Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.03.2022 o 20:40, fluber napisał:

Ogłaszam że w związku z odejściem dwóch gm-ow Minnesoty oświadczam, że

 

Jak komuś za miesiąc w Radzie przyjdzie do głowy dać któremuś z nich Milwaukee albo Warriors albo inny zespół który będzie potrzebował gm-a to sam odejdę z tej zabawy. 

 

W dniu 9.03.2022 o 20:44, Qcin_69 napisał:

oświadczam ze mam w pizdzie begm już :D 

powodzenia!

 

Nie potrzebujemy ciebie i twojej ***** w tej grze.  Może Rada ma pamięć złotej rybki ale nie ja. Wrzucanie informacji z prywatnych rozmów, zarzucanie Radzie korupcji, próba rozwalenia gry od środka. 

@Szulim @Ashigaru @ozzy110 @LONGER01 weźcie następnym razem, jak was najdzie ochota przywracać qcina, to przypomnijcie sobie dlaczego w ogóle odszedł. 

W dniu 9.03.2022 o 21:32, Qcin_69 napisał:

ale ja już nie zamierzam wracać, dla mnie game over, zostało jasne pokazane ze liczy się tylko lizanie własnych jajek i życie w hipokryzji :) 

 

Cała prawda cała dobę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

 

Nie potrzebujemy ciebie i twojej ***** w tej grze.  Może Rada ma pamięć złotej rybki ale nie ja. Wrzucanie informacji z prywatnych rozmów, zarzucanie Radzie korupcji, próba rozwalenia gry od środka. 

@Szulim @Ashigaru @ozzy110 @LONGER01 weźcie następnym razem, jak was najdzie ochota przywracać qcina, to przypomnijcie sobie dlaczego w ogóle odszedł. 

odszedłem bo chciałem, a każda z informacji która wtedy podałem była prawdziwa, może Tobie jest dobrze żyć w bance i hipokryzji, ale Legendom to nie przystaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

 

Nie potrzebujemy ciebie i twojej ***** w tej grze.  Może Rada ma pamięć złotej rybki ale nie ja. Wrzucanie informacji z prywatnych rozmów, zarzucanie Radzie korupcji, próba rozwalenia gry od środka. 

@Szulim @Ashigaru @ozzy110 @LONGER01 weźcie następnym razem, jak was najdzie ochota przywracać qcina, to przypomnijcie sobie dlaczego w ogóle odszedł. 

Cała prawda cała dobę

Akurat w radzie to ja jestem pierwszy do blokady powrotu cygana z Ciechocinka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

 

Nie potrzebujemy ciebie i twojej ***** w tej grze.  Może Rada ma pamięć złotej rybki ale nie ja. Wrzucanie informacji z prywatnych rozmów, zarzucanie Radzie korupcji, próba rozwalenia gry od środka. 

na to ze szulim z evitcare ustawiaja glosy sa twarde dowody.

wiec beka z was wielcy sprawiedliwi

znalezli sie ojcowie, co mandatu do pouczania zadnego przyznac sie nie da. tfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2022 o 17:07, Szulim napisał:

Brook Lopez says:

It is exciting to be around So many young players in Utah. I see that General Manager is trying to build some winning culture based on defense whitch is cool.

I see their efford to sigh another deal with me and I highly consider to stay here after changing places a lot Last year

Dzien po podpisaniu Lópeza oddajesz lonzo i bierzesz giddeya. Nice! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Warriors witają dwóch mistrzów NBA, na pewno będą razem z kolejnym mistrzem Ingramem opierdalac dupe Lebronowi. Na pewno przydadzą się w tworzeniu winning culture i odcięciu się od złych demonów z przeszłości poprzednich GMów.

