Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie doszło do tych zmian, więc Camby dalej będzie potężnie stealował budząc zazdrość konkurencji

Czyli mogę podpisać gracza X wysyłając 4letnie minimum z MLE i będzie okej oferta tak ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Czyli mogę podpisać gracza X wysyłając 4letnie minimum z MLE i będzie okej oferta tak ?

Wysłać ofertę możesz. Podpisać raczej nie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, człowiek...morza napisał:

mozna dawac umowy czesciowo gwarantowane?

Nie bawimy się w takie rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, człowiek...morza napisał:

a umowa patrica mccow w dallas?

Jaka McKrowa?

W jakim Dallas?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam jeszcze, że umowy niegwarantowane mieli też Tyler Ennis i brazylijski Durant. Technicznie jest to podobna rzecz do TO, ale można takim graczem handlować w okolicach w draftu. Nie wiem komu to teraz nagle zaczęło przeszkadzać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, karpik napisał:

Dodam jeszcze, że umowy niegwarantowane mieli też Tyler Ennis i brazylijski Durant. Technicznie jest to podobna rzecz do TO, ale można takim graczem handlować w okolicach w draftu. Nie wiem komu to teraz nagle zaczęło przeszkadzać.

No spoko. Ja myślałem, że odpuszczamy sobie ung, ale skoro ty je rok temu rzucałeś to nie widzę problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, ozzy110 napisał:

No spoko. Ja myślałem, że odpuszczamy sobie ung, ale skoro ty je rok temu rzucałeś to nie widzę problemu

No ale w 3 turze jest zapis, że nie można oferować niegwarantowanych umów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko jest w regulaminie, wystarczy przeczytać.

" 5.74 W czwartej turze (i ewentualnych kolejnych turach) można złożyć ofertę kontraktu niegwarantowanego, którego gwarancję trzeba określić najpóźniej do końca terminu kończącego beGM Free Agency"

Wtedy Karpik pozyskał tych swoich niegwarantowanych. Przypomnę, że potem często nawet latały umowy z pierwszym rokiem niegwarantowanym czyli gracze pozyskani na workout. Chyba nikt się nie ostał, ale pamiętam że było ich sporo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli ktos ma oferte dla czyjegos rfa na 1 priorytecie i warunkowa dla ufa na 2 priorytecie i wygra oba glosowania, to jezeli inny klub wyrowna tego rfa to gracz warunkowy trafia do zwyciezcy glosowania czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

Jezeli ktos ma oferte dla czyjegos rfa na 1 priorytecie i warunkowa dla ufa na 2 priorytecie i wygra oba glosowania, to jezeli inny klub wyrowna tego rfa to gracz warunkowy trafia do zwyciezcy glosowania czy nie?

Trafia

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, fluber napisał:

Myślę, że jak najbardziej tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Trafia

A jak gracz w 3 punkcie zalezy od tego drugiego? Formalnie rfa podpisuje z klubem ktory wygrywa glosowanie wiec warunek upada w momencie podpisu zgodnie z naszymi zasadami:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak gracz w 3 punkcie zalezy od tego drugiego? Formalnie rfa podpisuje z klubem ktory wygrywa glosowanie wiec warunek upada w momencie podpisu zgodnie z naszymi zasadami:)

Przecież już mieliśmy to w pierwszej turze odnośnie Brogdona w Raptors i wzięcia Gallo.

Warunek jest zależny od pozyskania gracza. Jeśli oferta jest wyrównana to warunek nabiera mocy sprawczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko czy Regulamin jest gotowy na to co zrobili Thunder?:) No bo jeżeli wygrają Zubaca, Nanca i Lena, to najpierw po Zubacu będą 3 dni na wyrównanie, więc się okaże, że Thunder mają Nance'a i znowu są 3 dni na wyrównanie, więc spadają do Lena, który np. jest priorytetem Nuggets i tak dalej i tak dalej:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko czy Regulamin jest gotowy na to co zrobili Thunder?:) No bo jeżeli wygrają Zubaca, Nanca i Lena, to najpierw po Zubacu będą 3 dni na wyrównanie, więc się okaże, że Thunder mają Nance'a i znowu są 3 dni na wyrównanie, więc spadają do Lena, który np. jest priorytetem Nuggets i tak dalej i tak dalej:)

Na wyrównanie jest 2 dni jakby co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siejesz chaos Eld. Nigdy się tego nie oduczysz... ;)

A w kontrofertach planowany jest atak na kolejnych RFA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak na szybko, jeśli złoże teraz kontroferty to mogę zmienić przy nich również hierarchie priorytetów wysłanych w 1 fazie, czy mogę między nich wsadzić tylko tych nowych graczy ? 

Obrazując:

mam 1.Wood 

2.ktos tam

3.Burks 

i teraz chce dołożyć Bazemora to czy ligę zrobić np.

1.Bazemore

2.Burks (tylko jak nie Bazemore)

3.Wood (tylko jak nie 1 i 2)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi