Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, january napisał:

eee?

To trochę nie fair względem pozostałych użytkowników (duży bonus dla NYK), przecież możesz teraz wysłać kontry w taki sam sposób jaki piszesz tego posta na forum :P 

nasze oferty nie są powiązane w żaden sposób, inaczej bym się na to nie decydował  

w robię mam net dopiero na zewnątrz, jest to problematyczna sprawa, bardziej pasowały mi deadlajny o 00 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

ja to bym widzial walla przede wszystkim w rockets @Regis

Dla mnie to również absolutny no brainer, o tym dlaczego pewnie będzie okazja napisać później. Nikt jednak nie zapewni mu tak dużej roli, tak dużych minut w bardzo mocnej drużynie jak ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jaśka bym tu przemilczał skoro nieraz się zdążyło, że sam znał moje oferty przed ich wysłaniem, ale szczyt hipokryzji jeszcze nie został chyba osiągnięty 

postaram się wysłać z mojego konta

Ale jemu chodzi bardziej o to, czemu nie możesz wysłać ich teraz, nie ufasz Ashigaru? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to kwestia netu w hali do 22:00 a raczej jego braku to alternatywa jest co? SMS?

To niech rada da tez taki dostęp przy zbieraniu głosów. Bo jeżeli to FB czy inny komunikator to nie rozumiem problemu. 

Aby wysłać info i tak musisz mieć jakiś nośnik.  

Do człowieka na stacjonarny dzwonisz?

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie, po prostu jeszcze ich nie mam kompletnych, następnym razem znajdę osobę spoza gry i tyle

To już lepiej po prostu szybciej zrobić oferty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

A co tam znowu nie tak? Przecież klepnęliście 24-4 to extension, a ja nawet za nim słowa nie napisałem.

No Jimmy Butler wziął paycut od Lakers, więc rozumiem, że albo go nie traktujesz jako gwiazdę albo uważasz, że tylko Lakers mają prawo oczekiwać od swoich gwiazd paycutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Jeżeli to kwestia netu w hali do 22:00 a raczej jego braku to alternatywa jest co? SMS?

To niech rada da tez taki dostęp przy zbieraniu głosów. Bo jeżeli to FB czy inny komunikator to nie rozumiem problemu. 

Nie ma alternatywy, jedynie przesunięcie deadline, bo o 22 15 już bym sam wysłał :)

zadbam o to by już nie było takich problemów, nie na te daty patrzyłem cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Jakoś o tym, że złożysz oferty Batumowi czy innym moim graczom to nigdy nie napomykasz :P :D 

Zły precedens z tym by inny GM przesyłał za Ciebie kontry, tzn imo nielegalny.

kwestia dobrej woli jedynie, co innego gdyby oferty se sobą otwarcie kolidowały, albo źle to zrozumiałem, mogłem poprosić @Qcin_69 to by dopiero było, a GMem przecież nie jest :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Nie pisałem słowa o tym extension, bo jakby ktoś wyjechał z tekstem, że to paycut i nie ma zgody to bym się nie przerzucał argumentami

Ale jak widzisz widocznie uznaliśmy, że ten paycut Jimmy jest w stanie dać Lakers, ale nie przeszkadza Ci to rzecz jasna krytykować innych za robienie tego samego, co robisz Ty. Piękne double standards.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Nieprawda, bo Jimmy dostał taki sam (a nawet wyższy łącznie) kontrakt niż w RL. Wy próbowaliście (Ty z Youngiem to najbardziej) dawać umowy mniejsze niż podpisywali w RL. To duża różnica.

 

Albo Butler jest max playerem i wziął paycut albo nim nie jest i nie wziął paycutu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.