Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

To baze masz taka, ze nikt w realu nie zaproponowal mu umowy

Ta baza jest kaleką. Bo chcesz mi powiedzieć, że jest 100% pewność w NBA, że jest winny? Czy chodzi o potencjalne konsekwencje pewnej grupy osób, która może mieć ochotę zaszkodzić takiej potencjalnej organizacji, pomimo braku oficjalnego wyroku?

Wydaje mi się, że taka sytuacja wynika ze względu na obniżone i ograniczone możliwości poznawcze i intelektualne społeczeństwa oraz bazy kibiców w Stanach, a także tego kto kreuje nurty społeczno-polityczne i jakie mogą być tego skutki. A kluby w związku z tym wola mieć święty spokój i zarabiać hajs na takiej bazie, niż wybrać sportowo.

Tutaj prawda czy fakty nie mają znaczenia. Ktoś nie chce się nimi kierować? Ok, ale ja nie mam takiego obowiązku. 

I tu trzeba podkreślić, że nie mam pewności czy jest winny czy nie. Jeśli jest to powinien być zastosowany względem niego pełny ostracyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karpik napisał:

Oferty nielegalne:

Hartenstein - Cavs i Bucks (zbyt krótkie umowy)

Jeff Green - Jazz (poniżej minimum)

Vanderbilt - Nets (dwie oferty dla jednego gracza)

Dodatkowo u Celtics nie ma chyba żadnych warunków wypisanych, a prawdopodobnie @Principe korzysta z room-MLE i jest w stanie podpisać tylko jednego gracza. Wypadałoby poprawić ;)

Kwestia Celtics poprawiona i @Principeto zaznaczył w PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A to nie można zostawić wyższej?

Wg regulaminu jednemu graczowi można dać jedną ofertę.

33 minuty temu, LAF napisał:

Ja nie dawałem go bo Ja nim nie będę handlował więc nie skorzysta z tego

No to skoro nie masz zamiaru nim handlować to przecież nic nie ryzykujesz dając mu 15% TK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

Wg regulaminu jednemu graczowi można dać jedną ofertę.

Może Ashigaru coś pomylił :P

Tam pewnie miał być Marvin Bagley za 10mln ;)

Swoją drogą Russell Westbrook, Marvin Bagley, Will Barton i Furkan Korkmaz bez oferty w trzeciej turze :P

Hawks jak na 34mln cap space, wyjątkowo oszczędni w ofertach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Zobaczymy jak weterani docenią :) Czy zaś wezmą kilka groszy więcej gdzieś indziej CZY JEDNAK DOSTANĘ JAKIEŚ PAYCUTY :) 

26- letni looney i fontechio oraz 24-letni hartenstein mogą nie docenić. Głównie przez to ze daleko im do bycia weteranem.

Ale taki Batum, Gordon, czy beverley to na bank by wzięli paycut tylko zobaczymy ile procent pensji będą musieli oddać żeby z Tobą podpisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

26- letni looney i fontechio oraz 24-letni hartenstein mogą nie docenić. Głównie przez to ze daleko im do bycia weteranem.

Ale taki Batum, Gordon, czy beverley to na bank by wzięli paycut tylko zobaczymy ile procent pensji będą musieli oddać żeby z Tobą podpisać. 

No Looney na pewno imo nie doceni.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

26- letni looney i fontechio oraz 24-letni hartenstein mogą nie docenić. Głównie przez to ze daleko im do bycia weteranem.

Ale taki Batum, Gordon, czy beverley to na bank by wzięli paycut tylko zobaczymy ile procent pensji będą musieli oddać żeby z Tobą podpisać. 

Batum dostał 18/2 od Nets i rolę startera.

Beverley 10/1 od Magic i rolę startera

Gordon, chociażby 12/2 od Bucks

Także szans na zniżki przy takich ofertach to nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O c*** Batum 9 mln na sezon.

 

Powinien 8.5 oddać Lue za uratowanie kariery.

9 minut temu, fluber napisał:

26- letni looney i fontechio oraz 24-letni hartenstein mogą nie docenić. Głównie przez to ze daleko im do bycia weteranem.

Ale taki Batum, Gordon, czy beverley to na bank by wzięli paycut tylko zobaczymy ile procent pensji będą musieli oddać żeby z Tobą podpisać. 

Jeszcze jest 24 letni Monk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

26- letni looney i fontechio oraz 24-letni hartenstein mogą nie docenić. Głównie przez to ze daleko im do bycia weteranem.

Oferty dla Fontecchio to ogólnie mało śmieszny żart. On ma od Jazz gwarantowane 6,25 mln za 2 lata gry, a Lakers i Raptors wyskakują ze śmiesznym milionem. Takie oferty powinny być stanowczo odrzucane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja tam Jaśkowi nie mam zamiaru podpowiadać, ale wieść niesie, że Andre Drummond wiedząc jak ceni go Jasio, byłby chętny na kontrakt :)

W końcu jak to mówił "przyszły najlepszy zbierający w historii ligi" xddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Dodatkowo u Celtics nie ma chyba żadnych warunków wypisanych, a prawdopodobnie @Principe korzysta z room-MLE i jest w stanie podpisać tylko jednego gracza. Wypadałoby poprawić ;)

ja za takie cos dostalem zakaz ofert w danej turze i kare gotowkowa. 

bylo to po mistrzostwie i kluczowa dla knicks tura.

dlatego licze na konsekwencje, mimo ze to idiotyzm.

Godzinę temu, Ashigaru napisał:

Ta baza jest kaleką. Bo chcesz mi powiedzieć, że jest 100% pewność w NBA, że jest winny? Czy chodzi o potencjalne konsekwencje pewnej grupy osób, która może mieć ochotę zaszkodzić takiej potencjalnej organizacji, pomimo braku oficjalnego wyroku?

Wydaje mi się, że taka sytuacja wynika ze względu na obniżone i ograniczone możliwości poznawcze i intelektualne społeczeństwa oraz bazy kibiców w Stanach, a także tego kto kreuje nurty społeczno-polityczne i jakie mogą być tego skutki. A kluby w związku z tym wola mieć święty spokój i zarabiać hajs na takiej bazie, niż wybrać sportowo.

Tutaj prawda czy fakty nie mają znaczenia. Ktoś nie chce się nimi kierować? Ok, ale ja nie mam takiego obowiązku. 

I tu trzeba podkreślić, że nie mam pewności czy jest winny czy nie. Jeśli jest to powinien być zastosowany względem niego pełny ostracyzm.

ale tu nie chodzi o to czy jest winny czy nie.

chodzi o to by jeden kretacz, w tym przypadku tecu, nie wykorzystywal danej sytuacji. teraz de facto my wszyscy powinnismy zlozyc mu oferte, zeby bylo uczciwie.

skoro nikt w realu nie zlozyl mu oferty, to nikt nie powinien tu. 

basta.

33 minuty temu, karpik napisał:

Oferty dla Fontecchio to ogólnie mało śmieszny żart. On ma od Jazz gwarantowane 6,25 mln za 2 lata gry, a Lakers i Raptors wyskakują ze śmiesznym milionem. Takie oferty powinny być stanowczo odrzucane.

i taka mozliwosc mamy. oczywiscie gy takie oferty jeydnie pozostana, gracz poczeka do IV tury

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.