Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

W 3 turze można oferować każdy kontrakt gwarantowany. Minimum też się do nich zalicza.

  • 5.36: W pierwszych trzech turach oferty mogą składać ekipy mające min. 50% wolnego salary (capholdy się nie liczą) potrzebnego do podpisu gracza. Np składając LeBronowi 70/2 trzeba mieć minimum 17.5 mln wolnego salary w momencie złożenia oferty

No to ja skoro nie mam 50% wolnego salary myslalem ze nie moge skladac. Ile tych tur jest? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ashigaru napisał:

Daleko mi do bronienia Bridgesa, a na pewno czynów które się mu przypisuje. Jednakże wyznaję zasadę: Not guilty, until proven. 

https://www.nba.com/news/hornets-miles-bridges-pleads-not-guilty-to-domestic-violence

Jeśli uznano że był winny to proszę o taką informację, bym mógł zmienić swoją opinię w tym zakresie. 

Jeśli to jest aktualny stan rzeczy, proszę nie wypisywać półprawd i nie rzucać bezpodstawnie oskarżeniami i krzywdzącymi opiniami.  

To masz inne podejście jak City do Mandy'ego czy Utd w sprawie Greenwooda. Ich podejście jest dla mnie duzo bardziej etyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nope, karpik spróbował zrobić trick na zasadzie, że dopiero przy reofertach podejmie decyzję czy Bullock jest warunkowy czy nie. Nie ma takiej mozliwosci.

Szczerze to nawet o tym nie pomyślałem. Mogę z góry powiedzieć, że podpiszę tylko jednego z MLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo81 napisał:

To masz inne podejście jak City do Mandy'ego czy Utd w sprawie Greenwooda. Ich podejście jest dla mnie duzo bardziej etyczne.

Zgadza się. Różnica jest tylko taka, że ja bazuje na doniesieniach, a zespoły wiedzą więcej na temat swoich zawodników.

Bo przez takie sytuacje można zniszczyć karierę zawodnikowi, nawet jeśli uznają go na końcu za niewinnego. 

21 minut temu, Reikai napisał:

Chlop zgłosił się sam na policję. Not guilty, ale tylko yet.

Uważasz, że lepiej by to wyglądało gdyby uchylał się od tego? 

 

Jeśli Miles okaże się winny (przyzna się lub taki będzie wyrok sądu), to wtedy będę "wyciągał konsekwencję" względem potencjalnego zespołu, gdzie będzie grał. Sam Miles zaś zostanie przeze mnie przekreślony na amen. 

Póki co, sprawa się toczy, a jeśli ktoś chce podjąć ryzyko podpisania go... To niech to robi. 

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ashigaru napisał:

Zgadza się.

Bo przez takie sytuacje można zniszczyć karierę zawodnikowi, nawet jeśli uznają go na końcu za niewinnego. 

Uważasz, że lepiej by to wyglądało gdyby uchylał się od tego? 

 

Jeśli Miles okaże się winny (przyzna się lub taki będzie wyrok sądu), to wtedy będę "wyciągał konsekwencję" względem potencjalnego zespołu, gdzie będzie grał. Sam Miles zaś zostanie przeze mnie przekreślony na amen. 

Póki co, sprawa się toczy, a jeśli ktoś chce podjąć ryzyko podpisania go... To niech to robi. 

Jak jesteś niewinny, to idziesz sam siebie aresztować? 

 

Ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ashigaru napisał:

Zgadza się. Różnica jest tylko taka, że ja bazuje na doniesieniach, a zespoły wiedzą więcej na temat swoich zawodników.

Bo przez takie sytuacje można zniszczyć karierę zawodnikowi, nawet jeśli uznają go na końcu za niewinnego. 

Hornets nie dali mu maxa i nie jest RFA. Więc na pewno coś wiedzą.

Ostatnio Vairelles został skazany po 8 latach od incydentu z bronią, Robinho podobnie długo czekał na "sprawiedliwość". I w czasie można o nich mówić, że fajne chłopaki, bo wyroku nie mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Reikai napisał:

Jak jesteś niewinny, to idziesz sam siebie aresztować? 

 

Ja nie.

To zależy. 

Bo jeśli miał zostać aresztowany, to lepiej uniknąć zdjęcia jak go wyprowadzają z domu, jak się szarpiesz lub szarpałeś - przekaz do świata jest wtedy zupełnie inny, niż poddasz się dobrowolnie aresztowaniu i się wykupisz/ktoś cię wykupi. Prawo w USA jest dość specyficzne w tym zakresie. 

Nie wiem też skąd masz info, że sam się udał do aresztu... Ja z tego co pamiętam znalazłem info, że go aresztowali... Ale zdjęć ze zdarzenia też nie widziałem. 

Właściwie to dalsza debata jest niepotrzebna - Jeśli jest winny, to powinien zostać wykluczony na zawsze. Jeśli jest niewinny, to... właściwie nie wiem, bo z tego co zauważyłem nawet gdyby tak stwierdzono, to byłby wciąż winny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ashigaru napisał:

To zależy. 

Bo jeśli miał zostać aresztowany, to lepiej uniknąć zdjęcia jak go wyprowadzają z domu, jak się szarpiesz lub szarpałeś - przekaz do świata jest wtedy zupełnie inny, niż poddasz się dobrowolnie aresztowaniu i się wykupisz/ktoś cię wykupi. Prawo w USA jest dość specyficzne w tym zakresie. 

Nie wiem też skąd masz info, że sam się udał do aresztu... Ja z tego co pamiętam znalazłem info, że go aresztowali... Ale zdjęć ze zdarzenia też nie widziałem. 

