Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, fluber napisał:

Z całym szacunkiem, ale Westbrook w swojej karierze był MVP sezonu regularnego i 8 razy był w all nba teams. Mam pewne podejrzenie, że nie jesteś obiektywny ALONZO:)

Nie wykluczam stronniczości, ale doskonale pamiętam te dwie podkoszowe bestie Alonzo i Larrego dla których pokochałem Charlotte. :)

Dwyane Wade tez nie dostał za regular MVP, a Westy, czy Derrick Rose dostali (od czasu MVP dla Rosea te nagrody to dla mnie takie głosowanie na piosenkę w Eurowizji ;)  )

Zatem pozwól, że zostanę przy swoim zdaniu :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orland Magic z dumą ogłaszają podpisanie 5-letniego maxymalnego kontraktu ze swoim franchise playerem Karlem-Anthonym Townsem. Magic cieszy bardzo ta 100% pewność z którą KAT składał swój podpis pod nowym kontraktem. 

Nasz najważniejszy cel został osiągnięty. Podpisanie nowej umowy z naszym liderem, było dla nas absolutnym priorytetem. Bardzo ważne było dla nas również to, że Karl-Anthony nie miał żadnych wątpliwości, że podejmuje najwłaściwszą decyzję podczas naszej rozmowy o nowej umowie. - powiedział GM Orlando - Alonzo - Teraz w komfortowych warunkach możemy rozpocząć na spokojnie rozmowy o podpisaniu naszych pozostałych graczy, którzy są wolnymi agentami. Pierwszym na naszej liście jest Kelly [Oubre], który będzie naturalnie naszym podstawowym small forwardem. Jesteśmy też w stałym kontakcie z Allonzo [Trierem] i Rodneyem [McGruderem], z którymi spotykamy się zaraz po rozmowie z Kellym. Planujemy pozyskać jeszcze jednego gracza z rynku FA, ale na razie  nie chcę na ten temat zdradzać więcej. Oczywiście jesteśmy też w stałym kontakcie z Robinem [Lopezem] i Wesleyem [Matthewsem] , ale tu czekamy na rozwój wypadków. Udonis poinformował mnie, że jeszcze nie podjął decyzji o kontynuacji kariery jako aktywny gracz, obiecał mi, że jak zdecyduje, to dowiem się o tym jako pierwszy zaraz po jego żonie i dzieciach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Na spokojnie z Bronem, Butler>>>Brick, a o Jordanach nie wspominamy :D 

Tyle że Butler z LeBronem się nie lubią a Westbrook od gdzieś dwóch lat jest najlepszym kumplem Jamesa w lidze.

LeBron widzi że zamiast ściągnąć mu kogoś z kim chce grać i z kim się lubi postawiłeś na Butlera.

Widzi że nie chciałeś oddać dzieciaków za Davisa.

I się zastanawia:

"Po c*** ja tu jestem skoro ani mojego zdania ani mistrzowskich aspiracji tu nie szanują?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, słusznie :) 

Ale Olynyk to bardzo dobre wzmocnienie do LeBrona  - lubi grać na obwodzie, daje niezły spacing i solidnie broni.

Pytanie - jak Jasiu uzupełni skład/jakie zrobi tradey, bo po podpisaniu Butlera zbyt wiele kasy nie ma do wydania, chyba że wchodzi w podatek.

Favors? MLE lub trade. Inni za dużo mniejszą kasę. 

Doszedł jeszcze Dedmon.

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Proszę nie kontynuować tej farsy. LJ przyszedł u nas grać do Butlera.

Sam się powołujesz na sympatie i konflikty graczy z RL NBA, choćby w kwestii KD, a tu wciskasz taki kit.

Oni się nie lubią.

Więc Butler którego agent władował teraz w nową umowę z Lakers, na pewno zaraz zwolni agenta, a James widząc że Lakers zamiast ściągnąć top FA mieli na pierwszym miejscu listy priorytetów gościa którego on nie lubi, jest co najmniej solidnie wkurwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Dżizas Wooden. Porównujesz coś czego nie sprawdzimy (Butler i Bron w jednym teamie po roku gry) do KD, który był mega wnerwiony na Warriors, chciał ich pozwać na kilkaset mln $, prawie nawalał się z Draymondem i na koniec uwalił trochę GS żądając dołożenia picku do SnT z DLO. Pisałem Ci, że nie chcę robić propagity na Durexa w Miami, bo kiedy sprawa Butlera była nierozstrzygnięta, to jednocześnie działałbym pod siebie (priorytety tangiersa) i nie czułbym się z tym dobrze. Jak jednak wymyślasz bzdety totalne (sure Bron, by był zły, że Butler został, a nie Lakers stracili go za friko, w innym przypadku jeszcze musieliby mega ciąć finanse po inną gwiazdę by zmieścić i zniszczyc cały depth) to szczerze żałuję że nie napisałem kilku rzeczy o tym jak idiotycznym głosem (to się może zaraz skończyć tak, że Sylvinho będzie musiał któregoś oddać, albo obudowywać ich za minimum, wielkie marzenie KD zapewne) jest wysyłanie KD do Washingtonu pod każdym względem, nie bez powodu miałem Wizz jako ostatnie miejsce w głosowaniu.

Żałujesz czy nie - gracze się nie lubią i mam wrażenie że nie jest do końca sprawiedliwe granie kartą współpracy Jamesa i Butlera przy jednoczesnym wyciąganiu brudów w relacjach graczy w innych drużynach.

To podwójne standardy - ale jak uważasz, teraz już po jabłkach i jedziemy z tym FA dalej. Podziwiam Twoja umiejętność dopiniania swego tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.