Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Te bidy po 20-30$ powiedzmy ze jeszcze rozumiem ale wydac wszystko co zostalo na jednego grajka po 2 dniach sezonu?...

Moim zdaniem po prostu troche przeplacil na tak wczesnym etapie sezonu...niemniej jednak Lorak ma prawo wydawac kase jak chce i kiedy chce...jego kasa jego zespol...dla mnie nawet lepiej bo jest jednego mniej do bidowania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Oubre zaszalal... :P

 

Kurde jak na razie to sezon sie zaczal beznadziejnie...same kontuzje...u mnie na razie tylko Whiteside odpadl ale chyba nie na dlugo wiec moge sie czuc szczesliwcem tylko szkoda ze ci co sa zdrowi jak na razie graja raczej znacznie ponizej oczekiwan...

 

Staram sie nie panikowac i nie podejmowac zbyt pochopnych ruchow zarowno jesli chodzi o wymiany jak i nawet o FAsow/waiverow...nauczylem sie w poprzednich sezonach ze zazwyczaj cierpliwosc poplaca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że może wypali. w tym meczu pokazał się świetnie, jest w trzecim roku, więc akurat czas na krok naprzód. poza tym kasa waiverowa naprawdę nie jest zbyt przydatna. rok temu ta liga nie wydała około 55% z niej i większość pobrań była słaba (a jednymi z najlepszych mój Harkless - też zresztą na początku sezonu - oraz JJ, więc w sumie chyba wiem co robię na tych waiverach :tongue:).

Moja uwaga nie tyczy sie wydanej kwoty, a celowanego zawodnika, zwyczajnie nie widze scenariusza bez powaznych kontuzji, ze on sie zalapie do Top150 za sezon czy jakis dluzszy okres.

 

Kruca bomba, powinniśmy wprowadzić możliwość handlu waiverowymi dolarami...

Jakby co jestem za, wiec czy znajdzie sie wiecej osob z podobna opinia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie kupilem Evansa...nie dosc ze nie musialem w ogole na niego kasy wydawac to wydalem az 15$ a ten wlasnie cos sobie z kolanem zrobil...niby nic powaznego ale jednak...

Gdyby tylko ten gosc byl zdrowy i dostawal te 28minut w kazdym meczu to moglby byc z niego naprawde pozytek....i z ta mysla go kupilem...zobaczymy czy w finalnym rozrachunku okaze sie ze wyrzucilem kase w bloto.

 

Po drafcie zastanawialem sie czy dobrze zrobilem ze kupilem dwoch centrow...okazuje sie ze to byla jednak dobra decyzja...nie wiem czy dobra bylo wybranie akurat tych dwoch (Hassan i Nurkic) ale biorac pod uwage ze Hassan dzisiaj opusci juz drugi mecz i nie ma okreslonej daty powrotu to dobrze ze zostane chociaz z dugim dobrym centrem. Szkoda tylko ze ten drugi na razie nie gra tak dobrze jak przewidywalem...

 

Z dobrych wiesci to...kontuzja Teodosica bo juz zaczynalem watpic w Beverleya czy bedzie mial szanse sie rozegrac grajac obok niego...teraz bedzie mial szanse sie wykazac i ostatnie 5steali w meczu jest tego przykladem.

 

Dobrze tez ze Suns wywalili Watsona bo nowy trener moze da poszalec Chrissowi ktory na razie zawodzi wychodzac z lawki.

Szkoda tylko ze inne wiadomosci z Suns przeczytalem z godzine pozniej od Dannygd bo ten zdazyl przechwycic Ulisa a ten powinien krecic niezle cyferki skoro Bledsoe odeslali juz do domu. Co prawda Ulis w tym sezonie na razie slabiutko ale w zeszlym jak dali mu pograc to nabijal niezle statsy. W drugiego PG Suns Jamesa jakos nie wierze. Sprawe komplikuje ze Suns w wymianie za Bledsoe moga tez pozyskac jakiegos PG a moze Booker bedzie gral na PG...z Suns nigdy nic nie wiadomo.

 

Poza tym czekam sobie i czekam az Lowry zacznie grac tak jak powinien, Middleton oprocz tego ze robi wszystko zacznie tez sypac trojki a Millsap da wreszcie troche steali i blokow...oby tylko sie nie okazalo ze sie nie doczekam...

