Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Tecu napisał:

A kogo to dotyczy? Jakiej sytuacji? 

Knicks, Heat i Rockets na pierwszy rzut oka 

@tangiers @człowiek...morza @Regis

A po sytuacji z Eldem nie wyobrażam sobie, by rada poszła z "duchem gry" i anulowała ten zapis 

Teraz, january napisał:

Mike James, Patton (obaj Knicks), Dakota Mathias, Brantley (obaj Heat), Tacko Fall, Vital Krejci (obaj Rockets), Simonović (Grizzlies), Coffey, G. Matthews (obaj Blazers), Moses Brown, Bolden (obaj Warriors)

+ z normalnych umów gigantyczne QO Fultza (Grizzlies).

Simonovica BMF pisał, że chce zostawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie było tak, że QO można wycofać do końca III tury, ale oferty można było składać do V, a ja zawodnik nie dostał żadnej to po prostu podpisywał wartość QO?

II tura to zdecydowanie za wcześnie na wycofywanie podejmowanie decyzji w sprawie RFA, szczególnie kiedy mamy poprzesuwane daty.

1 godzinę temu, ozzy110 napisał:

Jakbym miał moda to bym usunął

Właśnie to zrobiłem.

--------------------------------

Ale wracają do QO na zwykłych zawodników jest to totalnie bez sensu, że tylko do końca II tury można przedstawić zawodnikowi ofertę, a później bierze QO. Przecież nie dam A. Holidayowi +10M, a jak nie dam to wedle tego punktu podpisze za 1,9M, a za rok robi się UFA, a nie takie miałem plany.

Podobnie jak @fluber byłem przekonany, że do końca III tury bo wtedy już można dawać normalne kontrakty ( poza two-way ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

A to nie było tak, że QO można wycofać do końca III tury, ale oferty można było składać do V, a ja zawodnik nie dostał żadnej to po prostu podpisywał wartość QO?

II tura to zdecydowanie za wcześnie na wycofywanie podejmowanie decyzji w sprawie RFA, szczególnie kiedy mamy poprzesuwane daty.

Też mi się wydawało, że to było do końca trzeciej tury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Też mi się wydawało, że to było do końca trzeciej tury.

Dodatkowy punkt regulaminu:

4.1.1.

Oferty quallyfying offer można wycofywać do zakończenia drugiej tury. Każdy zawodnik, któremu taka oferta zostanie przedstawiona, a nie doczeka się oferty w żadnej z tur FA ( domyślnie aż do V tury ) klub podpisuje go na roczny kontrakt o wartości QO

Obecny regulamin odnośnie 5 punktu - Free Agency:

POWYŻSZA PROCEDURA MA ZASTOSOWANIE TYLKO DO PIERWSZEJ I DRUGIEJ TURY

Nowa zasada:

POWYŻSZA PROCEDURA MA ZASTOSOWANIE DLA TUR OD PIERWSZEJ DO TRZECIEJ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Ale wracają do QO na zwykłych zawodników jest to totalnie bez sensu, że tylko do końca II tury można przedstawić zawodnikowi ofertę, a później bierze QO. Przecież nie dam A. Holidayowi +10M, a jak nie dam to wedle tego punktu podpisze za 1,9M, a za rok robi się UFA, a nie takie miałem plany.

To chodzi o to, że jak dany gracz nie dostanie żadnej oferty przez całe FA to ma gwarantowane QO, a nie, że musisz do 2 tury mu złożyć ofertę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

To chodzi o to, że jak dany gracz nie dostanie żadnej oferty przez całe FA to ma gwarantowane QO, a nie, że musisz do 2 tury mu złożyć ofertę. 

Tak czy siak wydłużył bym to do 3 tury. U mnie i A. Holiday i B. Brown na pewno dostaną oferty w III lub IV turze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

-----------------------

Czyli chcesz zrzucać, masz czas do końca III tury, ale jak nie zrzucisz to podpisać może w IV czy nawet V, aby za rok nie stał się UFA i nie podpisał za wartość QO.

No nie. Jak chcesz zrzucać to masz czas do końca 2 tury, ale ofertę możesz mu złożyć nawet w 5 turze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nah, zerknij na swój tamten post;) imo tam są 3 osobne nowe rzeczy, które napisałeś.

Do końca II tury było celowo - bo w III można już składać oferty o dowolnej wartości.

A do końca trzeciej były stashe.

Powołujesz się na inny wpis. Ze stycznia, a ja mówię o lipcu 2019. 

Swoją drogą tych aktualizacji jest już tyle, że niedługo to trzeba będzie prawnika zatrudnić by ogarniał zasady BeGM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ozzy110 napisał:

ale nie masz tu two-wayi

Był inny temat z two-way RFA, ale dosyć dawno. Imo sporo za wcześnie na takie decyzje i ja np. się z Wade'a wycofałem podczas FA. 

Btw, zerknij w arkusz, bo u mnie nie wszystko w porządku ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Był inny temat z two-way RFA, ale dosyć dawno. Imo sporo za wcześnie na takie decyzje i ja np. się z Wade'a wycofałem podczas FA. 

Btw, zerknij w arkusz, bo u mnie nie wszystko w porządku ;)

Już poprawiłem. nie ten wiersz :)

Przecież jest jasno napisane, że zmienione jest z 2 tury na 3. Co ty @january próbujesz wyszukać xd

A nie cofam swoje słowa

To w takim razie drodzy ludzie płaćcie i płaczcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.