Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.08.2021 o 23:49, RonnieArtestics napisał:

@ozzy110 wyznacz jeszcze proszę w tym parszywym komunikacie datę kiedy aldridge zniknie z salary jesli nie wróci, równo rok od zakończenia kariery. 

Ponawiam prośbę, równy rok musi minąć od momentu jego skończenia kariery z zapisu CBA, i wtedy znika, a nie cały przyszły sezon. Wyznaczcie proszę datę kiedy zejdzie mi z salary, bo nie chcę potem żadnych niejasności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Szanowna Rado,

a szczególnie Ty @ozzy110 bo się pewnie tym zajmujesz proszę o wpisanie kontraktu Juliusa Randle do arkusza i jednocześnie wykreślenie jego cap holdu. Kontrakt rozłóż na wartości stałe czyli 26.666.667 / 26.666.667 / 26.666.667 ( PO ).

A to z tym to spokojnie. Kontrakty będę wpisywał dopiero ostatniego dnia na głosowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Ale było ogłaszane, że od tego sezonu można podpisywać graczy po 3. turze. Nie wiem czemu @Eld to lajkuje, bo sam wprowadzał tę zmianę.

Lajkuje to co mi się podoba, a podoba mi się to, że Ozzy od razu oznajmił mi kiedy będę miał kontrakt wpisany.

I dla przypomnienia - nie ja wprowadzałem tą zmianę, a była ona Twoim pomysłem. Dodam więcej. Nawet założyłem specjalny temat "co wprowadzić od nowego sezonu" w którym były stare wygi, ex-radni i aktualni radni i jakoś nikt tam tego nie poruszał albo mam wyjątkowo słabą pamięć. Aktywność w tym temacie była znikoma mimo, że okazja była, a jedynym dziełem tego tematu było wprowadzenie TPE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, january napisał:

Nie ma nic takiego w regulaminie.

Wielu rzeczy nie ma w regulaminie łącznie z 24h rule na które się powoływałeś przy okazji draftu i na tej zasadzie Queta trafił do @Sylvinho.

32 minuty temu, Eld napisał:

nie ja wprowadzałem tą zmianę, a była ona Twoim pomysłem. Dodam więcej. Nawet założyłem specjalny temat "co wprowadzić od nowego sezonu" w którym były stare wygi, ex-radni i aktualni radni i jakoś nikt tam tego nie poruszał albo mam wyjątkowo słabą pamięć. Aktywność w tym temacie była znikoma mimo, że okazja była, a jedynym dziełem tego tematu było wprowadzenie TPE.

Postaraj się popracować nad tą pamięcią

Screenshot-20210815-121609.png

Screenshot-20210815-121627.png

Screenshot-20210815-121655.png

Screenshot-20210815-121737.png

Screenshot-20210815-121754.png

Sprawa była też dyskutowana publicznie na forum kilka miesięcy temu oraz z tego co pamiętam, to zmiana była ogłaszana przez Elda jako nowość w FA. Nie mam dostępu do komputera, więc na szybko tego nie znajdę, ale to nie jest tak, że sobie coś wymyśliłem i teraz to forsuję pod siebie, bo skorzysta na tym każdy, ponieważ tak to powinno funkcjonować od samego początku.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:
 

Tam nie ma tego sprecyzowanego (wyznaczony czas na pick) i tyle, a Ty tu teraz pod siebie próbujesz zmienić istniejącą zasadę podpisywania graczy podczas FA na podstawie PMów, serio :P ?

No, czyli nie ma tego w regulaminie jak i wielu innych rzeczy, które stosujemy. Równie dobrze @Sylvinho. mógł robić o to gunwoburzę.

