Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego nie mozna bylo przewidziec, ze zawodnik z zyciowka rozegranych gier 71 i srednia 58 zaliczy jakas dluzsza absencje?

 

to weź przewidź czy Embiid rozegra teraz pełny sezon (~70G), czy też skończy w styczniu.

To po co w ogóle veto? Zróbmy sobie wspólny skrypt, który będzie feedował z e-ninja (czy czegoś takiego) i odrzucał wymiany przekraczające o określoną wartość różnicę w produkcji graczy.

 

 

tak właśnie powinno być, tyle że jeszcze z korektą odnośnie potrzeb (kategorii) danej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaczelo sie... :P wiedzialem... ;)

Wlasnie o to chodzi ze niczego do konca nie da sie przewidziec i na tym polega ta zabawa...wiedza polaczona z ryzykiem...

Ja przez dwa lata przy wymianach stawalem w roli sedziego i ocenialem wymiany innych graczy i vetowalem je lub nie.

W tym roku glosowalem w ankiecie miedzy innymi za zupelnym zdjeciem veta bo mysle ze choc to radykalne posuniecie to chyba lepsze niz bawienie sie w sedziow i psucie innym planow i strategii...generalnie utarlo sie ze vetowanie przez innych ma chronic przed psuciem gry innym tylko nie wiem czy nie warto spojrzec na to z drugiej strony...vetowanie innym wymian moze byc tak samo psuciem gry innym pod przykrywka bycia "sprawiedliwym sedzia".

Obiecuje ze dalej kwestii veta nie bede poruszal bo tak sobie obiecalem przed sezonem i tego sie bede trzymal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to weź przewidź czy Embiid rozegra teraz pełny sezon (~70G), czy też skończy w styczniu.

Nie musze tego przewidziec zeby przy negocjacjach wokol jego osoby zakladac iz rozegra mniej niz to. Przeciez to jeden z glownych czynnikow powodujacych roznice w ocenie zawodnikow - jedna strona ma wersje optymistyczna, a druga pesymistyczna i dlatego tej drugiej oplaca sie go sprzedac do tej pierwszej.

 

tak właśnie powinno być, tyle że jeszcze z korektą odnośnie potrzeb (kategorii) danej drużyny.

Huh? W pierwszej fazie sezonu oba te czynniki moga nie miec znaczenia...

Ba! Kazdy moze miec inny moment sezonu kiedy traktuje dane za sezon na powaznie.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie powinno być, tyle że jeszcze z korektą odnośnie potrzeb (kategorii) danej drużyny.

 

To zrób sobie prywatną ligę botów i dopracowuj skrypty (pod kątem potrzeb drużyny, sytuacji w lidze, może analogii z lat poprzednich) - serio uważam, że może to być świetna zabawa.....ale w lidze z innymi ludźmi daj się tym ludziom bawić. Tak po ludzku (z błędami!).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciaz dostepni w wymianach 1za1 lub 2za2 sa Evans i Nurkic.

 

Evansa moge wymienic za bloki,zbiorki i dobre FG przy przyzwoitej ilosci strat i przyzwoitym FT.

Nurkica moge wymienic za punkty,trojki i asysty lub steale przy przyzwoitym FG i FT.

 

Zainteresowanych zapraszam na priv lub do wysylania ofert z komentarzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym ze moja druzyna zaczela przypominac szpital (Whiteside,Millsap,Collins,Hardaway) rozwaze wszystkie propozycje wymian. Do oddania a raczej do rozmiany jest Whiteside, Lowry i Millsap. Cala pozostala reszta skladu rowniez dostepna jako uzupelnienie wymian lub odrebne wymiany zarowno 1za1 jak i w pakietach 2za1 lub 2za2. W ogole po co Ja sie rozpisuje...

Cala druzyna dostepna! :P

Zainteresowanych zapraszam na priv lub do wysylania ofert.

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jeszcze nie mialem w Fantasy. 5 graczy polamanych bo wlasnie dzisiaj Nurkic cos sobie z kostka zrobil. Zakladam ze tez dluzsza pauza sie szykuje i tez mu wstawia INJ.

Na 14 graczy (slot IR juz wykorzystany) tylko 9 zdrowych...masakra jakas...

Na każdego przychodzi taki moment. Ja w tym sezonie w jednej lidze miałem 8 kontuzji w tym top 6 graczy, więc zawsze może być gorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdego przychodzi taki moment. Ja w tym sezonie w jednej lidze miałem 8 kontuzji w tym top 6 graczy, więc zawsze może być gorzej.

ja w jednej lidze wydraftowałem Kawhiego, Haywarda, Mirotica, Beverley'a, Isiaha, Hassana oraz Turnera, co przekłada się na 183 (z 200) wydane dolary ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w jednej lidze wydraftowałem Kawhiego, Haywarda, Mirotica, Beverley'a, Isiaha, Hassana oraz Turnera, co przekłada się na 183 (z 200) wydane dolary ;]

 

Przebijasz chyba wszystkich, ale też się pochwalę. Draft w H2H na sznurku: Kawhi, Millsap, Noel, Seth C., Mirotic = 132 z 200$ praktycznie zmarnowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w jednej lidze wydraftowałem Kawhiego, Haywarda, Mirotica, Beverley'a, Isiaha, Hassana oraz Turnera, co przekłada się na 183 (z 200) wydane dolary ;]

Nie wiem jak udało Ci sie ich wydraftować w tej cenie... ale chyba daleko nie jestem:

Kawhi, Turner, Whiteside, Batum, Morris, Pope, Ross, Holmes, Isaac - widze podobnie draftowaliśmy ;)

Powiem więcej - spuściłem Mitchella i Dinwidiego przed ich hot! 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam Whiteside czyli swietne FG,zbiorki i bloki za punkty,asysty i troche trojek.

Dla nie do konca zorientowanych Whiteside mial pauzowac 1-2 tygidnie ale chce wrocic w 100% zdrowy wiec moze to zajac z 1-2 tygidnie dluzej. Pauzuje od 29 listopada wiec powinien wrocic maksymalnie za 1-2 tygodnie.

Zainteresowanych zapraszam na priv lub do wysylania ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.