Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper #2] sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

i co lepsze mega sprawiedliwa dla OBU stron (gra o mistrza versus 4 fajnych,tanich keeperow)

ja nie wetuje i nie widze podstaw by to robic

Raz na jakis czas uda mi sie zrobic deal korzystny dla obu stron i bez wiekszych kontrowersji keeperowskich. Oddaje graczy ktorzy tego mistrza raczej zapewnia, tez nie pamietam sytuacji 4 graczy top10, choc moze w #1 w poprzednim sezonie bylo cos blisko - Jokic, Giannis, RW, Harden, choc Jokic chyba nie byl wtedy top10 ale byl blisko...sam dostaje fajnych i tanich keeperow co mnie cieszy bo pozwoli mi to miec ciekawe perspektywy na kolejny sezon.

 

Dzieki za odzew w sprawie ofert ;-)

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie szkoda, że wcześniej nie dałem ogłoszenia, udało się znaleźć następcę w trybie ekspresowym. F.U. dziękujemy za grę, jednakże nie zapraszamy w przyszłości.

 

Co do potencjalnych kar za niewykorzystane sloty, to rzecz jasna Shevca dotyczyć to nie może, ale premię dolarową za zajętą pozycję dostanie, jeśli będzie te sloty jednak konsekwentnie odrabiał. Ale to jest tylko propozycja, bo sam nie wiem, jak tą kwestię rozwiązać i liczę na opinie.

Dla mnie to oczywiste, ze nie można za to karać Shevca.

 

Shevcu pewny gracz i do tego bardzo dobry, co widać juz w pierwsze wymianie.

 

MJ poszedł na całość, lubię to.

Graty dla obu GM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Niby jeszcze trochę do końca ale tu już się wiele nie zmieni. Gratki dla MJ za mega skład i super wynik. Walczyłem jak mogłem i uważam że mój skład też był całkiem fajny i w wielu wypadkach wystarczyłoby do wygrania ligi. Tym większe gratulacje dla MJ za dobrą wymianę i zbudowanie super składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jeszcze trochę do końca ale tu już się wiele nie zmieni. Gratki dla MJ za mega skład i super wynik. Walczyłem jak mogłem i uważam że mój skład też był całkiem fajny i w wielu wypadkach wystarczyłoby do wygrania ligi. Tym większe gratulacje dla MJ za dobrą wymianę i zbudowanie super składu.

 

ten super team trochę ostatnio się łamie :P Curry sporo opuścił, teraz Durant... na szczęście szybko zabezpieczyłem się Iguodalą i Swaggym ;)

 

Z gratulacjami się jeszcze wstrzymaj ;) wiem, że wygląda to na sporą, bezpieczną przewagę, ale nie takie rzeczy w fantasy się działy ;) ogólnie to sam się zdziwiłem, że ze wszystkich kategorii (poza TO) mam co najmniej 17 pkt... to pokazuje naprawdę moc tego składu, oby udało się to utrzymać :)

 

Ciekawie zapowiada się walka o 2.miejsce, Atlanta jest blisko Toronto ;) dalej już raczej nikt nie podskoczy, ale jak ktoś szuka emocji, to myślę, że o 2. pozycję będzie walka do końca :) mam nadzieję, że będę trzymał od Was do końca dystans :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewajcie się, że zmieni się ilość petrodolarów na drafcie, zgodnie z wynikami ankiety. Ten, kto nie zagłosował, to trudno, choć każdy ma jeszcze na to czas. Zmiana będzie obowiązywać już od teraz, nie będzie żadnego okresu buforowego, bowiem pierwsza ankieta została założona duuużo wcześniej, każdy mógł się dostosować do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa sytuacja ze zrzuceniem cyrry`ego przez san antonio

wiadomo,ze nie zagra do konca sezonu

 

przez to ludzie,ktorzy maja najwieksze budzety na waiver moga go wyrwac na keepera w bardzo dobrej cenie,ponizej normalnej wartosci draftowej -76$

bedzie ostra walka-ciekawe czy ktos przeplaci czy wygra z dobra/obnizona cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa sytuacja ze zrzuceniem cyrry`ego przez san antonio

wiadomo,ze nie zagra do konca sezonu

 

przez to ludzie,ktorzy maja najwieksze budzety na waiver moga go wyrwac na keepera w bardzo dobrej cenie,ponizej normalnej wartosci draftowej -76$

bedzie ostra walka-ciekawe czy ktos przeplaci czy wygra z dobra/obnizona cena...

No mi taki połamany Curry do niczego niepotrzebny :P a keeperem on nie jest, więc możecie się o niego bić ;)

 

Juz wcześniej były podobne sytuacje - sam wywalalem Beverley'a, ale ostatnio polecial tez np. Fournier i został wzięty za 11... liczę ze Curry będzie droższy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.