Skocz do zawartości

FB#2 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Skład ligi:

 

1. Boowka

2. Rafalsuper

3. Ronnie Artestics

4. Julius

5. Mythos

6. Sto

7. Mar

8. Cvbe

9. T_omko

10. Antek

 

DrToudi zastępuje Cvbe, który był najlepszym spośród nie awansujących w zeszłym sezonie.

 

Komisarzem ligi zostaje Ronnie Artestics, który zaoferował, że chętnie spróbuje sił w tej roli. Do niego należy teraz założenie ligi i pewnie też ankiety doodle.

 

Format pewnie snake, chyba, że będziecie woleli aukcję.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład ligi:

1. Boowka

2. Rafalsuper

3. Ronnie Artestics

4. Julius

5. Mythos

6. Sto

7. Mar

8. Cvbe

9. T_omko

10. Antek

DrToudi zastępuje Cvbe, który był najlepszym spośród nie awansujących w zeszłym sezonie.

Komisarzem ligi zostaje Ronnie Artestics, który zaoferował, że chętnie spróbuje sił w tej roli. Do niego należy teraz założenie ligi i pewnie też ankiety doodle.

Format pewnie snake, chyba, że będziecie woleli aukcję.

 

Bulek a nie da się już tak jak kiedyś ze założysz ligę wklepiesz zasady pkt i opuścisz ligę? Byłoby mi łatwiej.

 

Do wszystkich graczy! Jeżeli pasowałby wam któryś z terminów: 2.10, 3.10, 4.10 to piszcie, ponieważ Rafalsuper od 5.10 jest poza zasięgiem a chciałbym żeby każdy był na drafcie. Także jak możemy to pójdziemy mu na rękę, wiem ze to bardzo szybko ale proszę o odpowiedz do niedzieli wieczorem, kto może a kto nie.

 

Ja osobiście mam draft 3.10 o godz 21:15 Wiec jeśli chodzi o ten dzień możemy zacząć jedynie o 20 godz.

 

 

Linka do ligi roześle pewnie dziś wieczorem. Rafał to tobie najbardziej zależy na cZasie, możesz rozesłać wszystkim PW odnośnie draftu ? Niestety do wieczora jestem poza domem bez komputera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mi pasuje każdy dzień od 21 jeżeli tylko dostanę wiadomość o terminie draftu co najmniej dzień przed jego rozpoczęciem....

Odnośnie założenia ligi to zeszłoroczny komisz ligi FB#2 mógłby ją odnowić a później do zrobienia będzie korekta graczy i przekazanie dowodzenia lub założenie nowej zgodnie z http://www.e-nba.pl/topic/1545-ustawienia-lig/ i wysłanie zaproszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obi w zeszlym roku byl komiszem wiec chyba sie nie uda tak, tu macie link od bulka dostalem: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/112911/invitation?key=7ae727b1ffd1e90c&ikey=f6c217c4307b6c5f

lista graczy ktorym draft pasuje:

1.10 22:00
RonnieArtestics

antek

cvbe

rafal_super
t_omko

3.10 22:00
antek (nie??)

cvbe

rafal_super
t_omko

RonnieArtestics

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.