Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Biorę to na siebie. Skoro pomogłem januaremu to byłoby nie fair gdybym wobec Ciebie w takiej samej sytuacji zachował się inaczej. Zaraz będziesz miał Lylesa z powrotem.

 

Na przyszłość gdyby komuś zdarzyła się podobna sytuacja to napiszcie od razu posta albo PW do mnie i będzie po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, u mnie tradycyjnie : stabilnie chu*owo, co w sumie uważam za sukces (patrząc na to, że grałem bez ponad połowy $ wydraftowanych, a do Kawhiego dołączył Millsap). Liczę, że Leonard szybko zacznie grać na poziomie, na to że Covington, RHJ przestaną odpuszczać mecze etc.

 

No i na to, że uda mi się w końcu wykonać dobry trade, bo na FAsowanie niezbyt jednak niestety mam czas ;/ ...

Hmm, może to czas, by rozmienić Townsa bądź sprzedac R-Cova?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J8DDamq.png

 

Moze to nie jest jakas swietna oferta, ale juz nie musisz przeklamywac :smile: Chyba modifikowalem jeszcze Banes za Melo i Hill za Lopeza jakos, ale Chandlera raczej w niej nie umieszczalem bo to FA ktorego niedawno pobralem. Zakladam ze gdybys go chcial, to sam bys to zrobil. Jesli chcesz oddac Dina to zejdz z ceny, taki pro tip, bo to rynek ustala wartosc a mysle ze nie tylko ze mna negocjowales w jego sprawie. 

Edytowane przez gogalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót Izajasza blisko, coraz bliżej... I tak jak myślałem, jeśli do powrotu Thomasa będę miał w miarę bezpieczną sytuację, spaść nie powinienem. 

Obawiam się jednak formy Thomasa po powrocie. Jeśli wróci szybko do formy, będzie trzeba pomyśleć o jakimś trejdzie. Ball, Lowry i Thomas to za dużo grzybów w zupie.

 

Co do trejdu to też uważam, że za mało Gogalq dostaje, ale w sumie sam pluję sobie w brodę, bo mi akurat Gasol byłby potrzebny i myślałem o trejdzie z udziałem Lowry'ego tylko nie 1 na 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowrego bym nie wzial za gasola, szukalem troche innej wymiany. Jesli umiescilbys w niej Tobiasa(w co watpie) to bym pomyslal no ale tu swieto jest w tej lidze jak przychodzi jakas oferta :) Szkoda ze w tym roku nie bedzie raczej 1 ligi w moim wykonaniu, bo bym sobie elegancko z wilq pol skladu powymienial. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowrego bym nie wzial za gasola, szukalem troche innej wymiany. Jesli umiescilbys w niej Tobiasa(w co watpie) to bym pomyslal no ale tu swieto jest w tej lidze jak przychodzi jakas oferta :smile: Szkoda ze w tym roku nie bedzie raczej 1 ligi w moim wykonaniu, bo bym sobie elegancko z wilq pol skladu powymienial. 

Ze wcześniejszych Twoich propozycji wynikało, że byś brał... Ale nieistotne, jeśli Lowry'ego byś nie brał, który eval ma wyższy niż Gasol, a wzięłeś Simmonsa (Jonathana of course) i Tatuma, to trochę coś tu nie pasuje...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Vuc'a bo była szansa powalczyć o awans. Teraz będzie ciut trudniej☺

Trochę mi się rotacja kurczy, więc chętnie rozmienię Holiday'a i/lub T.Younga w wymianie w której dostanę jednego zawodnika więcej.

W sumie to, poza Giannisem i DeRozanem, mogę oddać każdego więc zapraszam.

Ft pts reb blk mile widziane.

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wcześniejszych Twoich propozycji wynikało, że byś brał... Ale nieistotne, jeśli Lowry'ego byś nie brał, który eval ma wyższy niż Gasol, a wzięłeś Simmonsa (Jonathana of course) i Tatuma, to trochę coś tu nie pasuje...

 

Szkoda ze edytowales, bo tam lekki pocisk poszedl w moim kierunku :D Omijam Cie bulek wysylajac wymiany bo nie lubie Twoich reakcji. 

 

Co do ligi to chetnie oddam kilku graczy za jednego/dwoch, mam troche za szeroka rotacje i za duzo meczy rozegranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze edytowales, bo tam lekki pocisk poszedl w moim kierunku :grin: Omijam Cie bulek wysylajac wymiany bo nie lubie Twoich reakcji. 

 

Co do ligi to chetnie oddam kilku graczy za jednego/dwoch, mam troche za szeroka rotacje i za duzo meczy rozegranych.

Już nie przesadzaj, dobra, masz rację, przegiąłem, przyznaje się, ale każdy z nas ma różne charaktery... Przecież negocjować można dalej.

 

Poza tym - piszesz, że chcesz oddać kilku za jednego. OK, to ma ręce i nogi, tylko to rozmienianie Gasola z tym nie idzie jednak w parze. I tu nie chodzi o żadnego Lowry'ego tylko próbuję zrozumieć Twoją taktykę ;)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysla przewodnia bylo podbicie FG, Lowry rzuca jednak slabiej z gry niz Tatum czy nawet Simmons. Druga sprawa jest taka ze lubie ogladac druzyny w ktorych gra "moj" zawodnik. Dlatego robie duzo wymian, kto chcialby caly sezon ogladac Dallas czy Grizzlies :D Wiekszosc moich graczy to gracze dna ligi, a chetnie bym sobie taki boston pooogladal :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... nie spodziewałem się takiego debiutu Thomasa. Pisało, że zagra pewnie coś koło 8-12 minut, to uznałem, że szkoda marnować slota na jakieś 5 pkt w debiucie, a tu 17 w 18 minut na 50% z gry. Co najmniej nieźle.

Ale pewnie poczekam na jakieś regularniejsze występy, zanim zapełnię nim slota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogłoszenia Mikowala w sąsiedniej lidze przyniosły skutek, więc może i tutaj.

 

Na sprzedaż mam wielu: Carroll, Batum, LeVert, Randolph, O'Quinn, Lowry, Thomas...

 

Kupię bloki i procenty.

 

Powysyłam ofert, ile się da, licząc na jakiś odzew...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też muszę zacząć zwłaszcza że na sznurku w wężu zrobiłem ofertę po czym kontroferta i trejd jest. Z drugiej strony kolega Melbest nie wiem co rozważa bo jedna wisiała kilka dni zmieniłem LeVert na Batuma który chyba wciąż jest jednak lepszym zawodnikiem i odrzucił bez niczego... Ja taki jestem że wolę wiedzieć co kto oczekuje.

January Biyombo Tobie niezbędny?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.