 

Monk i Looney - mocne wzmocnienia za 16 mln za sezon razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana Pacers dziękują za ostatnie lata Jeffowi Green oraz Bobanowi Marjanovic. Obaj zawodnicy mieli duży wkład w wyniki zespołu na przestrzeni ostatnich trzech sezonów. Zwłaszcza Bobi miał nieoceniony udział w budowaniu koleżeńskiej atmosfery na ławce i w szatni. Jeff Green podpisze prawdopodobnie kontrakt w Minnesota Timberwolves i życzymy mu powodzenia na nowej drodze w jego karierze. Natomiast Boban jeśli nie dostanie angażu w NBA jako zawodnik i zdecyduje się zostać w Stanach Zjednoczonych otrzyma od nas propozycje pracy w sztabie szkoleniowym. Wszyscy zawodnicy z poprzedniego sezonu, którzy pozostali w Pacers na rok 22/23 zgodnie stwierdzili że nadal chcą mieć takiego mentora i kolegę w zespole więc nie pozostaje nam nic innego jak taką ofertę przedstawić oficjalnie na łamach mediów.
 

Witamy również Mac McClung. Nowy nabytek Pacers będzie docelowo trzecim rozgrywającym w zespole, wierzymy jednak że dzięki współpracy z Chris Paul zawodnik ten poczyni w przyszłości duże postępy i stanie się ważnym graczem rotacji. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wojnar Adrianowski napisał:

ADRIANOWSKI BOMB

Według źródeł związanych z New York Knicks w klubie szykuje się wzmocnienie managmentu. Dogadywane są ostatnie szczegóły. Niebawem pojawi się oficjalna informacja. W salonach ligi panuje popłoch. 

Managment Knicks pierwsze słyszy. To są jakieś wasze wyssane z palca informacje. Na wieczór jestem umówiony na kolację z Jordanem Poolem celem omówienia ostatnich detali kontraktu, a weekend spędzam z rodziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zaufanie okazane mi przez wolnych agentów na FA:

Cieszę się, że wrócili do zespołu Jose Alvarado i John Konchar i postanowili związać się długimi umowami. Obaj zostali u nas pominięci w drafcie, ale dałem im szansę się wykazać. Konchar jest ze mną związany od początku swojej kariery w NBA, od 3 sezonów. Mam nadzieję, że w przyszłości zostanie symbolem zespołu i jednym z zawodników, na którym będą się wzorowały dzieciaki, pokazując jak wiele można osiągnąć ciężką pracą.

Alvarado to również mój wynalazek i także cieszę się, że postanowił związać się ze mną dłuższą umową. 

Kolejnym podpisanym przeze mnie graczem jest Theo Pinson. Kolejny gracz, do którego mam słabość, kolejny mój undrafted wynalazek ( jeszcze kiedy prowadziłem Cavaliers). Udało mu się podpisać umowę w RL NBA, ciągle wierzę, że może być przydatnym rolesem. Oby grał tak dobrze, jak w ostatnim meczu ubiegłego sezonu.

No i jeszcze Luke Kennard, syn marnotrawny. 4 sezony w Charlotte, odrzucone extension, pójście za minimum do Knicks i szybkie wytransferowanie. Cieszę się, ze zmądrzał i wrócił do domu. Przywitałem go z otwartymi ramionami.

Tym samym udało mi się zrealizować podstawowy cel na to FA, czyli podpisanie za rozsądne pieniądze kilku solidnych graczy. Łącznie 34 miliony w przyszłym sezonie na Kuzmę, Graysona Allena, Luke'a Kennarda, Johna Konchara i Jose Alvarado daje już jakiś plan na przyszłość. W przyszłym sezonie zamierzam powalczyć już o lepszych graczy na FA

Jednocześnie chciałbym podziękować Hassanowi Whiteside'owi za 2 ostatnie sezony oraz Serge'owi Ibace za 3 ostatnie sezony. Obaj gracze byli mocnymi punktami mojego zespołu. Wiem jednak, że ich kariery zbliżają się ku końcowi i zasłużyli na to, by jeszcze powalczyć o najwyższe trofea, czego nie mogę zapewnić im w najbliższym sezonie. Podobnie sprawa ma się z Tajem Gibsonem. Wierzę, że każdemu z nich uda się znaleźć klub, który z jednej strony będzie w stanie powalczyć o coś w play-offs, a z drugiej zdecyduje się zaoferować im przynajmniej to roczne minimum, na które zasługują, bo każdy z nich potrafi dać jeszcze dobre minuty z ławki. Mam nadzieję, że wyżej wymieniona trójka oraz Russell Westbrook będą mogli jeszcze zagrać o coś w nadchodzącym sezonie,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.