Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

I jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki od rana dostalem juz dwie oferty z ktorej jedna zaakceptowalem :)

Czy to efekt mojego postu (wątpie) czy po prostu zbieg okolicznosci nie wiem ale teraz to mi sie podoba :)

 

Tak wiec mamy nowa wymiane w zwiazku z tym Lorak proszę abys jako komisz zalozyl nowy temat dotyczacy nowej wymiany aby inni GMowie mieli mozliwosc zavetowania wymiany jesli uznaja ze z jakiegos powodu cos jest z nia nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde powoli moim znakiem firmowym staje sie pobieranie za darmo przydatnego/dobrego/ciekawego FAsa po czym wywalanie go dzien pozniej po to aby potem znow chciec go z powrotem i przegrywanie licytacji o niego... :/

Tak bylo z Portisem tak teraz z Bookerem.

Jedyny plus to to ze wyciagam od Was waiverowa kase.. tylko stopniowo staje sie ona coraz mniej potrzebna... ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dzwonek dla chetnych na Evansa i Nurkica. Obaj do oddania osobno lub w pakiecie. Preferowany pakiet w wymianie 2za2 lub 2za1.

Poszukuje trojek,punktow,zbiorek i blokow w postaci kogos na pozycje PG/SG i PF/C.

Jutro oferta moze byc juz nieaktualna.

Zainteresowanych zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sorry julekstep. To nie tak mialo byc ;) ale mimo wszystko dobrze ze chociaz Beva udalo mi sie pozbyc otrzymujac cos w zamian...czas pokazal ze trzeba tez bylo dalej starac sie wymienic Millsapa...ja tymczasem zajaralem sie ze zaczal grac jak trzeba i odpuscilem...

 

Dobrze chociaz ze czesto zagladam na rotoworld i moglem szybko zebrac z FAsow wszystkich grajkow Nuggets ktorzy potencjalnie najbardziej zyskaja na kontuzji Millsapa zanim inni ich przechwycili.

No i ostatecznie nie wiadomo jaka droge leczenia obierze Millsap wiec jest szansa ze pauza bedzie krotsza niz 3 miesiace.

 

Tak czy inaczej biednemu wiatr w oczy. Wlasnie kiedy prawie wszyscy ktorych mam zaczeli porzadnie grac i oderwalem sie od dna tabeli to musialo sie wydarzyc to. Juz widzialem realne szanse na walke o 8-9 miejsce na koniec sezonu a tym samym utrzymanie a tu okazuje sie ze bedzie o to znacznie trudniej niz myslalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana nie powinna być oceniana na podstawie informacji, które się pojawiły po jej klepnięciu.

 

 

jakoś nie czuję się wygranym tego trejdu (chociaż liczę po cichu na upside Chrissa) :D

 

clue każdej wymiany jest to co będzie po jej klepnięciu

 

więc oczekiwania/nadzieje graczy >>> dane z przeszłości i kiedy te nadzieje nie są jakieś totalnie odrealnione to nie powinno się innym psuć zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

produkcja, którą w jakiś sposób można przewidzieć. kontuzje itp. zdarzenia nie powinny wpływać na ocenę.

A dlaczego nie mozna bylo przewidziec, ze zawodnik z zyciowka rozegranych gier 71 i srednia 58 zaliczy jakas dluzsza absencje?

 

Nikt nie mogl wiedziec kiedy dokladnie sie polamie Bev ani na jaka konkretnie kontuzje, ale wg mnie realistyczne bylo zalozenie, ze spedzi istotny czas na ILu co powinno sie uwzgledniac przy ocenie jego wartosci.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie za bardzo rozkminiac kwestii Vetowania i oceniania wymian.

Powiem tylko tak ze dopoki nierownosc/niesprawiedliwosc wymiany nie jest razaca jak wymiana przykladowo Westbrook za Noah (nie wiem czemu taki przyklad przyszedl mi do glowy) to nie powinno byc veta poniewaz powodow dla ktorych dwoch doroslych Gzmow robi taka a nie inna wymiana moze byc mnostwo...w tym rowniez takie jak to ze ktos wierzy w jakiegos debiutanta albo ze ktos kto do tej pory dawal ciala, w nowej druzynie gdzie dostanie szanse grania pierwszych skrzypiec bedzie mial breakout year albo ze ktos biorac pod uwage historie kontuzji zawodnika boi sie ze niedlugo sie polamie i chce cos za niego dostac zeby potem nie zostac z niczym albo ze ktos ma takie przeczucie albo ze ktos boi sie ze ktos bedzie wymieniony w trakcie trade deadline i straci na wartosci po wymianie jak rowniez ze kazdy GM potrzebuje czego innego dla swojej druzyny i moze miec w nosie jakas kategorie ktora jakis inny GM nie bioracy udzialu w wymianie uznaje za najcenniejsza w roto jak i to ze ktos moze miec jakis plan ktorego nikt inny nie zna czyli na przyklad zrobienie wymiany po to by zyskac grajka ktory nie pasuje do taktyki ale wie ze bedzie mogl go oddac komus innemu w zamian za kogos na kim mu zalezy...no milion powodow...dlatego dopoki nie jest to czyste oszustwo to nikomu nic do tego :P

A jesli chodzi o ocenianie wymianie tylko po aktualnej produkcji to tez nie jest do konca dobre bo na poczatku sezonu na pewnym etapie np Capela byl chyba top7 podczas gdy Harden byl top9...

 

Wymiane Beverley-THJ na razie pozornie wygralem ale ostateczna ocene bedzie mozna wystawic tak naprawde na koniec sezonu. Swoja droga, zeby u mnie nie bylo za kolorowo THJ ma zamiar grac z jakas obolala stopa wiec z nim tez nie jest za dobrze i nie wiadomo co bedzie dalej :P

 

Dodam jeszcze ze chcac wymienic Beverleya jednym z elementow skladowych byla obawa przed tym ze sie polamie co nie oznacza ze bylem tego pewien a tym bardziej ze nastapi to 3 mecze po tym jak doszlo do wymiany...

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

produkcja, którą w jakiś sposób można przewidzieć. kontuzje itp. zdarzenia nie powinny wpływać na ocenę.

 

To po co w ogóle veto? Zróbmy sobie wspólny skrypt, który będzie feedował z e-ninja (czy czegoś takiego) i odrzucał wymiany przekraczające o określoną wartość różnicę w produkcji graczy.

 

Wyeliminujmy całkowicie czynnik ludzki z zabawy dla ludzi! Hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.