Właściwie to dalsza debata jest niepotrzebna - Jeśli jest winny, to powinien zostać wykluczony na zawsze. Jeśli jest niewinny, to... właściwie nie wiem, bo z tego co zauważyłem nawet gdyby tak stwierdzono, to byłby wciąż winny. 

 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10969031/NBAs-Miles-Bridges-turns-LAPD-felony-domestic-violence-charge.html

 

Do tego Amerykanie na realgm pisali, że kaucja wynosi 5-10x mniej zazwyczaj w takich przypadkach i jest niezależna od zarobków.

 

Tez jestem przeciwny linczowi przed wyrokiem, ale tym bardziej jestem przeciwny dawaniu mu pieniędzy zanim się obroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał:

Hornets nie dali mu maxa i nie jest RFA. Więc na pewno coś wiedzą.

Ostatnio Vairelles został skazany po 8 latach od incydentu z bronią, Robinho podobnie długo czekał na "sprawiedliwość". I w czasie można o nich mówić, że fajne chłopaki, bo wyroku nie mają?

Niestety rybeńko: 

https://bleacherreport.com/articles/10042580-report-hornets-didnt-pull-miles-bridges-qualifying-contract-offer-following-arrest

Ale to nie jest na 100% potwierdzone. 

 

W jakim czasie?  Póki nie było wyroków to na jakiej podstawie miałbym mówić, że powinni siedzieć? 

Nie staje po jednej czy drugiej stronie, bo takie jakakolwiek przemoc nie powinna być akceptowana. Wiemy jednak, a przynajmniej mam taką nadzieję, że i jedna i druga strona takiego sporu może kłamać. Różnica jest tylko taka, że jedna ze stron ma dużo więcej do stracenia niż druga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10969031/NBAs-Miles-Bridges-turns-LAPD-felony-domestic-violence-charge.html

 

Do tego Amerykanie na realgm pisali, że kaucja wynosi 5-10x mniej zazwyczaj w takich przypadkach i jest niezależna od zarobków.

 

Tez jestem przeciwny linczowi przed wyrokiem, ale tym bardziej jestem przeciwny dawaniu mu pieniędzy zanim się obroni.

To w 50% jesteśmy zgodni, ale co jeśli sprawa będzie trwała przez dłuższy czas? Czy do tego czasu powinien nie mieć płacone - bez względu na to czy w NBA, G-League, Chinach czy w Europie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, karpik napisał:

Jeszcze chciałbym dodać, że Sixers dostają u mnie -10 pkt do kultury organizacji za ofertę kontraktu dla tego żałosnego żonobijcy.

Prawdę mówiąc nie wchodziłem za bardzo w temat co tam się stało trochę jestem wyłączony z obiegu, możliwe, że to mój błąd , że nie zainteresowałem się tematem głębiej.

Jeżeli ktoś poczuł się urażony to najmocniej przepraszam, jeżeli faktycznie jest winien to proszę ligę o zablokowanie możliwości podpisania go a jego ewentualną pensję  przekazanie na cele charytatywne na fundację do walki z przemocą domową.

Z pewnością, do wyjaśnienia sprawy, nie dopuścimy takiego gracza do drużyny.

Jestem daleki od popierania przemocy w rodzinie, brzydzę się takimi ludźmi, tym bardziej jest mi wstyd.

Przepraszam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Prawdę mówiąc nie wchodziłem za bardzo w temat co tam się stało trochę jestem wyłączony z obiegu, możliwe, że to mój błąd , że nie zainteresowałem się tematem głębiej.

Jeżeli ktoś poczuł się urażony to najmocniej przepraszam, jeżeli faktycznie jest winien to proszę ligę o zablokowanie możliwości podpisania go a jego ewentualną pensję  przekazanie na cele charytatywne na fundację do walki z przemocą domową.

Z pewnością, do wyjaśnienia sprawy, nie dopuścimy takiego gracza do drużyny.

Jestem daleki od popierania przemocy w rodzinie, brzydzę się takimi ludźmi, tym bardziej jest mi wstyd.

Przepraszam 

Ale że nie zdziwiło cie ze został do trzeciej tury, a ja go zrzuciłem i nie sprawdziłeś co się stało? wez nam nie wkrecaj ze nie wiedziałeś, oferując mu kontrakt minimalny. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Prawdę mówiąc nie wchodziłem za bardzo w temat co tam się stało trochę jestem wyłączony z obiegu, możliwe, że to mój błąd , że nie zainteresowałem się tematem głębiej.

Jeżeli ktoś poczuł się urażony to najmocniej przepraszam, jeżeli faktycznie jest winien to proszę ligę o zablokowanie możliwości podpisania go a jego ewentualną pensję  przekazanie na cele charytatywne na fundację do walki z przemocą domową.

Z pewnością, do wyjaśnienia sprawy, nie dopuścimy takiego gracza do drużyny.

Jestem daleki od popierania przemocy w rodzinie, brzydzę się takimi ludźmi, tym bardziej jest mi wstyd.

Przepraszam 

yyy czyli 24-latkowi, który robił 20-7-4 na 49% z gry w ubiegłym sezonie zaoferowałeś roczny minimalny kontrakt, bo nie wiedziałeś, że pobił żonę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

yyy czyli 24-latkowi, który robił 20-7-4 na 49% z gry w ubiegłym sezonie zaoferowałeś roczny minimalny kontrakt, bo nie wiedziałeś, że pobił żonę?

Wiedziałem, że są jakieś zarzuty, ale nie sprawdziłem jak poważne i na tym polegał mój błąd za który przepraszam i poniosę odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.