Skocz do zawartości
montana

Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Włodzimierz Szaranowicz kończy swoją przygodę z dziennikarstwem i telewizją z powodu choroby.  http://sport.tvp.pl/41830236/wlodzimierz-szaranowicz-pozegnanie-z-telewizja

Sam głos wystarczał. Widowisko wymaga dobrego narratora! Jak słucham dzisiaj swoich młodszych kolegów, to mam wrażenie, że zagłuszają wszystko, zagłuszają widowisko. Poza tym ekscytują się własnym głosem. To głos ma być dla widza i dla jego ewentualnych ekscytacji. Na pewno nie dla własnej. Miesza się ego własne z ego widza.

sama prawda...w ogóle jest  jakaś polska stacja w której mecze komentowane są tylko przez jednego komentatora? k**** wszędzie ci "eksperci" doczepieni na siłę, to co kiedyś było ciekawostką teraz jest plagą nawet na chwile nie można odpocząć od ich bełkotu 

Edytowane przez rahu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sama prawda...w ogóle jest  jakaś polska stacja w której mecze komentowane są tylko przez jednego komentatora? k**** wszędzie ci "eksperci" doczepieni na siłę, to co kiedyś było ciekawostką teraz jest plagą nawet na chwile nie można odpocząć od ich bełkotu 

Oni tam siedzą po to, żeby nie było przerw gdy komentator ściąga łyka ze szklanki czy po prostu żeby złapał oddech. Ale tenis doskonale pokazuje, że nie trzeba gadać cały czas, a w czasie wymiany wręcz nie wypada. Pan Tomaszewski Ś.P. mógłby przeszkolić wszystkich Iwańskich i Borków.

To jest mój top fragment komentatorski ever, za każdym razem przechodzi coś po plecach, a jak słuchałem na żywo to i mi się oczy zaszkliły. 

Tak jak Szaranowi w ostatnim zdaniu, słychać jak głos się łamie, a mi świeczki w oczach stają.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, pamiętam ten monolog i koniec kariery Malysza, miało się już swoje lata, ale jak wychowalo się na Małyszu i usłyszało te słowa to ciężko było się nie wzruszyć :)

https://youtu.be/g9r0W6OelnY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

akurat tej wypowiedzi na zakończenie kariery Małysza nigdy wcześniej nie słyszałem, fajna, choć jak dla mnie gość jest bardzo ze 'starej szkoły', tzn sport to dla niego magia, wysiłek i wzniosłość, trochę odrealnione (to tak oceniając z dzisiejszej perspektywy oczywiście, pewnie 15 czy 10 lat temu bym tego tak nie ujął, ale pamiętam że już dawno mi coś nie pasowało. To samo / podobnie  było zresztą ze Szpakowskim, który w pewnym momencie widać było że przestał się piłką nożną interesować), ale, pomijając to: głos miał świetny, znacznie lepszy wg. mnie od Szpakowskiego, fajnie potrafił oddać emocje i widać, że się sportem pasjonował. No i hej-hej tu NBA, legenda. 

Myślę że to taki świetny gość do pogaduszek przy piwie / kawie, czyli możesz się z nim nie zgadzać w 99% ale i tak by się świetnie rozmawiało.

Myślę że warto będzie tę książkę przeczytać jak już zostanie wydana. 

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że to taki świetny gość do pogaduszek przy piwie / kawie, czyli możesz się z nim nie zgadzać w 99% ale i tak by się świetnie rozmawiało.

Myślę, że m.in. Borek i Smokowski wychodzą z takiego samego założenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tzn? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn. przesiadują z nim w studio, mają inne zdanie i często pod nosem się uśmiechają, ale jednak lubią te spotkania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

yyy a on to nie pracuje w TVP a oni gdzieś indziej? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak właśnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to gdzie oni razem siedzą i rozmawiają? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to gdzie oni razem siedzą i rozmawiają?

Misja Futbol na Youtube/Przegląd Sportowy.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i Walia z Grand Slamem :peaceful: , mimo, ze 20 mins do konca, to Irlandia jest dzis zalosna.