Zostałem po prostu poinformowany przez Radnego, że zostanie to wprowadzone, zmiana chyba każdy przyzna, jest dobra. Była o tym publiczna dyskusja na forum, wszyscy byli za. A jest to o tyle istotne, że wpływa na wysokość pierwszego roku kontraktu dla Jrue. Zamierzam dać mu jak najwięcej od początku, ale ile to zależy od innych czynników. Biorąc pod uwagę jego PO w 4. roku, to taki kontrakt front-loaded jest w interesie nie tylko moim, ale i Jrue, bo więcej zarobi w ciągu pierwszych trzech lat. Sam chyba przyznasz, że to źle wygląda, że Radny @Eld zakłada jakiś czat, gdzie omawia zmiany, obiecuje, że wprowadzi, a potem nagle udaje, że nie wie o co chodzi. Można nawet powiedzieć, że mam prawo się czuć oszukany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, january napisał:

Próba wrzucenia w to innej sprawy (picku Quety), by nie wiem - rozmyć dyskusję/pokazać jaki ten świat jest zły czy whatever jest absolutnie żenująca

Pokazuję tylko double standards z Twojej strony. 24h rule nie ma w regulaminie, tego też nie ma. Jedno uważasz, że powinno obowiązywać, drugie nie. Masz rację, to jest żenujące. 

W regulaminie jest też, że w I turze można złożyć 4 oferty, a można było 5, jest też czas na zejście z hard capu przed startem FA, no to FA wystartowało, a czas został przedłużony :)

Od razu uprzedzam, że jeśli to nie zostanie wprowadzone, to nie zamierzam grozić odejściem i robić kolejnej dramy, poradzę sobie, stracą na tym moi zawodnicy. Liczę mimo wszystko na rozwiązanie ze strony @ozzy110 albo @cvbe @LONGER01. Ta zmiana jest i tak potrzebna, nikt nie straci na jej wprowadzeniu, jest ona z duchem gry, a sami możecie chyba przyznać, że mam prawo czuć się rozgoryczony, po tym jak zostałem poinformowany przez ówczesnego radnego, że sprawa jest załatwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Wielu rzeczy nie ma w regulaminie łącznie z 24h rule na które się powoływałeś przy okazji draftu i na tej zasadzie Queta trafił do @Sylvinho.

Nie przypominam sobie aby takie coś miało miejsce, a już na pewno nie za mojej kadencji w Radzie więc to do jej obowiązków należało deal zablokować :).

 

2 godziny temu, karpik napisał:

Postaraj się popracować nad tą pamięcią

 

Daruj sobie pouczanie mnie, bo to już drugi przypadek w tym tygodniu kiedy to robisz. Na pierwszy odpowiedziałem kulturalnie. Tu - gdybym w Piątek nie był na grillu, a wczoraj gdyby mnie teściowa nie przeorała ( czytaj - fizyczna robota w upale przez dobrych kilka godzin ) - mógł bym być mniej miły, a tak to po prostu mi się nie ripost wymyślać. Wolę sobie jbzd.pl pooglądać w zamian.

 

2 godziny temu, karpik napisał:

Sprawa była też dyskutowana publicznie na forum kilka miesięcy temu oraz z tego co pamiętam, to zmiana była ogłaszana przez Elda jako nowość w FA. Nie mam dostępu do komputera, więc na szybko tego nie znajdę, ale to nie jest tak, że sobie coś wymyśliłem i teraz to forsuję pod siebie, bo skorzysta na tym każdy, ponieważ tak to powinno funkcjonować od samego początku.

Zmiana była dyskutowana może ze dwa, trzy razy, ale tak się składa, że w Radzie była dość duża rotacja więc miałem inne rzeczy na głowie.

Zresztą czy tylko ja po wklejonych screenach odnoszę wrażenie, że Tobie najbardziej zależało na wprowadzeniu tej zmiany? Było nas 9 w tym temacie. Byłeś najbardziej aktywny, czyli jakiś interes w tym miałeś. 

To, że zmiana była ogłaszana przeze mnie nie równa się z tym, że została wprowadzona. Obiecywałem TR, TK, NTC i parę innych rzeczy i wylądowały one w regulaminie. Ta pozostała obietnicą. 

 

2 godziny temu, karpik napisał:

Zostałem po prostu poinformowany przez Radnego, że zostanie to wprowadzone.

