Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2017/18 Liga II West

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jeśli mam rację, to tym lepiej dla mnie :smile:

Zobaczymy, może dobrałem złą dziesiątkę graczy, nie siedziałem aż tak długo nad tym, choć wg mnie przewidywania Le dot. punktów i trójek są z kosmosu.

według mnie też ;] tzn. trójki będzie można jakoś wybronić, ale punkty? ciekaw jestem jakie PPG Le przewiduje dla każdego z 10 Bartka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie nie ma się o co spierać, najważniejsze, że w obu prognozach mój zespół jest wysoko ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja natomiast uważam, że nie będzie tak źle z moim teamem. Oczywiście na IL może być tylko jeden z dwójki Thomas-Batum, ale przebolejemy to. Po tym jak się spóźniłem, celowo zatankowałem FT%, poszłem bardziej w FG%, asysty i steale. Jeśli do powrotu Thomasa te pozycje będą odpowiednio zabezpieczone, to może być dobrze. Problemem niestety mogą być zbiórki i bloki - tutaj zbyt dużo zależy od zdrowia Embiida. Jeśli on pokaże, że nie jest drugim Gregiem Odenem, to on wespół z nieźle dobranym WCS, który powinien odgrywać pierwszą rolę pod koszem Sacto to w niemałym stopniu pomogą. Żałuję odpuszczenia Zacha - miałbym rebsy jakoś bardziej zabezpieczone. Licytowanie Josha pewnym ryzykiem, za to dobrze wynalazłem Carrolla z czeluści Yahoo. Maker to już akt rozpaczy - że nie zauważyłem Leuera, pluję sobie w brodę. Szybko poleci na FA.

Edytowane przez bulek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

według mnie też ;] tzn. trójki będzie można jakoś wybronić, ale punkty? ciekaw jestem jakie PPG Le przewiduje dla każdego z 10 Bartka.

Średni ppg jego składu wychodzi w okolicach 14-14.5 pts. W lidze tej wielkości zwykle wystarcza to do zdobycia 7-9 punktów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zupełnie nie zgadzam się z oceną sama-sama. IMO Bart rozegrał ten draft znakomicie. Zupełnie jakby miał jakieś potężne narzędzie analityczne w zanadrzu ;-)

... albo jakbys ocenial z perspektywy tego samego, z ktorego korzystal.

Wg mojego to wyglada max przecietnie.

jedyne co mu może przeszkodzić w walce o awans to kontuzje (MKD, Bev, Pau, że o Antku, CP3 i Irvingu nie wspomnę).

Uwzgledniajac ich historie to mnie rozwaliles, ze mozna w ogole zakladac zdrowie ;-)

Ciekawe są te duże różnice w projekcjach, ale to wg mnie bardzo dobrze. 

wiLQ, czekam jeszcze na Ciebie dla wszystkich lig.

To jeszcze troche poczekasz, ale w sprawie sama-sama duzo blizej mi do Twojej opinii niz loraka i Leszczura.

Tzn IMO na srednich to wyglada jak srodek stawki, ale trzeba pchnac ponizej tego na totalach przez zdrowie.

Średni ppg jego składu wychodzi w okolicach 14-14.5 pts. W lidze tej wielkości zwykle wystarcza to do zdobycia 7-9 punktów.

Kim on ma te punkty robic? W tej kategorii ma 3 graczy powyzej przecietnej!

Zakladasz, ze wymieni z FAsow/trejdami ta cala grupe ponizej 11/mecz?

Edytowane przez wiLQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

... albo jakbys ocenial z perspektywy tego samego, z ktorego korzystal.

Wg mojego to wyglada max przecietnie.

Spoko.

Uwzgledniajac ich historie to mnie rozwaliles, ze mozna w ogole zakladac zdrowie ;-)

Jest delikatna różnica między relatywnym zdrowiem (czyli circa 74 GP i więcej) a byciem notorycznym połamańcem.

Kim on ma te punkty robic? W tej kategorii ma 3 graczy powyzej przecietnej!

