Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ozzy110 napisał:

No ja nie wiem jak głupi według ciebie musi być Samanic, że od początku lata trąbisz, że go podpisujesz i on się cieszy a nagle dajesz go na stash I on się niby na to godzi xd

Oj tam oj tam

2 minuty temu, january napisał:

Możesz to przepchnąć, bo w regulaminie jest to zje*ane, ale licz się z konsekwencjami o których pisałem.

Lol, chcesz robić grandę z powodu Samanicia a Lebrona chcącego odejść bo jie chcesz mu zapewnić odpowiedniego supportu tylko kisisz rookasow zalewasz , lol , miejże rozum i godność człowieka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lucas napisał:

To zadam pytanie tu. Mogę w 4 rundzie dać extension Bogdanoviciowi?

Wiesz rzucić możesz ale po tylu przedłużeniach wątpię żeby Bogi i tak to przyjął. Jak on będzie w topce przyszłego FA(i to w takiej ścisłej), więc może sporo dostać

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Ekhm czemu Bogie miałby odrzucać przedłużenie podobne do Murraya jeśli generalnie taki Murray jest młodszy i RL będzie starterem.

Jako "gorszy" Bogdanovic powinien podpisać za mniej niż Bojan, więc traktujmy graczy i organizacje na równi. 

Ta umowa ala Dejounte Murray to jest minimum jakie dostanie za rok, więc niczego nie traci i dopóki to nie będzie 18+ mln za sezon to ja jako 1/29 Bogiego czekam na FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na RFA*

Nie no, gdy jest ranking NBA to każdy mówi, że dostał takie głosy za pomylenie z Bojanem.

W trakcie sezonu adv staty będziecie mi wypominać, bo tam Bogie wypada niestety kiepsko. 

RL będzie rezerwowym za Hieldem i pewnie tego część osób się będzie czepiać. 

No ale oczywiście ma podpisywać umowę wyższa niż ten lepszy od niego Bojan 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Lucas napisał:

Ekhm czemu Bogie miałby odrzucać przedłużenie podobne do Murraya jeśli generalnie taki Murray jest młodszy i RL będzie starterem.

Jako "gorszy" Bogdanovic powinien podpisać za mniej niż Bojan, więc traktujmy graczy i organizacje na równi. 

Patrz ile dostal winslow a wg rankingu jest duuuuzo gorszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania:

1. Jaką datę przyjmujemy za koniec beGM free agency i czy trzeba ją określić przy składaniu oferty czy wystarczy napisać przykładowo Ponitka 1+1 TO ung?

 5.74 W czwartej turze (i ewentualnych kolejnych turach) można złożyć ofertę kontraktu niegwarantowanego, którego gwarancję trzeba określić najpóźniej do końca terminu kończącego beGM Free Agency

2. Czy dopuszczalne jest składanie ofert takich jak w real NBA, czyli gwarantowane częściowo a reszta gwarantowana w trakcie sezonu?

przykład

100k gwarantowane + 300k gwarantowane do 15.12, całość gwarantowana po 15.01

3. Kiedy mogę podpisać swoich graczy wybranych w tym sezonie w drugiej rundzie na two waya? Kiedy i czy jest data graniczna?

4. Czy o stashu muszę poinformować, jeżeli tak to do kiedy czy przyjmujemy, że jak nie podpiszemy tzn, że są stashowani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 21 październik, bo 22 rusza sezon.

Ponitka pierwszy rok niegwarantowany? Możesz taki dać.

2. Z tego co pamiętam nie można u Nas do tej pory było i nic się nie zmieniło.

3. W każdej chwili to możesz zrobić. Data graniczna to też 21 październik.

4. Gracze wybrani w drafcie, którzy nie zostaną podpisani normalną umową lub two-way trafią na stash. Nie trzeba tego określać.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rado,

Proste pytanie - przez zamieszanie z terminami i przez zbyt wczesny start IV jak na moje aktualne możliwości śledzenia tego ( urlop ) nie zdążyłem oddać Kostasa. Mogę go oddać po IV turze a nowy team może go sobie podpisać na min 1+1TO czy musi to robić z full MLE?

Czy po prostu Kostasa oddać już nie mogę i 10 Września staje się on UFA i każdy go może przechwycić za 1+1TO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Rado,

Proste pytanie - przez zamieszanie z terminami i przez zbyt wczesny start IV jak na moje aktualne możliwości śledzenia tego ( urlop ) nie zdążyłem oddać Kostasa. Mogę go oddać po IV turze a nowy team może go sobie podpisać na min 1+1TO czy musi to robić z full MLE?

Czy po prostu Kostasa oddać już nie mogę i 10 Września staje się on UFA i każdy go może przechwycić za 1+1TO?

podpisz teraz i wyślij za 30 dni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego chyba w grze nie mamy..,

 

Because the NBA doesn’t want teams to avoid signing veteran players in favor of cheaper, younger players, the league reimburses clubs who sign veterans with three or more years of experience to one-year, minimum salary contracts. Those deals will only count against the cap – and against a team’s bank balance – for $1,620,564, the minimum salary for a player with two years of experience.

For instance, if Tyson Chandler – who has 18 years of NBA experience – signs a one-year, minimum salary contract with a new team, that team would only be charged $1,620,564 for Chandler’s contract. He’d earn $2,564,753, but the NBA would make up the difference. This only applies to one-year contracts, rather than multiyear deals.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.