Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy to ironia czy nie, ale jeśli to drugie, to dlaczego zatem dano możliwości tym słabszym czarnym?

Proste - zeby skompromitowali siebie i innych czarnych. PRZErzz to narracja jest taka, ze czarni trenerzy sa slabi, wiec ci faktycznie dobrzy czarni nie dostana szansy i nie beda miec mozliwosci wygryzienia bialych. Kolo sie kreci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma lepszych i ciekawe jak to wytłumaczyć. może to jednak nie jest przypadek, że czarni dominują w NBA pod względem fizycznym, ale już umysłowym/mentalnym to biali mają przewagę?

Dla mnie umysłowo/mentalnie najsłabsi są rasiści.A najbardziej durne jest kiedy rasistowskie poglądy wyrażają ludzie należący do pod-rasy uznawanej przez ideologie białej supremacji, za najgorszy gatunek białej rasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie umysłowo/mentalnie najsłabsi są rasiści.A najbardziej durne jest kiedy rasistowskie poglądy wyrażają ludzie należący do pod-rasy uznawanej przez ideologie białej supremacji, za najgorszy gatunek białej rasy.

 

Z tego co kojarzę to siedzisz w US, widzę że narracja z US wchłonęła przez skórę i rasistą może być tylko biały.

 

Zero wzmianki o czarnych, którzy mówią o czarnych "brother", a o białych you fucking piece of white shit trash scum. To już przecież nie rasizm.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej durne jest kiedy rasistowskie poglądy wyrażają ludzie należący do pod-rasy uznawanej przez ideologie białej supremacji, za najgorszy gatunek białej rasy.

Czekaj, czekaj. Czyli byloby to dla Ciebie mniej durne, gdyby te poglady prezentowal ktos z innej "pod-rasy"? To jest rasizm ziomus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste - zeby skompromitowali siebie i innych czarnych. PRZErzz to narracja jest taka, ze czarni trenerzy sa slabi, wiec ci faktycznie dobrzy czarni nie dostana szansy i nie beda miec mozliwosci wygryzienia bialych. Kolo sie kreci.

 

to się nie trzyma kupy, bo mniej zwycięstw = mniej kasy, a ownerom jednak zależy na zysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się nie trzyma kupy, bo mniej zwycięstw = mniej kasy, a ownerom jednak zależy na zysku.

 

Proszę Cię lorak.

 

Myślisz, że jak jestem ownerem i ja oraz każdy z 29 pozostałych przez 20 lat nie zatrudni żadnego czarnego trenera to nikt nie zauważy i nie będzie z tego afery? Nie da się zawsze wygrywać, więc tu czasem ja ku wspólnemu dobru zatrudnię jakiegoś czarnego figuranta na trochę, raz ktoś inny, media siedzą cicho, wszyscy są kryci i zadowoleni.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że czarni są pojebani na tym punkcie.

 

Mówienie biali nie potrafią skakać czy tezy, że są lepiej uwarunkowani genetycznie do sportu to nie jest rasizm.

 

Ale już naukowe badania, że czarni mają gorsze umysły analityczne i pewne procesy zachodzą wolniej to już skrajny rasizm za który profesorowie wylatują z uczelni.

 

Nam taka myśl nie przyszła nawet do głowy, a tam niby szanowany dziennikarz rzuca taką myśl oficjalnie. Chore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię lorak.

 

Myślisz, że jak jestem ownerem i ja oraz każdy z 29 pozostałych przez 20 lat nie zatrudni żadnego czarnego trenera to nikt nie zauważy i nie będzie z tego afery? Nie da się zawsze wygrywać, więc tu czasem ja ku wspólnemu dobru zatrudnię jakiegoś czarnego figuranta na trochę, raz ktoś inny, media siedzą cicho, wszyscy są kryci i zadowoleni.

Chyba warto brać jednak pod uwagę to że czarna mniejszość miała przez lata gorszy dostęp do edukacji oraz dalej przeciętnie rzadziej idą na studia żyją w gorszych warunkach, poza tym może funkcjonować przekonanie że czarni mają grać a biali trenować co napędza samo spełniające się proroctwo że bystrzy czarni nie chcą trenować bo nie wierzą że mogą być tai samo dobrzy. Poza tym z 15 procent ciężej wyłowić dobrego trenera niż z 60 procent.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już naukowe badania, że czarni mają gorsze umysły analityczne i pewne procesy zachodzą wolniej to już skrajny rasizm za który profesorowie wylatują z uczelni.

jeśli takie różnice rzeczywiście występują między grupami etnicznymi (nie rasami, bo przecież wszyscy ludzie są tej samej rasy), to nie jest to żaden rasizm i stwierdzanie takich faktów nie powinno być niczym niewłaściwym. na przykład "czarni mają niższe IQ oraz popełniają więcej (jako % populacji) przestępstw" - zamiast walczyć z wolnością słowa i nie pozwalać na takie wypowiedzi (jak to się dzieje często w USA), powinno się zastanowić jakie są przyczyny takiego stanu rzeczy i co można zrobić, aby to zmienić.

