Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry Evitacre, też myślę że tak powinno być i tak będzie teraz ale w sumie ta kwestia nie była dotąd omawiana.

Spróbuj się dogadać z Ledleyem?

Wiem że nie była, nie ma problemu,  po prostu napisałem jak wg mnie powinno odtąd być :-) 

 

Ledley to dżentelmen, na bank mi go odda :] (presja alert !;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jedna sprawa, IMO kluczowa w fbxach. Mianowicie plik w Excelu ze swoim składem, a nie patrzenie na forum, gdzie mogą być składy nieaktualne...

 

Tak wiele i tak niewiele, na forum sprawdzamy tylko pensje poszczególnych graczy, a nie pełne składy...

 

Sam siebie nie oszukasz i by nie było krzyku na bułka

 

Btw, nie gram w tej lidze, ale pozwoliłem sobie się tu wypowiedzieć, jeśli to było niestosowne z mojej strony to gorąco przepraszam :)

 

Pamiętajmy, umiesz liczyć licz na siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowne wywalanie żalów :)

 

Sam się posmialem ze to „przez Bulka” przekroczyłem salary ( co akurat wyszło dobrze bo poszła aktualizacja ) ale tak naprawdę to własny głupi błąd przy liczeniu i tyle :)

 

Mi akurat odpisuje prawie zawsze od razu, dyskusje czasem zażarte ale merytoryczne - uważam ze dobrze działa jako komisz, może z lekkim opóźnieniem ( przez co chalmers jest już zaklepany u Krzema - szacun ) ale to tez oczywiście żarty żarciki ;) trzeba się pilnować i tyla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz już przegiąłeś.

 

 

Salary żadnego z zawodników nie było nieaktualne przed aktualizacją

było i tu jest problem, przy zawodniakch salary poszczególne było nieaktualne. i to jest Twoj k**** fail.

 

nadal postuje o wyjebanie Cie z komiszowania.

 

na dzis dzien bojkotuje tą lige.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było i tu jest problem, przy zawodniakch salary poszczególne było nieaktualne. i to jest Twoj k**** fail.

 

nadal postuje o wyjebanie Cie z komiszowania.

 

na dzis dzien bojkotuje tą lige.

Nie zmyślaj naprawdę, salary żadnego zawodnika nie było nieaktualne z powodu o którym pisałem. Takie oskarżenia trudno traktować poważnie.

 

Myślę, że nikt w to nie uwierzy.

 

Co do ostatniego to już nie zachowuj się niepoważnie i graj dalej. To już jest dziecinada. Nie dopatrzyłeś pewnej kwestii i zwalasz wszystko na mnie, to już nudne jest.

 

Zresztą dla mnie to już off temat. Resztę jak chcesz to na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

titz stop ur bitchin.. o wiele gorsze niż brak aktualizacji składów na forum jest takie sfochowane zbenchowanie składu, czego dokonałeś wczoraj. to jest niepoważne, karygodne i składam wniosek o wypi****lenie z ligi ciebie. łaski nie robisz (bo laskę pewnie tak), ktoś do przejęcia się na pewno znajdzie. póki co Bulek by wystawił najlepszy możliwy skład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z głosami, że najlepiej pilnować salary samemu i ja też tak robię, z drugiej strony aktualizacja na forum, a może nawet bardziej tabelka ze średnimi przydałaby się np. raz na tydzień. 3mam bulka za słowo, że teraz będzie działał już regularniej ;)

Krzemo, ok, być może Evitacre zrobi to we wtorek jak skuma mój plik, każda pomoc jest wskazana bowiem ;)

 

Umówmy się, tak średnio co weekend będzie aktualizacja. Czasem będzie to piątek, czasem sobota, czasem niedziela, zależnie od czasu, ale będzie się pojawiać regularnie.

 

P.S. Każde uwagi biorę na klatę. Ale konstruktywne i rzetelne, nie takie jakie Tizz odwalił,

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Na handel, bo tank najwyższa pora uskutecznić:

 

 
2 Kemba Walker PG 27 54.50
5 Harrison Barnes SF/PF 25 39.65
6 Jonas Valanciunas C 25 39.60
7 Tobias Harris SF/PF 25 38.45
8 Dion Waiters SG/SF 26 37.95
9 Tray Lyles PF 23 16.85
11 Lucas Nogueira C 25 25.25
12 Pat Connaughton SG/SF 25 15.00
13 Cheick Diallo SF/PF 21 15.00
 
Ofert na forum na PMa, lub na Y!
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.