Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 sezon 2017/2018


marcos

Rekomendowane odpowiedzi

mala uwaga prosba - jesli odrzucacie propozycje trade`ow to napiszcie chociaz slowo komentarza,bo tak to nie wiadomo czy nie podoba wam sie sama propozycja/w ogole nie chcecie negocjowac czy tym podobne

 

nie napisze o kogo personalnie chodzi,ale takie ,,puste`` odrucanie propozycji nie pomoze w przyszlych negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mala uwaga prosba - jesli odrzucacie propozycje trade`ow to napiszcie chociaz slowo komentarza,bo tak to nie wiadomo czy nie podoba wam sie sama propozycja/w ogole nie chcecie negocjowac czy tym podobne

 

nie napisze o kogo personalnie chodzi,ale takie ,,puste`` odrucanie propozycji nie pomoze w przyszlych negocjacjach

 

Po pierwsze, nie da się odrzucić trejdu na komórce z komentarzem, bo trzeba najpierw skomentować, a dopiero potem odrzucić. A i tak OIMW ten komentarz trafia w niebyt, jeśli ktoś nie korzysta z apki.

Po drugie, niektóre propozycje są tak absurdalne, że sens komentowania jest żaden. Np. dzisiejsze otrzymane Durant za Winslowa jest z kategorii "Sprawdzę czy czasem nie jesteś <wstaw co chcesz>".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prosciej napisac do takiej osoby PMa z propozycja?

Ja naprzyklad oferte klade na stol dopiero jak jest dogadana wczesniej na PMie.

Dlaczego komus ma sie chciec pisac dlaczego ja odrzuca skoro Komus wysylajac oferte nie chcialo sie wczesniej napisac paru slow na PMie?...

 

P.S

Czemu ja nie dostalem zadnej oferty? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zdanie (,,to nie jest propozycja,,), oczywiscie pominales

rozumiem,wiec,ze kazda proba rozpoczecia negocjacji bedzie od razu kwitowana takim odburknieciem

 

zegnam,wiec ozieble

O widzisz - kolejny argument się znalazł za tym, by takich ofert nie składać. W apce Twój komentarz nie był widoczny. Dopiero teraz szukając o co ci chodzi z tym, co miałem pominąć, znalazłem to w mailu. Odezwę się więc na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

offtopic

1 wolne miejsce w lidze keeper roto (startuje czwarty sezon) -keeper ludzi z portalu blaugrana.pl

1) draft dzis o 22

2) budzet 200 $

3) brak keeperow (poprzedni wlasciciel skasowal druzyne i jego gracze/keeperzy wrocili do ogolnej puli graczy)

ktos chetny ?

 

pisac na facebooku do : michał falkiewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak osobiście do mnie skierowaleś ten opis, ale szczerze zazdroszczę Ci optymizmu i.. poczucia humoru :)

 

Co do keeperow to moim zdaniem największe szanse mają zdrowy Favors I.. Teague. Reszta w tych cenach - to bardzo pobożne zyczenia - ale przecież NBA to miejsce where amazing happens!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak osobiście do mnie skierowaleś ten opis, ale szczerze zazdroszczę Ci optymizmu i.. poczucia humoru :smile:

 

Co do keeperow to moim zdaniem największe szanse mają zdrowy Favors I.. Teague. Reszta w tych cenach - to bardzo pobożne zyczenia - ale przecież NBA to miejsce where amazing happens!

A ja nie jestem optymistą w sprawie Favorsa. Raz że zdrowie to duży znak zapytania, a dwa że jego rola w drużynie nie jest pewna. No chyba że Jazz jakimś cudem będą w stanie grać nim i Gobertem jednocześnie - w co wątpię do czasu aż Favors nie zacznie grozić może nawet nie tyle trójką, co rzutem z dalekiego półdystansu. A jaki jest popyt na takich zawodników na rynku FA widać aż za dobrze, więc szanse poza Jazz (w przypadku wymiany) są średnie.

 

Dla Teague to będzie sezon próby. Wolves mocno podbudowali się ofensywnie i bardzo ciekawi mnie jak (albo czy w ogóle) będą w stanie grać w tym samym czasie Wigginsem, Butlerem i Teague bez ryzykowania że chłopaki zaczną sobie wyrywać piłkę z rąk. Ktoś będzie musiał zejść do drugiego szeregu i raczej nie będzie to Jimmy ani Andrew.

O maxie dla Wigginsa słychać od kilku miesięcy, ale dealu na razie nie ma.

 

 

Odnośnie pozostałych zawodników:

DSJ - nie jestem optymistą iz będzie dobrym materiałem na keepera za 30$ w przyszłym roku. Zakładam iż będzie słabo w FG%. FT% na poziomie 71% w college'u też dupy nie urywa, ale to akurat da się stosunkowo łatwo poprawić. Do tego dużo strat (bo to jednak młody PG) i relatywnie słaby skład Mavs.

 

Nurkic może być solidnym keeperem przyjmując strategię tankowania FT%. Ale prawdę powiedziawszy są centrzy znacznie do tego lepsi i za mniejsze pieniądze.

 

Jestem umiarkowanym optymistą odnośnie tańszych zawodników - Len, Morris i Hernangomez. Nawet jeśli to nie materiał na gwiazdy to budowanie składu począwszy od solidnych uzupełnień też ma swój sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze pytasz odnosnie wymiany ktora sie dzisiaj pojawila miedzy Toronto a Atlanta?