Chyba warto brać jednak pod uwagę to że czarna mniejszość miała przez lata gorszy dostęp do edukacji 

 

owszem, tylko że jeśli się porówna statystyki przestępstw z lat 50s oraz obecnych, to nie ma jakiejś istotnej różnicy wśród murzynów - mimo pół wieku intensywnych starań, różnych programów "wyrównawczych" i miliardów wydanych dolarów.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest to żaden rasizm i stwierd. na przykład "czarni mają niższe IQ oraz popełniają więcej (jako % populacji) przestępstw" - zamiast walczyć z wolnością słowa i nie pozwalać na takie wypowiedzi (jak to się dzieje często w USA), powinno się zastanowić jakie są przyczyny takiego stanu rzeczy 

 

Rasista lorak ciągle nie może się pogodzić, że zbanowali go RealGM za jego rasistowski rasizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, tylko że jeśli się porówna statystyki przestępstw z lat 50s oraz obecnych, to nie ma jakiejś istotnej różnicy wśród murzynów - mimo pół wieku intensywnych starań, różnych programów "wyrównawczych" i miliardów wydanych dolarów.

Ale czy te programy były faktycznie realizowane tak żeby pomóc jak należy czyli dać tym ludziom skille a nie doraźne dobra? Z tego co się orientuję to zawsze rzucone jakieś dodatki na dzieci itd Poza tym krąg biedy funkcjonuje też w Polsce tylko się o tym nie mówi za bardzo. W Polsce po 89 wiele chłopów pracujących na PGR-ach zostało w sumie bez niczego. A dzieci tych ludzi do dzisiaj żyją w biedzie bo mają takie wzroce od rodziców, w szkole są gorsze itd Myślę że tak samo jest z czarną mniejszościa.

 

I co do sportu to czarni są predysponowani tylko do niektórych sportów i o tym najczęściej mówią artykuły a nie o tym że ogólnie są lepsi fizycznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś gorszego mówce w historii niż Kevin Durant?

 

Tym razem wypalił do Capeli, że nie powinien się odzywać bo jego robota nie jest taka trudna.

 

Wie co mówi, sam w końcu przeniósł się do kopalni w Oakland i robi jako górnik podsadzkarz w tamtejszej kopalni.

 

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli takie różnice rzeczywiście występują między grupami etnicznymi (nie rasami, bo przecież wszyscy ludzie są tej samej rasy), to nie jest to żaden rasizm i stwierdzanie takich faktów nie powinno być niczym niewłaściwym. na przykład "czarni mają niższe IQ oraz popełniają więcej (jako % populacji) przestępstw" - zamiast walczyć z wolnością słowa i nie pozwalać na takie wypowiedzi (jak to się dzieje często w USA), 

 Czyli według Twojego systemu wartości  też nie będzie rasizm jeżeli ktoś stwierdzi takie fakty ,że niearyjska grupa etniczna -Słowianie (a szczególnie Polacy) mają niższe IQ od : AngloSasów,Teutonów,Burgundów ,Franków,Galów,Normandów,Flemingów,a zwłaszcza Żydów Aszkenazyjskich.Stwierdzanie takich faktów nie powinno być niczym niewłaściwym i zamiast walczyć z wolnością słowa powinno się w Polce propagować wyniki prac naukowych: Madisona Granta,Hansa F.K.Guntera,Ernsta Rudina i im podobnych myślicieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czyli według Twojego systemu wartości  też nie będzie rasizm jeżeli ktoś stwierdzi takie fakty ,że niearyjska grupa etniczna -Słowianie (a szczególnie Polacy) mają niższe IQ od : AngloSasów,Teutonów,Burgundów ,Franków,Galów,Normandów,Flemingów,a zwłaszcza Żydów Aszkenazyjskich.Stwierdzanie takich faktów nie powinno być niczym niewłaściwym i zamiast walczyć z wolnością słowa powinno się w Polce propagować wyniki prac naukowych: Madisona Granta,Hansa F.K.Guntera,Ernsta Rudina i im podobnych myślicieli.

Czyli mamy dwie opcje:

a) walczyć z wolnością słowa

B) propagować wyniki prac Granta, Guntera i Rudin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty poważnie chcesz porównywać bełkot na zasadzie pseudoras wymyślanych na potrzeby ideologii, do różnic między rasą białą, a czarną?

A niech sobie takie coś gadają, a ja im wyskoczę z jedyną w swoim rodzaju genialną Skłodowoską, z Banachem, etc. etc.

Co mi czarny jako kontr-przykład pokaże? SnoopDogga? JayZ?

Źle to robisz - po pierwsze Żydzi na jedną Skłodowską mają 200 innych. Po drugie - jak dla mnie w takim gadaniu zawsze powinieneś wyskakiwać z przykładem siebie, a nie kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.