Skocz do zawartości
kadek29

Piłka outdoor do 160zl

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Myślałem nad Spalding platinum streetball, nad nike true grip i nad Jordan hyper grip. Którąś polecacie? Może inne? Grał będę dużo. Tartan i kostka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam od Borysa Platinum Streetball - bardzo fajny, wytrzymały gumiak, dobrze trzyma się łapy. Gramy nim na tyrającej piłki kostce, na którą nie chcę marnować TF-500, więc to też świadczy o wytrzymałości. Teraz będzie trzeci sezon. Jak grasz na orlikach to TF-500 będzie oczywiście lepszy (z tych dwóch). Tymi Nike i Jordanem nie grałem, więc nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spalding Platinum i Nike/JOrdan to troche inne piłki, w Nike Jordan jest guma z domieszką skóry syntetycznej, więc one już są bardziej podobne do skórzanych. Choć tam w domieszce jest niewiele skóry, 80% to chyba guma, nie mam z nimi doświadczenia jeśli chodzi o tryzmanie się dłoni... po dłuższym czasie. 

Osobiście jeśli chcesz ekonomicznie brałbym Nike Versa Tack:

https://sklepkoszykarski.pl/pilka-do-koszykowki-nike-versa-tack-BB0434-013

a jeśli na długo i przyjemnie to Spalding TF-500.

a jeśli ma być piłka gumowa to zdecydowanie Splading Platinum. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, a czy piłka ma byc gumowa... Sam nie wiem bo myślę ze w połowie lub w 3/4 bedzie używana na tartanie a reszta na kostce przy domu wiec nie wiem jakie tworzywo lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeszcze bym sie chciał upewnić czy napewno sprawdzi sie na zewnątrz? Na tartanie pewnie tak ale czy na tej kostce sie szybko nie zużyje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że stary temat ale meteor z cellularu  za 50zł miażdzy spaldingi którymi grałem(i miałem osobiście). Grip Control-ta najlepsza-Platinium Street-TF-500-nike dominate-Jordan jakiś grip .Tf 1000 super tylko ta cena/wytrzymałość )

Meteor jest z dziwnej gumy ale miękkiej i zaje.. wytrzymalej ,sezon na tartanie i nadal chwytam ją bez problemu jedną ręką (177 cm wzrostu).

Kozioł super kontrolowany jak nie guma (tylko trzeba pamietać by zbyt mocno nie napompować)Bardzo polecam u mnie ma conajmniej kilkukrotne dożywocie .

Edytowane przez FOG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...