Skocz do zawartości
bulek

[Liga Roto Dynasty] sezon 2017/18

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam się za bardzo, ale to salary to dobre jest?

Ingram 4

Parker 5

Randle 9

Covington 36

Noel 20

Tylko kilku swoich sprawdziłem i dziwnie to wygląda, zwłaszcza ten Ingram podejrzanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 $ to taki wysoki wynik, jeśli 3$ jest minimalny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 $ to taki wysoki wynik, jeśli 3$ jest minimalny?

Mimo wszystko myślałem, że Ingram grał zdecydowanie lepiej niż minimalnie powyżej minimalnego poziomu a z pewnością lepiej niż Jabari Parker :) i Noel, ale u tego drugiego to rozumiem, że liczy się tak naprawdę poprzedni sezon, bo w tym grał mało) 

Jak jest dobrze, to jest dobrze, po prostu mnie to zdziwiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo wszystko myślałem, że Ingram grał zdecydowanie lepiej niż minimalnie powyżej minimalnego poziomu a z pewnością lepiej niż Jabari Parker :smile: i Noel, ale u tego drugiego to rozumiem, że liczy się tak naprawdę poprzedni sezon, bo w tym grał mało) 

Jak jest dobrze, to jest dobrze, po prostu mnie to zdziwiło.

No cóż, nie od dziś wiadomo, że te rankingi nie odzwierciedlają rzeczywistości. Również dla mnie przydatność Ingrama w roto jest wyższa niż jego ranking, ale cóż, można się zastanawiać, czy te współczynniki dobrze oddają, to co zawodnik robił na boisku, ale my tego nie zmienimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś przeoczyłem czy już zaraz wrzesień a kolejności nie ma?

Wiem, już niedługo sie za to zabiorę.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakis gość w fbx#2 tez poganiał Bulka. Dziwna sprawa. Gość juz nie gra, jego IP na forum nie wykazuje śladu ruchu od miesięcy... Just saying ;) Zorganizowanie 78 lig trochę zajmuje, bądźmy cierpliwi ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakis gość w fbx#2 tez poganiał Bulka. Dziwna sprawa. Gość juz nie gra, jego IP na forum nie wykazuje śladu ruchu od miesięcy... Just saying ;) Zorganizowanie 78 lig trochę zajmuje, bądźmy cierpliwi ;)

Spoko, tyle lig nie mam, a i teraz sytuacja tak się ułożyła, iż mogę spokojnie się zająć dynasty, a więc 3mam rękę na pulsie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...