Jump to content
Sign in to follow this  
wiLQ

Sezon 2017/18 Liga II West

Recommended Posts

Poddaję się po naprawdę długim okresie.

Chriss spier*alaj na waivery, a śmiecie z PHX niech mi oddają 9$ z draftu zmarnowanych ;/

Edited by january

Kurde zaspany wyjebałem Lylesa zamiast Ulisa. Dwa podobne nazwiska... Teraz się budzę i kurde Ulis nadal w teamie. Ja pierdolę.

Bulek jeśli chcesz to mogę Ci go przywrócić do składu. Podobna sytuacja była ostatnio z januarym i nikt nie protestował. Daj znać czy mam interweniować.

Bulek jeśli chcesz to mogę Ci go przywrócić do składu. Podobna sytuacja była ostatnio z januarym i nikt nie protestował. Daj znać czy mam interweniować.

Jeżeli możesz to bym prosił. Jeśli jednak inni mają coś przeciwko, to się dostosuję.

Biorę to na siebie. Skoro pomogłem januaremu to byłoby nie fair gdybym wobec Ciebie w takiej samej sytuacji zachował się inaczej. Zaraz będziesz miał Lylesa z powrotem.

Na przyszłość gdyby komuś zdarzyła się podobna sytuacja to napiszcie od razu posta albo PW do mnie i będzie po sprawie.

Jeżeli możesz to bym prosił. Jeśli jednak inni mają coś przeciwko, to się dostosuję.

Widzisz bulek, ładnie mnie wtedy poparłeś i jak pięknie dobro wraca ;-)

Dla mnie easy, za bardzo Cię z roto znam, bym miał wątpliwości kogo chciałeś wywalić :)

Cóż, u mnie tradycyjnie : stabilnie chu*owo, co w sumie uważam za sukces (patrząc na to, że grałem bez ponad połowy $ wydraftowanych, a do Kawhiego dołączył Millsap). Liczę, że Leonard szybko zacznie grać na poziomie, na to że Covington, RHJ przestaną odpuszczać mecze etc.

No i na to, że uda mi się w końcu wykonać dobry trade, bo na FAsowanie niezbyt jednak niestety mam czas ;/ ...

Hmm, może to czas, by rozmienić Townsa bądź sprzedac R-Cova?

mowiac dobry trejd on ma na mysli wcisniecie komus Dinwiddiego :smile:

Lepiej oferować Barnesa, Robina Lopeza i T.Chandlera za Townsa, co nie? ;)

J8DDamq.png

Moze to nie jest jakas swietna oferta, ale juz nie musisz przeklamywac :smile: Chyba modifikowalem jeszcze Banes za Melo i Hill za Lopeza jakos, ale Chandlera raczej w niej nie umieszczalem bo to FA ktorego niedawno pobralem. Zakladam ze gdybys go chcial, to sam bys to zrobil. Jesli chcesz oddac Dina to zejdz z ceny, taki pro tip, bo to rynek ustala wartosc a mysle ze nie tylko ze mna negocjowales w jego sprawie. 

Edited by gogalq

J8DDamq.png

moze to nie jest jakas swietna oferta, ale juz nie musisz przeklamywac :smile:

Nie chcę mi się kombinować z grafikami z maila, bo coś nie halo.

This trade has been proposed to you in E-NBA Roto 17/18 Liga II West (30039).

Karl-Anthony Towns
to XDDDDDDDDDDDDD2
Harrison Barnes
Carmelo Anthony
Tyson Chandler
to January

Melo, a nie Robin był, czyli chyba jeszcze gorzej ;]

Melo nie jest żadnym wzmocnieniem, pamiętam jakie było halo wokół OKC jak przychodził, a rzeczywistość jest zgoła inna. On do George'a po prostu nie pasuje, przez co jego wartość w roto jest niska.

Veto dawać nie będę, ale gogalq coś Pan narobił, przecież na tym dealu ładne kilka pkt stracisz...

Bardzo mozliwe, mozliwe tez ze zyskam :) to jest zabawa a ja lubie sie wymienaic inaczej jest nudno. 

• Like 1

Powrót Izajasza blisko, coraz bliżej... I tak jak myślałem, jeśli do powrotu Thomasa będę miał w miarę bezpieczną sytuację, spaść nie powinienem. 

Obawiam się jednak formy Thomasa po powrocie. Jeśli wróci szybko do formy, będzie trzeba pomyśleć o jakimś trejdzie. Ball, Lowry i Thomas to za dużo grzybów w zupie.

Co do trejdu to też uważam, że za mało Gogalq dostaje, ale w sumie sam pluję sobie w brodę, bo mi akurat Gasol byłby potrzebny i myślałem o trejdzie z udziałem Lowry'ego tylko nie 1 na 1.

Lowrego bym nie wzial za gasola, szukalem troche innej wymiany. Jesli umiescilbys w niej Tobiasa(w co watpie) to bym pomyslal no ale tu swieto jest w tej lidze jak przychodzi jakas oferta :) Szkoda ze w tym roku nie bedzie raczej 1 ligi w moim wykonaniu, bo bym sobie elegancko z wilq pol skladu powymienial. 

Lowrego bym nie wzial za gasola, szukalem troche innej wymiany. Jesli umiescilbys w niej Tobiasa(w co watpie) to bym pomyslal no ale tu swieto jest w tej lidze jak przychodzi jakas oferta :smile: Szkoda ze w tym roku nie bedzie raczej 1 ligi w moim wykonaniu, bo bym sobie elegancko z wilq pol skladu powymienial. 

Ze wcześniejszych Twoich propozycji wynikało, że byś brał... Ale nieistotne, jeśli Lowry'ego byś nie brał, który eval ma wyższy niż Gasol, a wzięłeś Simmonsa (Jonathana of course) i Tatuma, to trochę coś tu nie pasuje...

Edited by bulek

Szkoda Vuc'a bo była szansa powalczyć o awans. Teraz będzie ciut trudniej☺

Trochę mi się rotacja kurczy, więc chętnie rozmienię Holiday'a i/lub T.Younga w wymianie w której dostanę jednego zawodnika więcej.

W sumie to, poza Giannisem i DeRozanem, mogę oddać każdego więc zapraszam.

Ft pts reb blk mile widziane.

Edited by Regis

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.