Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie skąd bierze się "wiara" w ten stat, skoro w zasadzie nie wiadomo na czym się opiera i równie dobrze gość nazwiskiem Engelman mógł wygenerować ciąg losowych liczb rzeczywistych z zakresu 1-10, przypisać mu nazwiska i nazwać to adv statem "RAPM"?

Estyma i i autorytet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GCAYX0m.png

 

taka sytuacja, Lavar chce zrobic swoja lige dla prospectow ktorzy nie chca isc do NCAA tylko aby po 1 roku isc do NBA

 

 

 

Ball's Junior Basketball Association, which he says is fully funded by his Big Baller Brand, plans to pay the lowest-ranked player a salary of $3,000 a month and the best player $10,000 a month, Ball said. Ball is looking for 80 players to fill 10 teams that will seek to play at NBA arenas in Los Angeles, Dallas, Brooklyn and Atlanta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem noobem jbc. Jak to jest, że jakiś typ "robi" ta statystykę?

Nie ma jakiejś znormalizowanej zależności podajacej rapm tak, zebym ja czy ty mógł sobie to w excelu policzyć?

jest, ale to już trochę wyższa szkoła jazdy niż nawet ponadprzeciętna znajomość excela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest, ale to już trochę wyższa szkoła jazdy niż nawet ponadprzeciętna znajomość excela.

Ale przyznasz, że jak sie popatrzy na zwykłe pluso minusy to już niska pozycja LE Brona w tym roku nie dziwi. On jest dopiero 7 w Cavs w tym sezonie jeśli chodzi o to ile na 1 posiadanie Cleveland jest do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznasz, że jak sie popatrzy na zwykłe pluso minusy to już niska pozycja LE Brona w tym roku nie dziwi. On jest dopiero 7 w Cavs w tym sezonie jeśli chodzi o to ile na 1 posiadanie Cleveland jest do przodu

bo grał dużo ze szkodnikiem Rosem, czy Crowfordem, JR, a nawet Lovem (bo ten zawala D). RAPM powinno to "dostrzegać" i zrobić adjustment. poza tym w RPM James jest bardzo wysoko, a sam box score aż takiej różnicy by raczej nie zrobił, więc będę powiętpiewał w te wyniki dopóki Engelmann czegoś nie wrzuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że trochę #internet_explorer_news, ale Curry nie zagra w christmas game. ;/ 

Trochę szkoda, bo w sezonie regularnym są tylko dwa TAKIE mecze, a bez liderów to wiadomo, nie liczy się.

 

I bardzo dobrze. W Cavaliers też nie ma Thomasa. LeBron jest ostatnio w wybornej formie i niech Durant pokaże swoje umiejętności i wyższość bez Curry'ego nad LeBronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przyszedł mi do głowy pewna myśl (którą Google nieśmiało potwierdza). Oglądałem mecz Raptors. Był DeRozan. Trafił jeden, drugi, trzeci trudniejszy rzut. I pokazał to:

 

hqdefault.jpg

 

Potem skojażyłem, że on jest z Compton. On serio PUBLICZNIE manifestuje przynależność do gangu Compton Crips? Ktoś coś wie na ten temat? Jakiś kibic Raps lub LAL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przyszedł mi do głowy pewna myśl (którą Google nieśmiało potwierdza). Oglądałem mecz Raptors. Był DeRozan. Trafił jeden, drugi, trzeci trudniejszy rzut. I pokazał to:

 

hqdefault.jpg

 

Potem skojażyłem, że on jest z Compton. On serio PUBLICZNIE manifestuje przynależność do gangu Compton Crips? Ktoś coś wie na ten temat? Jakiś kibic Raps lub LAL?

Z tego co się orientuję to gracze nie są pociągani do odpowiedzialności za to, na YT jest filmik jak podobną rzecz robi wall po udanej akcji

Na trybunie siedział pewnie kumpel z osiedla i DD machnął mu siema

Edytowane przez Jervwis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.