Chetnie tez sie dowiem jak to wyglada jesli chodzi o vetowanie chociaz przed sezonem postanowilem sobie ze nie bede vetowac zadnych wymian.

Niemniej jednak ta ktora wlasnie sie pojawila moim zdaniem na veto zasluguje...ja rozumiem ze w keeperze to troche inaczej niz w normalnym roto bo czesto chodzi o wymiane gwiazd na keeperow ale bez przesady...Fultz powiedzmy ze nadaje sie na keepera (chociaz w ogole nie jestem do niego przekonany) ale Winslow?

3 gwiazdy za jedna gwiazde i jednego (watpliwego) keepera to moim zdaniem nierowna wymiana ale niech sie dzieje wola nieba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - jeśli tak ma wyglądać ta liga (której poniekąd jestem jednym z pomysłodawców i brałem udział w tworzeniu) i wymiany w niej zachodzące to pierdolę to. Nie dlatego, że się obrażam i rzucam zabawki jak niektórzy rok czy 2 lata temu, ale dlatego, że cenię zasady fair play i szacunek do innych graczy, poświęcanego przez nich czasu i pasji na budowanie ekip czy strategii.

 

Jak ktoś odpierdala takie ruchy zanim sezon wystartuje, bo draft mu gorzej poszedł i nawet nie próbuje nic zrobić poza tankiem i wymianą która wypacza ligę jeszcze przed jej startem oraz sens draftowania czy ustalania taktyki - to tego nie rozumiem.

 

Żeby była jasność - nie dziwię się, że Jakub nie sprawdza nawet ceny jaką mógłby dostać za CJ (który keeperem będzie jeszcze spokojnie 3 sezony, ale też nie będzie już superkeeperem) bo dostał tak irracjonalną od Barcelowicza, że trudno oczekiwac więcej.

 

Nie dziwię się że Toronto tankuje, bo draft od razu na to był skierowany - ale żeby nawet trading blocku nie zrobić? Nie dać szansy innym? Klepać tak nierówną wymianę? WTF???

 

Jaki sens ma granie jak ktoś oddaje graczy wartych netto 116$ za tych wartych 47$??? Nawet jak CJ byśmy przewartościowali do wartości draftowej ok. 38$ (między Oladipo a Klayem) a Beala do 35$ to mamy różnicę wartościową dealu 122$ do 67$!!!

Nawet gdyby Fultz okazał się lepszy od KATa w 1 sezonie a Winslow okazał Crowderem, to nie byłoby tu równowartości.

 

Weto i jeszcze raz Weto z mojej strony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie przecież zavetowane
Szczerze nic innego się nie spodziewałem, ale rok temu wielką dysputa/afera była żeby tak nie robić, że to zabija rywalizację, że niezgodne z fair play itd. - w efekcie ligę wygrała drużyna "bez właściciela" bo sixers miał dosyć tego kuriozum i zaprotestował w dosyć mało kulturalny sposób. Co wiecej sezon był najnudniejszy od początku tej ligi.

 

Teraz startuje kolejny sezon i... ludzie mają wyjebane i robią to samo. Ja nie kumam po co grać w takiej lidze, skoro jedynym celem gracza jest poświęcenie 2 dni aktywnej gry - 1 na draft na którym przeplacę kilka gwiazd, potem 1 żeby zrobić deal tych gwiazd za keepera i olać ja na rok, bo dopiero z tym keeperem (-ami) i 20% wyższym budżetem zaszaleję.

 

Sorry Marcos ale tu muszę wbić szpilke w Twoja strone, że to poniekąd efekt braku inicjatywy ze strony komisza. Po dyskusji i kilku wstępnych (różnych) ankietach miałeś zrobić oficjalne przed sezonem... w tym mialo być ustalenie czegoś co z automatu przeciwdzialałoby takim dealom/działaniom które zabijają rywalizację.

 

Dla przypomnienia gadaliśmy m.in. o:

- obniżeniu premii za "tankowanie" o połowę

- jakimś (tu był największy problem) wartościowaniu Keeper za gwiazdę

Może warto doprowadzić temat do końca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie spoznilem z wymiana Gordona chyba...

Właśnie miałem rano Ci napisać czemu nie wyrzuciłeś na W, czyżbyś bez IL spotu (BTW. czemu żeśmy tego nie głosowali?), ale już to zrobiłeś. To zobaczymy jak liga zareaguje na połamańca cenowo. 

 

LaVine poszedł za 20$ a ma grać przecież, Parsons łamliwy za 14$, Rudy za 11$, a IT2 został keeperem za 27$, Lin za 18$ jako keeper chyba nie ma prawa być na trading blocku, bo jaki sens go trzymać w tej cenie połamanego, skoro zdrowy poszedł taniej ;)

 

PS. Moim zdaniem wymiana dalej się nie spina - o ile Turner za 50$ (wcale nie jest powiedziane, że nie będzie za 55$ keeperem...) za McColluma za 18$ (keeper za 22$) da się obronić, ale Winslow jako keeper za 15$ za Horforda jest już mocno naciągany. Oczywiście nie odbieram mu, że może zrobić breakout season - bo ma zadatki na dobrego obrońcę, ale za 14-16 szli Kidd, Favors, Marvin, Gasol, a za 13$ Tyler Johnson więc ten postęp musiałby być naprawdę duży...

Chłopaki biorący udział w dealu - możecie coś od siebie powiedzieć w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.