Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiast uważam, że nie będzie tak źle z moim teamem. Oczywiście na IL może być tylko jeden z dwójki Thomas-Batum, ale przebolejemy to. Po tym jak się spóźniłem, celowo zatankowałem FT%, poszłem bardziej w FG%, asysty i steale. Jeśli do powrotu Thomasa te pozycje będą odpowiednio zabezpieczone, to może być dobrze. Problemem niestety mogą być zbiórki i bloki - tutaj zbyt dużo zależy od zdrowia Embiida. Jeśli on pokaże, że nie jest drugim Gregiem Odenem, to on wespół z nieźle dobranym WCS, który powinien odgrywać pierwszą rolę pod koszem Sacto to w niemałym stopniu pomogą. Żałuję odpuszczenia Zacha - miałbym rebsy jakoś bardziej zabezpieczone. Licytowanie Josha pewnym ryzykiem, za to dobrze wynalazłem Carrolla z czeluści Yahoo. Maker to już akt rozpaczy - że nie zauważyłem Leuera, pluję sobie w brodę. Szybko poleci na FA.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie zgadzam się z oceną sama-sama. IMO Bart rozegrał ten draft znakomicie. Zupełnie jakby miał jakieś potężne narzędzie analityczne w zanadrzu ;-)

... albo jakbys ocenial z perspektywy tego samego, z ktorego korzystal.

Wg mojego to wyglada max przecietnie.

 

jedyne co mu może przeszkodzić w walce o awans to kontuzje (MKD, Bev, Pau, że o Antku, CP3 i Irvingu nie wspomnę).

Uwzgledniajac ich historie to mnie rozwaliles, ze mozna w ogole zakladac zdrowie ;-)

 

Ciekawe są te duże różnice w projekcjach, ale to wg mnie bardzo dobrze. 

wiLQ, czekam jeszcze na Ciebie dla wszystkich lig.

To jeszcze troche poczekasz, ale w sprawie sama-sama duzo blizej mi do Twojej opinii niz loraka i Leszczura.

Tzn IMO na srednich to wyglada jak srodek stawki, ale trzeba pchnac ponizej tego na totalach przez zdrowie.

 

Średni ppg jego składu wychodzi w okolicach 14-14.5 pts. W lidze tej wielkości zwykle wystarcza to do zdobycia 7-9 punktów.

Kim on ma te punkty robic? W tej kategorii ma 3 graczy powyzej przecietnej!

Zakladasz, ze wymieni z FAsow/trejdami ta cala grupe ponizej 11/mecz?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... albo jakbys ocenial z perspektywy tego samego, z ktorego korzystal.

Wg mojego to wyglada max przecietnie.

Spoko.

 

Uwzgledniajac ich historie to mnie rozwaliles, ze mozna w ogole zakladac zdrowie ;-)

Jest delikatna różnica między relatywnym zdrowiem (czyli circa 74 GP i więcej) a byciem notorycznym połamańcem.

 

Kim on ma te punkty robic? W tej kategorii ma 3 graczy powyzej przecietnej!

Zakladasz, ze wymieni z FAsow/trejdami ta cala grupe ponizej 11/mecz?

Kim? A chociażby Kim Kardashian! Nie zakładam że wymieni połowę składu tylko po to żeby gonić ppg. Ba - byłoby to zapewne niezbyt mądre posunięcie w ujęciu kombinacji. Grunt że ma zawodników na których mozna budować pozycję w ppg. Pamiętaj, że ja mu wróżę jedynie bycie w połowie stawki pod tym względem.

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało waiverów poszło w pierwszym rozdaniu...

 

Postanowiłem zaryzykować kasę na Mitchella, bo mam problem z SG, a w preseason całkiem nieźle sobie pogrywa. Trochę teraz tylko żałuję, że na pół godziny przed rozstrzygnięciem, do 15 podwyższyłem z 12. Chyba za bardzo zaszalałem, ale myślałem, że będzie więcej chętnych po kolesia.

 

Ale w Utah jest naprawdę kibel na obwodzie, ten Hood już rok temu pokazał, że nie ogarnia, oby teraz mu to się nie odmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa mecze i się dzieje.

Wyrazy współczucia dla Kuli za Haywarda. Mniejsze kondolencje dla pch24's za Mirotica co to zebrał pięści od Portisa. 

 

Szczęście uśmiechnęło się za to dla Seagull Hunters za Markkanena i Tatuma. Nieźle.

Rozier już przed drugą w nocy pojawił się u Januarego :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy draft mi poszedł dobrze czy źle, bo nie miałem żadnych założeń przed. Nawet nie miałem czasu sprawdzić po jakich cenach chodzą chłopcy w innych ligach (a na tym zwykle polegało moje przygotowanie do draftu), po fakcie stwierdzam że tylko Rubio lekko przepłaciłem. Wg Waszych prognoz nie wygląda to źle, choć osobiście bardziej widzę się wśród walczących o utrzymanie niż o awans.

Oddać mogę Vuca za C z lepszym FT i Holiday'a za kogoś kto nie musi rzucać za 3 (jak niektórzy może zauważyli tankuję tę kat.) a ma lepsze % i nie pogorszy za bardzo ast i stls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche spoznione wrozenie z arkuszy, ale tradycja musi byc ;-)

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam sklady pod swoje projekcje - z ktorych wszystkie moga byc do bani - i sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi. Nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i spadkowicze itp itd [czyli nie wszyscy mogli miec dobry draft!] plus pominalem srodek tabeli bo jest najnudniejszy do opisywania ;-)

 

Rowniez w zadnym wypadku nie traktujcie tego jako "tak bedzie i kropka", to proba opisania stanu na dzisiaj w mojej skromnej opinii, ale po to rozgrywamy sezon zeby zobaczyc co z tego wyjdzie i poprawiac elementy, ktore nie wyszly.

 

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

co wazne to nie probowalem zgadywac kto odpusci w sezonie, a wiadomo, ze takie druzyny zajma ostatnie miejsca.

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na podium lub okolice, ale bycie na tej liscie niczego nie gwarantuje]:

January [swietny fundament do puntu asyst, jedyne czego brakuje to glebi, ale ta znajdzie na FAsach...]

Planetarianie [mam watpliwosci czy nie za duzo kategorii puntowanych, ale pozostale kategorie mocne i jest fajna glebia]

NH Big Bang [calkiem udany punt FT%, choc zadziwiajaco slaba w FG% jak na ta strategie]

The Truth [fajne zatankowanie trojek i moze trzeba bedzie sprzedac przechwyty i asysty za statsy wysokie]

 

"Walka o utrzymanie" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dolka, ale bycie na tej liscie o niczym nie rozstrzyga]:

MELBEST [po samym drafcie bym napisal gorne rejony strefy spadkowej, ale to juz nieaktualne]

Zdunia Squad

Seagull Hunters [fajnie sie bedzie ogladac Warriors, ale wyszla zdecydowanie za plytka... nie uwzgledniam, ze kontuzje 1 dnia bardzo pomagaja]

pch24's Team [slabo rozlozona kasa i do tego pare grubych przeplacen typu Randle]

XDDDDDDDDDDDDD

Autistic screeching [za duzo kasy poszlo na graczy, ktorzy kiedys byli dobrzy]

 

Rzuca sie w oczy ile mieliscie dobrych puntow, wiec gratulacje za to ;-)

A jeszcze bardziej, ze je jakos wszystkie lubie... choc mam troche watpliwosci czy nie za dobrze one wygladaja po drafcie, moze bedzie tak, ze ze srodka jakas wszechstronna druzyna wyskoczy na podium, a te punty podziela sie pozostalymi dwoma miejscami?

 

Ze wszystkim sie zgadzacie, prawda? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może zaskakiwać, to brak w tym zestawieniu mojego teamu. Można zaobserwować u mnie chroniczny brak obwodu. Zbiórki będą na fajnym poziomie, możliwe, że też asysty. Wolne to jedynie WCS pudłuje i coś tam Lebron, ale tragedii nie ma, bo Embiid już nie. Ale gdzie są bloki, gdzie są trójki, gdzie są steale... Nie ma, nie ma ich... Dla Jacksona i Mitchella to chyba jeszcze trochę za wcześnie.

A wszelcy FA to są zarezerwowani dla Januarego.

 

Oj, operacja "dotrwać do stycznia" będzie trudna. Naprawdę trudna. Z Thomasem i Batumem problemy się rozwiążą, pytanie, na jakim etapie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klepałem Brooksa dziś na szybko, licząc że jako jedyny nie śpię. Miałem go po offseason na watch-list bo wpadł mi w oko. JM Green jakaś kontuzja, a Brooks wyglądał jak stud. 

 

Na FA jest właśnie jakichś 5-6 graczy, których chciałbym pobrać teraz, za mało slotów ;) W końcu się na Belinelliego zdecydowałem, bo w Hawks Budenholzer szuka trójeczek. Carisa dzień wcześniej wyciepłem, to się Lin połamał, to mnie zawsze najbardziej irytuje.

 

Co ja mam powiedzieć, kiedy jednego i drugiego mam w składzie  :nightmare: Na dodatek yahoo strasznie mnie denerwuje, do tej pory nie dali IL'a żadnemu z nich, a łakome kąski na rynku przechodzą mi koło nosa :/ Kiepsko się zaczął ten sezon..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.