Ciekawe czy Irlandia osiagnela swoj max w zeszlym roku, czy wyciagneli wnioski z 2015 i ida all-in na Japonie :smile:

A co mieli wyciagać Irlandczycy? Oni nie mieli żadnych szans z Argentyną ( nota bene tamten mecz widziałem z perspektywy sektora nad wyjciem z szatni )czy RPA.. Dla nich to nie ta liga

Z Europy obecnie tylko Walia moze trafić do półfinału a może i finału PŚ. Tamten mecz z 2015 z RPA to był pech. Tak samo półfinał w 2011 i ta głupia czerwona kartka ( tzn zawodnik debil bo tak się nie fauluje). 

Francuzi są fatalni w obronei. Matko jedyno oni nie istnieją po tej stronie murawy.. Nie wiem jaki im wstrząs można zafundować ale dla mnie faworytami do półfinałów są Nowa Zelandia, RPA, Walia a 4 ekipa to moze być kwestia przypadku Z czego widzę Walię łamiącą hegemonię Nowej Zelandii ( tyle, że ja fanem jestem Walijczyków na równi z RPA)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co mieli wyciagać Irlandczycy? Oni nie mieli żadnych szans z Argentyną ( nota bene tamten mecz widziałem z perspektywy sektora nad wyjciem z szatni )czy RPA.. Dla nich to nie ta liga

Z Europy obecnie tylko Walia moze trafić do półfinału a może i finału PŚ. Tamten mecz z 2015 z RPA to był pech. Tak samo półfinał w 2011 i ta głupia czerwona kartka ( tzn zawodnik debil bo tak się nie fauluje). 

Francuzi są fatalni w obronei. Matko jedyno oni nie istnieją po tej stronie murawy.. Nie wiem jaki im wstrząs można zafundować ale dla mnie faworytami do półfinałów są Nowa Zelandia, RPA, Walia a 4 ekipa to moze być kwestia przypadku Z czego widzę Walię łamiącą hegemonię Nowej Zelandii ( tyle, że ja fanem jestem Walijczyków na równi z RPA)

Mieli wyciagac wnioski z kampanii 2015 (tak jak z reszta napisalem), gdzie wygrali six nations, w pelni zasluzenie, by na mistrzostwach grac rugby klasy b (mecz z Argentyna to bylo dopelnienie bardzo slabej kampanii, do tego stracili Sextona i O'Connela w fazie grupowej, a mecz sie skonczyl w pierwszych 10 minutach, Irole byli polamana i podlamana ekipa bez morale, zeby odrobic straty wtedy). W tym roku w six nations grali fatalnie, co nie zmienia faktu, ze to ekipa z najwiekszym potencjalem osobowym w Europie. I jak ktos ma przelamac hegemonie NZ z Europy, to jest to predzej Irlandia. Walia gra super w obronie, ale zeby pokonac NZ trzeba tez cos klepac w ataku (chociaz Gatland to jest geniusz, wiec moze zrobi roznice po raz kolejny).

No i masz mocno krotka pamiec, nie dalej jak rok temu Irlandia zrobila GS w 6 nations, wygrala serie w Australii, by na jesieni zdominowac Nowa Zelandie (pokonali ich 2x w ciagu ostatnich 2 lat tak btw.), a Leinster to najlepsza klubowa ekipa w Europie.

a w 2015 ekipa RPA byla o 2 klasy lepsza od Walii ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bańka oficjalnie europejskim kandydatem na szefa WADA, z dużą szansą na wygranie stołka. Byłby ogromny sukces :) świetne info. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, matek napisał:

Bańka oficjalnie europejskim kandydatem na szefa WADA, z dużą szansą na wygranie stołka. Byłby ogromny sukces :) świetne info. 

No to (polecę sucharem) od następnych IO lecimy z koksem! :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dlaczego Leon poza kadrą na Ligę Narodów?

Dobra już wiem, karencja mija 24 lipca.

Edytowane przez Cardi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko informacyjnie chciałem fanów koszykówki poinformować iż Kadra Polski głuchych właśnie zajęła 5 miejsce w Mistrzostwach Świata. Wróciłem właśnie z meczu z Argentyną i powiem Wam, że było 100x lepiej niż na zwykłym meczu ligowym w kosza. W Polsce jeden zawodnik gra w s5 w 1 lidze a z Argentyny jeden zawodnik byłby w 1 lidze gwiazdą a mógłby i otrzeć się o ekstraklasę.

Jutro mecz finałowy, w którym zagrają Amerykanie a wśród nich jedyny (podobno) w historii głuchy gracz w 1 dywizji NCAA, który podobno grał w NCAA bardzo dobrze. Świetnie się to ogląda, naprawdę.

Brawo Polacy!

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi