Jump to content
Sign in to follow this  
wiLQ

Sezon 2017/18 Liga II West

Recommended Posts

No cóż, to jednak Masudowi nie udało się utrzymać ligowego bytu, co tylko oznacza, że 3 liga będzie miała ciekawą obsadę. Ja zanotowałem najgorszy sezon w fantasy, nadmiar lig jednak w tym roku dał o sobie znać, nie wszędzie się walczyło z równym zaangażowaniem w wynik jak tutaj. Co do tej ligi, cóż mogę napisać - szału nie było, nieobecność na drafcie też zrobiła swoje, więc nie udało się powalczyć o awans. Najgorsze jest jednak to, że nie do końca wiem, jakiej taktyki użyć na drafcie, oparcie skład o gwiazdy grozi po prostu kontuzjami, a w tym roku sypały się one niczym z rogu obfitości. Ale pewnych zawodników będzie trzeba unikać, a za pewnych licytować aż do tej górnej granicy. Żadnych Batumów, Izajaszów czy Lowrych, choć na PG od gwiazd to się nie roi, Paul już też nie był takim all-starem jak kiedyś, więc Westbrook, Lillard czy Simmons będą mieli na drafcie wzięcie.

Gratuluję tym, którzy awansowali, a spadkowiczom życzę samozaparcia, bo za rok to dla nich może wzejść słońce. 3 liga to nie jest niski poziom, bo wielu tam znanych GM-ów, na pewno gorzej jest w 4 lidze grać ze względu na większą liczbę olewusów. U nas olewusów nie było w ogóle, co na pewno podziałało na korzyść ligi.

• Like 1

Dzięki za sezon i szaloną końcówkę w pewnej chwili w nocy mało brakowało a spadłbym na 4 miejsce.

Nie będę ukrywał, że jestem mocno rozczarowany bo liczyłem na awans, starając się ze wszystkich sił osiągnąć ten cel. Końcówka była bardzo emocjonująca, zabrakło kilku przechwytów i tysięcznych procent w FG%. Byłem trochę zbyt pasywny w pierwszej części sezonu, na pewno bardziej agresywnie działając na FA mogłem zbudować silniejszy skład. Wyciągnę potrzebne wnioski i do następnego sezonu przystąpię jeszcze bardziej zmotywowany.

Dziękuję wszystkim za wspólną grę, całej trójce z podium gratuluję zasłużonego awansu i życzę powodzenia w I lidze. Czas naładować baterię żeby wrócić silniejszym we wrześniu :)

Dzięki panowie za grę. Gratulacje dla medalistów.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.