Zakladasz, ze wymieni z FAsow/trejdami ta cala grupe ponizej 11/mecz?

Kim? A chociażby Kim Kardashian! Nie zakładam że wymieni połowę składu tylko po to żeby gonić ppg. Ba - byłoby to zapewne niezbyt mądre posunięcie w ujęciu kombinacji. Grunt że ma zawodników na których mozna budować pozycję w ppg. Pamiętaj, że ja mu wróżę jedynie bycie w połowie stawki pod tym względem.

Edytowane przez Leszczur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie asysty zatankowane przednio. Natomiast FT% siłą rzeczy też pozosawia nieco do życzenia. Zwłaszcza jeśli będziesz chciał dużo grać Chrissem i Holmesem (gdy już wróci).

80% FT z projekcji lekko mi wychodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mało waiverów poszło w pierwszym rozdaniu...

Postanowiłem zaryzykować kasę na Mitchella, bo mam problem z SG, a w preseason całkiem nieźle sobie pogrywa. Trochę teraz tylko żałuję, że na pół godziny przed rozstrzygnięciem, do 15 podwyższyłem z 12. Chyba za bardzo zaszalałem, ale myślałem, że będzie więcej chętnych po kolesia.

Ale w Utah jest naprawdę kibel na obwodzie, ten Hood już rok temu pokazał, że nie ogarnia, oby teraz mu to się nie odmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby miał (a powinien) oprócz SG pozycję PG na yahoo to rzuciłbym z 20$. Dobre pobranie.

W sumie ogarnąłem, że Knight się połamał i Tyler Ulis będzie grał grube minuty. Oczywiście mam go w dupie, bo tankuję asysty, ale jak wartość mu podskoczy do będzie handlu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli byłby ktoś chetny na wymiane 2za1 lub 3za2 to zapraszam, potrzebuje chociaz jeden wolny slot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli byłby ktoś chetny na wymiane 2za1 lub 3za2 to zapraszam, potrzebuje chociaz jeden wolny slot.

Ze mną z tego co widzę nic się nie da sklecić.

Ale za to, że na forum cokolwiek się pojawiło dostaniesz darmową poradę - KCP dostał INJ, więc chwilowo masz wolnego slota ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze dwa mecze i się dzieje.

Wyrazy współczucia dla Kuli za Haywarda. Mniejsze kondolencje dla pch24's za Mirotica co to zebrał pięści od Portisa. 

Szczęście uśmiechnęło się za to dla Seagull Hunters za Markkanena i Tatuma. Nieźle.

Rozier już przed drugą w nocy pojawił się u Januarego :onthego:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozier już przed drugą w nocy pojawił się u Januarego :onthego:

Draftowałem w taki sposób, by być aktywnym na FA, więc trza działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi się zdaje, że mogłem się stransferować do East. Większa szansa by coś wyłowić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, czy draft mi poszedł dobrze czy źle, bo nie miałem żadnych założeń przed. Nawet nie miałem czasu sprawdzić po jakich cenach chodzą chłopcy w innych ligach (a na tym zwykle polegało moje przygotowanie do draftu), po fakcie stwierdzam że tylko Rubio lekko przepłaciłem. Wg Waszych prognoz nie wygląda to źle, choć osobiście bardziej widzę się wśród walczących o utrzymanie niż o awans.

Oddać mogę Vuca za C z lepszym FT i Holiday'a za kogoś kto nie musi rzucać za 3 (jak niektórzy może zauważyli tankuję tę kat.) a ma lepsze % i nie pogorszy za bardzo ast i stls.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi się zdaje, że mogłem się stransferować do East. Większa szansa by coś wyłowić...

Jeszcze rano taki Tucker był dostępny. Zawsze można łowić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze rano taki Tucker był dostępny. Zawsze można łowić.

Wolę grube ryby od płotek ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolę grube ryby od płotek ;)

Jak Tucker nie jest gruby, to nie wiem kto jest :D

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Tucker nie jest gruby, to nie wiem kto jest :grin:

Kendrick Perkins? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...