak widzisz mam podstawy do optymizmu. Jestem 4 i systematycznie ide gory. Widac stabilizacja skladu daje korzysci.

 

A dzis B. Miller 131 pkt. :D Srednia idzie w gore, takze milo i wesolo :wink:

 

Jeszcze lepiej zagral Haywood, ktory mial 141 fp no ale byl na lawce. Ale nawet jak bedzie gral w polowie tak dobrze to bede mial powod do radosci.

 

P.S. Kto wie co sie dzieje z Carterem? Jakis koflikt miedzy nim a coachem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec z innej beczki skoro jest tyle bezsensownych tematow to mysle ze nic i nikt nie stoi na przeszkodzie abys Logsh1zalozyl osobny topic na wyniki.Bedzie bardziej przejrzyscie i wygodniej bo juz za chwile znalezc wyniki z poprzednich tygodni bedzie strasznie trudno.

W dziale Fantasy Basketball League nie ma bezsensownych tematów 8)

 

Wyniki podawane w dziale ogólnym poszczególnej ligi wyzwalają dodatkowe możliwości dyskusji i komentarzy...W tym roku w sumie aktywność forumowa graczy nie jest duża, ale i tak jest większa niż to było rok temu. Mam nadzieję, że właśnie dzięki takiej formie co roku będą postępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 3 (13 - 20 XI 2004r.):

  • Key - średnia: 88,0(25) przyrost: -0,4 fpg: 84,1[/*:m:2y7d2yli]
  • Xeus - średnia: 83,5(28 ) przyrost: 15,9 fpg: 78,4[/*:m:2y7d2yli]
  • Flash - średnia: 82,2(28 ) przyrost: 10,2 fpg: 78,5[/*:m:2y7d2yli]
  • Zaplik - średnia: 80,8(23) przyrost: -7,0 fpg: 80,3[/*:m:2y7d2yli]
  • Mazi - średnia: 80,1(27) przyrost: 7,0 fpg: 77,6[/*:m:2y7d2yli]
  • loqsh1 - średnia: 79,5(20) przyrost: 5,1 fpg: 79,0[/*:m:2y7d2yli]
  • Duduś - średnia: 74,0(22) przyrost: 9,9 fpg: 69,6[/*:m:2y7d2yli]
  • fartman - średnia: 72,6(26) przyrost: 7,9 fpg: 71,1[/*:m:2y7d2yli]
  • Mar - średnia: 70,9(33) przyrost: -2,7 fpg: 73,5[/*:m:2y7d2yli]
  • Maxim - średnia: 63,8(28 ) przyrost: 6,4 fpg: 60,9[/*:m:2y7d2yli]

Graczem Kolejki w FBL #2 został: Key

 

po kolorach widać, że tydzień znacznie lepszy niż poprzedni. ostatnia liczba to średnia FP z całego sezonu, key rozwala nam ligę :) ale dobra wiadomość - spada mu średnia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudus przykro mi ale troszke spadniesz bo twoj pan Jermaine nie zagra prawdopodobnie 20 meczy wiec to ja wyszedlem na tym transferze nieudanym na plus eheh i teraz sie ciesze :]

 

Key chyba bez artesta na 30-40 meczy tez bedzie troszke trudno :] hehe oj bedzie sie dzialo w naszej pieknej lidze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Fartman ja to jak na razie nie ponioslem zbyt duzej straty bo moj Jermaine zagral u mnie dopiero chyba ze 3 mecze ,wczesniej kontuzja i niepewne wystepy ,wiec spadek bedzie niewielki. Wprawdzie teraz odszedl Iverson ,miejmy nadzieje ,ze na krotko bo juz mam srednia z ostatnich meczy tragiczna .Strata Keya na caly sezon 91 FBL to juz jest problem.

Maziktez zaczyna miec problem bo Nowitzki to 107 FBL{ liczac przerwany mecz ,wiec bylo na pewno wiecej } a kolanka bola, Parker obnizyl loty i tez za wiele pkt nie dostarcza.

Wiec pocieszam sie ,ze moje klopoty wkrotce sie skoncza i zostalo jeszcze tylko 24 mecze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 4 (21 - 27 XI 2004r.):

  • Xeus - średnia: 84,2(28 ) przyrost: 0,6 fpg: 80,0[/*:m:2j9xaf7u]
  • Key - średnia: 82,9(27) przyrost: -5,1 fpg: 83,8[/*:m:2j9xaf7u]
  • loqsh1 - średnia: 82,0(31) przyrost: 2,5 fpg: 80,0[/*:m:2j9xaf7u]
  • Zaplik - średnia: 80,1(23) przyrost: -0,7 fpg: 80,2[/*:m:2j9xaf7u]
  • Mazi - średnia: 75,2(30) przyrost: -5,0 fpg: 76,9[/*:m:2j9xaf7u]
  • Flash - średnia: 70,3(26) przyrost: -11,8 fpg: 76,2[/*:m:2j9xaf7u]
  • fartman - średnia: 67,9(31) przyrost: -4,7 fpg: 70,1[/*:m:2j9xaf7u]
  • Duduś - średnia: 64,2(20) przyrost: -9,8 fpg: 68,3[/*:m:2j9xaf7u]
  • Mar - średnia: 63,6(30) przyrost: -7,4 fpg: 70,6[/*:m:2j9xaf7u]
  • Maxim - średnia: 62,6(28 ) przyrost: -1,1 fpg: 61,4[/*:m:2j9xaf7u]
Graczem Kolejki w FBL #2 został: Xeus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i macie nowego lidera - mnie :lol::D

 

Dzisiejsza noc to chyba najlepsza dla mnie jak do tej pory byla.

 

Boozer - 127

Arenas - 114

Brand - 106

Simmons - 90

Miller - 88

 

i jeszcze tam paru cos dogralo.

nie chciałbym Ci psuć dobrego humoru, ale:

1) pierwszej nocy sezonu miałem 807 FP, czyli więcej niż Ty :)

2) nad drugim Xeusem masz zaledwie 200 punktów przewagi, przy rozegranych 15 meczach więcej. rachunek jest prosty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.