 

EDIT

a c*** tam...zaryzykuje z tym James'em z Suns :P

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz spoznilem sie pol godziny z pobraniem Bendera... :/

Spora niewiadoma co z niego bedzie przy nowym trenerze ale moze pograc troche wiecej to i statsy moze miec niezle...martwi mnie jednak bardziej to ze moze zabierac minuty Chrissowi...a przeciez jeszcze jest Len...zobaczymy co toz tego wyjdzie.

Lorak gratuluje refleksu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :)

Z Bendera sam zrezygnowalem z samego rana w roto keeper :P

Oubre nie wysmiewam ale gra raczej przecietnie ma moj gust a juz na pewno jak na 84$.

To juz lepszy zakup zrobil dzisiaj owls w sensie ze Turner moim zdaniem bedzie bardziej wartosciowy w perspektywie calego sezonu niz Oubre ale cena tez za wysoka. Tez chcialem Turnera ale ludzilem sie ze 33$ wystarcza...szkoda.

Zostalem za to z Evansem za 15$ :P

Za to jako kolejny dowod na przewrotnosc moich prognoz/przewidywan to James-o ktorym napisalem ze w niego nie wierze i za chwile go jednak pobralem-rokuje calkiem niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 39 najlepszym zawodnikiem według ninjy.

Po 4 meczach...to po 10 meczach pewnie bedzie top 10...naprawde patrzysz na rankinkg po kilku meczach?

Mi sie bardziej rzuca w oczy, ze pobral go po najlepszym z jego wystepow... 

 

a na co mam patrzeć skoro rozmawiamy o tym jak gra teraz?

O tym co bedzie gral jak wroci Markieff?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek uważa, że Oubre będzie grał mniej, niż 30 minut na mecz w tym sezonie? Pewniak do minut, więc jeśli lorak wierzy w jego rozwój/poziom koszykarski, to był to idealny zakup z W na początku sezonu, gdy kształtują się rotacje.


O tym co bedzie gral jak wroci Markieff?

 

To raczej problem Gortata i Mahinmiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Ok.Ja nie zamierzam nikogo przekonywac do niczego. Wyrazilem tylko swoje zdanie. Nawet w jednym z wczesniejszych postow napisalem i powtorze jeszcze raz ze to Loraka druzyna, Loraka hajs, Loraka decyzje wiec moze robic co chce i nikomu nic do tego.

Ja osobiscie nie wydalbym tyle kasy ani na niego ani na Turnera ktorego chcialem chociaz patrzac z perspektywy calego sezonu mysle ze lepsza produkcje da Turner ale to tez zalezy kto czego szuka i czy chce miec kogos na jakis czas czy na dluzej lub caly sezon.

MORAL: Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek uważa, że Oubre będzie grał mniej, niż 30 minut na mecz w tym sezonie?

Ja. Jak on ma tyle grac przy zalozeniu braku powaznych kontuzji u starterow?

Rezerwowi nigdy tyle nie graja, a Oubre jest 5-6 w kolejce do dziubania.

 

Pewniak do minut, więc jeśli lorak wierzy w jego rozwój/poziom koszykarski, to był to idealny zakup z W na początku sezonu, gdy kształtują się rotacje.

Dla jasnosci, nie czepiam sie loraka, ze go pobral tylko jestem ciekawy przy jakich zalozeniach na czesc sezonu z Markieffem. Bo podobnie jak Mikowal83 mi sie wydaje, ze to pobranie na kilka gier na krzyz, a kwota sugeruje jakby to bylo na caly sezon dobrej gry.

 

To raczej problem Gortata i Mahinmiego.

Dlaczego? Przeciez Markieff gral glownie na PFie. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja. Jak on ma tyle grac przy zalozeniu braku powaznych kontuzji u starterow?

 

Normalnie, jest 5x48 minut do dyspozycji. Porter gra 32, Beal 35, Wall 36, Gortat 31 lub mniej, Markieff 31 około. Czyli 165 minut z 240 jest zajęte. Myślę, że jeśli Oubre będzie nadal tak dobrze grał, to 30 z pozostałych 75 minut spokojnie może dostać przy rotacjach Brooksa. 

W poprzednim sezonie Bogdanović i Oubre grali w sumie 43 minuty - myślę, że zakładając postęp Oubre, można przyjąć ok. 30 minut dla niego jako 6th mana na tej słabiutkiej ławce.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.