Jump to content
Sign in to follow this  
wiLQ

Sezon 2017/18 Liga II West

Recommended Posts

Kurna, rotacji w Suns to ja nie rozumiem. James grał nieźle jak wychodził w S5 to w nagrodę został zdegradowany kosztem Ulisa, który nic sobą nie prezentuje, przynajmniej statystycznie.

Podobny przypadek z Lenem, ja go wprawdzie tutaj nie mam, ale zagrał wybitne spotkanie, po czym znowu wchodzi z ławki, a hasa na boisku weteran Chandler. Jaki to ma sens dla tankujących Suns?

Kurna, rotacji w Suns to ja nie rozumiem. James grał nieźle jak wychodził w S5 to w nagrodę został zdegradowany kosztem Ulisa, który nic sobą nie prezentuje, przynajmniej statystycznie.

Podobny przypadek z Lenem, ja go wprawdzie tutaj nie mam, ale zagrał wybitne spotkanie, po czym znowu wchodzi z ławki, a hasa na boisku weteran Chandler. Jaki to ma sens dla tankujących Suns?

Stosuja sprawdzona metode budowania druzyny pt "rzucanie o sciane by zobaczyc co zostanie" ;-)

Z Tysonem to wiadomo, ze licza na handel do trade deadline, a z PG pewnie chodzi o decyzje co robic z kontraktem Jamesa.

Czy Ball jest najtragiczniej rzucającym rozgrywającym spośród starterów w historii? Gość jest niesamowity, on pobija wszelkie rekordy. Dzisiaj smaczne 1/9.

Koleś mi zawala cały sezon, tak sobie myślę, że lepiej byłoby, gdybym go w ogóle nie miał w teamie. Najbardziej przereklamowany rookas ever.

Nawiasem mówiąc, na pewno bym go nie miał, gdybym był na czymś takim jak draft ;)

• Like 1

Dejcie mi jakiegoś 1 za 2 albo 2 za 3.

w tej lidze nikt nie chce rozmieniać

ps 

FG%, 3PTM, REB, AST, ST Wanted
Added to Trading Block
The ting go SKRRA
Nov 17, 9:44 am

FG%, PTS, REB, BLK Available
Added to Trading Block
The ting go SKRRA

Nie wiem co o tym sądzić...

FG%, 3PTM, REB, AST, ST Wanted

Added to Trading Block
The ting go SKRRA

FG%, PTS, REB, BLK Available
Added to Trading Block
The ting go SKRRA

Nie wiem co o tym sądzić...

Widocznie musisz się mocniej postarać.

DOBRA LUDU :

RUSSELL SIĘ POŁAMAŁ, MAM DINWIDDIE NA SPRZEDAŻ, SKURCZYBYK BĘDZIE FULLTIME PG, ZAPRASZAM DO LICYTACJI.

Dinwiddie to short-term productions. Może kogoś za niego dostaniesz, ale pewnie nic konkretnego, ale nie chcę zniechęcać ;)

Dinwiddie to short-term productions. Może kogoś za niego dostaniesz, ale pewnie nic konkretnego, ale nie chcę zniechęcać ;)

Przecież DLO właśnie na gruby okres czasu wyleciał.

A Dinwiddie bez niego robi 20/4/8/1 z jedną stratą i prawie 4 trójkami w trzech meczach, jest jedynym PG w Nets.

Więc weź mi tu nie pie*dol bulek ;P

Przecież DLO właśnie na gruby okres czasu wyleciał.

A Dinwiddie bez niego robi 20/4/8/1 z jedną stratą i prawie 4 trójkami w trzech meczach, jest jedynym PG w Nets.

Więc weź mi tu nie pie*dol bulek ;P

Fakt, ostatnie info jakie czytałem o nim to wypowiedź Atkinsona i ono było bardziej optymistyczne.

Fakt, ostatnie info jakie czytałem o nim to wypowiedź Atkinsona i ono było bardziej optymistyczne.

No! :)

Notabene to jest wada puntowania czegokolwiek - FAs nieraz wybitny się trafi, ale nie pasuje do teamu...

Taki wspaniały grajcar to po co się go tak gwałtownie pozbywasz? Jak może taki futureAllStar nie pasować do teamu? Przecież to kopalnia statów! Drugi Curry!

No! :smile:

Notabene to jest wada puntowania czegokolwiek - FAs nieraz wybitny się trafi, ale nie pasuje do teamu...

Powiem Ci, że gdyby za overkilla były jakieś dodatkowe nagrody, to bym go brał ;)

Taki wspaniały grajcar to po co się go tak gwałtownie pozbywasz? Jak może taki futureAllStar nie pasować do teamu? Przecież to kopalnia statów! Drugi Curry!

bo jego najlepsze value to AST (które puntuje) i mała liczba TOs (a tego nie szukam).

Powiem Ci, że gdyby za overkilla były jakieś dodatkowe nagrody, to bym go brał ;)

gratulacje od januarego za ponad 4 AST na średnich się nie liczą jak coś :D ?

gratulacje od januarego za ponad 4 AST na średnich się nie liczą jak coś :grin: ?

Niezbyt, bo bym otrzymał też inną: "najbardziej spektakularny spadek" ;)

P.S. WCS i Zach postanowili wyciąć mi numer, zamieniając się statystykami. Nie było to miłe. Oczywiście na aktywnym slocie WCS nigdy podobnych już nie zrobi - normalne.

Edited by bulek

Jasne, niech jeszcze Sap wyleci (w sumie wyleciał po 13 minutach gry, zobaczymy co dalej) i połowa hajsu z draftu połamana. 

Ku*wa.

nic tam sie nie stalo, poplakal sie o te techinczne dla jokicia i trenera

Trzymam za słowo, bo prześwietlenie dzis było.

W ogóle pasywna ta liga w ch*

Jak dla mnie widząc niektóre overkille i pewniaki na punty, sytuacje w tabeli to powinny latać oferty jak popieprzone.

A tu cisza, a jak ktoś już wyśle ofertę to najlepiej z -50 na ranks ;>

damn january wybacz :D ogladalem ten mecz i nie wygladalo to powaznie, plus jesli sie nie myle gral dalej z tym. 

Wybaczę jak zaczniesz mi składać normalne oferty ;P

50% kasy draftowej kontuzjowanej. co za sezon.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.