Ale nie została. Przepraszam, że nie poświęciłem więcej czasu na zajęcie się i tym.

 

2 godziny temu, karpik napisał:

A jest to o tyle istotne, że wpływa na wysokość pierwszego roku kontraktu dla Jrue. Zamierzam dać mu jak najwięcej od początku, ale ile to zależy od innych czynników. Biorąc pod uwagę jego PO w 4. roku, to taki kontrakt front-loaded jest w interesie nie tylko moim, ale i Jrue, bo więcej zarobi w ciągu pierwszych trzech lat. 

Z tego co sam kiedyś pisałeś i chyba mignęło mi to wczoraj w CBA kontrakt malejący nie może mieć opcji w ostatnim roku :). 30-28-28-30 jest bodajże dopuszczalne, ale nie spadający.

 

2 godziny temu, karpik napisał:

Sam chyba przyznasz, że to źle wygląda, że Radny @Eld zakłada jakiś czat, gdzie omawia zmiany, obiecuje, że wprowadzi, a potem nagle udaje, że nie wie o co chodzi. Można nawet powiedzieć, że mam prawo się czuć oszukany.

Ależ ja doskonale wiem o co chodzi, tylko aktywność tego czatu przypomniała niektóre moje negocjacje z GMami. Zajęła...2, może 3 strony. Tak się wczuliście w chęć zmian.

Więc proszę nie manipulować opinią publiczną, że nie wiem o co chodzi. Wiem, temat został założony na miesiąc przed startem FA, a jedyne co się z niego urodziło to TPE. Reszcie się nawet gadać nie chciało i jakoś nie kojarzę zabójczego zainteresowania w tamtym temacie ze strony wszystkich zaproszonych zaproponowaną przez Ciebie zmianą.

Samo to, że ów temat ( który to nie był tematem Rady ) pokazuje moje dobre intencje na chęć wprowadzenia zmian i poprawek. Zainteresowanie było znikome, więc proszę kierować pretensje do wszystkich którzy byli w temacie, jak i również do każdego Radnego który w tym temacie był ( a byli wszyscy ).

 

Godzinę temu, karpik napisał:

jest też czas na zejście z hard capu przed startem FA, no to FA wystartowało, a czas został przedłużony :)

A o tym już chyba rozmawialiśmy i Rada jeszcze z moją obecnością przegłosowała odpowiednie rozwiązanie 3:1. Możesz je nazwać najlepszym z najgorszych, ale decyzję jakąś należało podjąć.

 

Godzinę temu, karpik napisał:

a sami możecie chyba przyznać, że mam prawo czuć się rozgoryczony, po tym jak zostałem poinformowany przez ówczesnego radnego, że sprawa jest załatwiona.

A któryż to Radny Cię o tym poinformował?

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik to musiał być jakiś zwykły Radny cham, albo trochę się motasz to wpierw piszesz to:

2 godziny temu, karpik napisał:

że zostanie to wprowadzone

A później piszesz to:

Godzinę temu, karpik napisał:

że sprawa jest załatwiona.

No jak w końcu Ci ten chamski Radny napisał?

 

---------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Z tego co sam kiedyś pisałeś i chyba mignęło mi to wczoraj w CBA kontrakt malejący nie może mieć opcji w ostatnim roku :). 30-28-28-30 jest bodajże dopuszczalne, ale nie spadający.

Bardzo słuszna uwaga, zapomniałem o tym. Tym samym nic nie zyskuję na tej zmianie, o której wnioskowałem. Tym bardziej nie mam pojęcia o co ta chryja i oburzenie, ta zmiana jest konieczna tak czy siak.

Na resztę szkoda mi odpisywać. Jest niedziela, słonko świeci, mam lepsze rzeczy do roboty. To co piszesz tutaj, mówi samo za siebie.

No i wychodzi na to, że Isaac spada do II tury nawet nie biorąc pod uwagę wyników głosowań.

 

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.