Skocz do zawartości

Eurobasket 2017


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Niemców nie czuję w tym turnieju nie wiem czemu.. Przejrzałem skład i jakoś coś mi tu nie gra.. Włochy jak to Włochy mają dość fajną (jak na Europę) ligę i skład głównie z niej złożony jednak gdy oglądałem jeszcze jakiś czas temu mecze Izraela byłem pełen podziwu (nawet ten z Polską 2 lata temu) i czuję, że mogą sprawić nie lada trudności Włochom. ;) Jak to mawiają - jak się bawić to się bawić! Sądzę, że Izrael może nieźle namieszać.

A widziałeś mecz Polaków z Izraelem w przygotowaniach do eurobasketu?

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś mecz Polaków z Izraelem w przygotowaniach do eurobasketu?
Nie widziałem. Wiem, że był to mecz przygotowawczy ale nie można tego porównywać z meczem na mistrzostwach. Kolejną rzeczą jest, że Izrael właśnie dziś gra swój pierwszy mecz z Włochami i obie ekipy wiedzą, że może mieć ogromne znaczenie jeżeli chodzi o późniejsze ułożenie tabeli. Poza tym Izrael gra "u siebie" co też daję im przewagę. Myślę, że dziś wieczorem sprawa 2 miejsca w grupie zostanie rozstrzygnięta.

 

Panowie a jak myślicie, dziś mamy jakieś szanse?
Szanse zawsze są i liczę na naszych. Oby tylko ewentualna porażka nie zniszczyła morali drużyny które mają ogromne znaczenie w późniejszych meczach. Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Raven

 

Zanim ktoś Ciebie wrzuci do łapu -capu to skoryguj słowo kuriozalne, bo nie mam pojęcia w jakim kontekście chciałeś go użyć ale mam wrażenie, że nie takim

 

Pytanie czy morale może zniszczyć jedna porażka w sytuacji kiedy nie jest to mecz w którym jesteśmy choć blisko

Słoweńcy mają gwiazdy na poziomie światowym - tu mecz na styku będzie sensacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Raven

 

Zanim ktoś Ciebie wrzuci do łapu -capu to skoryguj słowo kuriozalne, bo nie mam pojęcia w jakim kontekście chciałeś go użyć ale mam wrażenie, że nie takim

 

Pytanie czy morale może zniszczyć jedna porażka w sytuacji kiedy nie jest to mecz w którym jesteśmy choć blisko

Słoweńcy mają gwiazdy na poziomie światowym - tu mecz na styku będzie sensacją

Faktycznie dzięki za poprawkę. :)

 

A co do meczu nie ma co porównywać tych dwóch ekip, bo to zupełnie inna "półka". Tak jak mówisz zacięty mecz będzie niespodzianką ale nie uciekając daleko spójrz na mecz sprzed 2 lat Polska vs Francja. Kto dawał nam szansę? Nikt a Francja grała z Parkerem itd. więc mieli jeszcze lepszą drużynę niż w tym roku.

 

To jest sport i może się tu wydarzyć wszystko. Każda pozycja końcowa w grupie wyżej niż 4 będzie niespodzianką na która po cichu liczę.

 

Z ciekawości sprawdziłem kursy u buka w Hiszpanii (tu akurat jestem) Słowenia: 1,40 & Polska: 3,00.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to casus Drzyzgi w siatkówce, nikogo lepszego nie ma ale każdy wie że ten rozgrywający jest słaby i trzeba nim grać

coś jak kiedyś było z Obraniakiem w piłce nożnej

 

Nie ten temat ale dawno poświęciłbym LS by ogrywać jakiegoś młodego rozgrywajka, by zdobywał doświadczenie i pozbywał się presji związanej z grą w reprze (casus Giannelliego we Włoszech). Wolę to, niż po każdej porażce słuchać Drzyzgi jaki to on nie jest dobry a winni są gdzie indziej. Sory ale jak wypina się na ciebie średniak z Włoch i trafiasz do Grecji to nie możesz być oceniany zbyt dobrze. 

 

W koszu podobnie. Nie ma na horyzoncie (albo ja nie widzę) młodego, który przejąłby lejce. Co do meczu, spodziewałem się porażki, niemniej myślę, że realny scenariusz to 2 zwycięstwa (Finlandia i Islandia), próba wymęczenia wygranej z Grecją i porażka z Francją. Oby ktoś dołączył do Ponitki bo on jeden to za mało nawet na wygraną z Finlandią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koszu podobnie. Nie ma na horyzoncie (albo ja nie widzę) młodego, który przejąłby lejce. Co do meczu, spodziewałem się porażki, niemniej myślę, że realny scenariusz to 2 zwycięstwa (Finlandia i Islandia), próba wymęczenia wygranej z Grecją i porażka z Francją. Oby ktoś dołączył do Ponitki bo on jeden to za mało nawet na wygraną z Finlandią.

Z Grecją nie mamy szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.