Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Szulim napisał:

Zgoda - mógł Tango przedłużyć wcześniej, ale z drugiej strony po co? Brook dopiero w ostatnim sezonie pokazał że może mieć większą wartość, jest na teoretycznych waliczkach w MEM gdzie po tym sezonie może się okazać że nie jest wart max przedłużenia - a tu Tango daje mu dodatkowe 4 lata na wysokim przedłużeniu, po dokończeniu kontraktu - nie wiedząc czy właśnie srogo nie przepłaca. Bo patrząc na sytuację jego w rl NBA za rok bardzo możliwe że podpisze kontakt niższy, niż to co gwarantuje mu u nas Miami ;) 

My to chyba żyjemy w innych rzeczywistościach. Przecież ten kontrakt od tangiersa to za rok będą okolice full mle. Naprawdę uważasz, że tyle dostanie? XD

Nie spotkałem się, żeby za dobry sezon zawodnika płaciło się mniej niż na ile zasługuję.

Gość był ważną częścią finałowej ekipy, GM na złość zamiast mu zapłacić za świetną robotę podejmuje opcją i sam wie, że tak się nie robi.

Zapytam się tak wyobrażasz sobie, żeby tacy Nuggets powiedzieli Nikoli "Słuchaj jesteś kozak i należysz do filaru tej ekipy, ale zapłacimy ci dopiero za rok bo w sumie teraz wolimy oszczędzić". A i dostaniejsz mniej kasy.

Po czym Dillon patrzy na umowy Powella, Trenta czy nawet Warrena i Wigginsa i myśli sobie noż cholera to powinna być moja kasa.

Jak myślisz jakbyś się czuł na jego miejscu? Chyba nie za fajnie co?

Mówię gdyby Dillon dostał taką ofertę już w to lato klepnąłbym to bez problemu, ale to jest kolejny rok gry na minimum

Edytowane przez ozzy110

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, mac napisał:

Tak czy siak, jak trafi do Wizzards - ekipy co do której występuje imo największy tu absurd (czyli żadnej motywacji do graczy do gry z KD czy Hardenem, która występuje w real NBA) to będzie super.

Wydaje mi się, że byłoby łatwiej @Sylvinho. ściągać graczy do gry z KD i Hardenem, gdyby zaczął im składać jakieś oferty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okey @ozzy110 odbijmy pałeczkę :D

co myśli sobie Brooks, który podpisał 35/3 z MEM i po super sezonie jest wypuszczony na walizki? Czy za rok będzie więcej wart? Możliwe, ale też możliwe że będzie wart mniej bo jednak trafi do zespołu w którym nie będzie takiej roli prowadził. Ba, nie jest pewne że będzie miał podobne minuty w MEM jeżeli zostanie. O tyle szczęście że tam ma jeszcze dwa lata kontaktu.

Czemu miałby nie zostać na dłużej z zespołem, który w niego zainwestował od początku? Okey, może nie jest to fajne, że podjął TO i nie dostał extension od razu, ale z drugiej strony teraz ma kasę na stole - gwarantowaną. 

A to nie jest jakiś potencjalny all-star który za rok będzie oscylował koło 20 mln za sezon, tylko ponownie w granicach tych full MLE, czyli kwoty którą teraz może podpisać ;) 

Ja tam na jego miejscu może i poczułbym się trochę urażony, ale z drugiej strony chęć pozostania w wielkim kontenderze, który po ukończeniu konktaktu nadal będzie we mnie inwestować byłaby silniejsza ;) 

Czy w twoim mniemaniu Dillon jest tak obrażony na swojego GMa że będzie chciał uciec gdziekolwiek nawet za mniejsze pieniądze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Szulim w rl NBA to nawet fultz dostał wyższe Extension niż ta propozycja dla Brooksa. Gracze nie klepią takich umów po takich sezonach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

@Szulim w rl NBA to nawet fultz dostał wyższe Extension niż ta propozycja dla Brooksa. Gracze nie klepią takich umów po takich sezonach. 

Akurat porównując Orlando do naszych Heat to trochę nieadekwatnie :D ja nie wiem co siedziało w głowie GMa Magic dając takie przedłużenie dla Fultza :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Szulim napisał:

Akurat porównując Orlando do naszych Heat to trochę nieadekwatnie :D ja nie wiem co siedziało w głowie GMa Magic dając takie przedłużenie dla Fultza :D 

Kennard dostał 64/4 w rl NBA. Gracze z potencjałem nie biorą takich Extension w rl NBA a my tu się wcielamy w graczy. 

A takiego numeru z podjęciem to na minimum w rl NBA nie było, nikt się nie odważył. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Szulim napisał:

Okey @ozzy110 odbijmy pałeczkę :D

co myśli sobie Brooks, który podpisał 35/3 z MEM i po super sezonie jest wypuszczony na walizki? Czy za rok będzie więcej wart? Możliwe, ale też możliwe że będzie wart mniej bo jednak trafi do zespołu w którym nie będzie takiej roli prowadził. Ba, nie jest pewne że będzie miał podobne minuty w MEM jeżeli zostanie. O tyle szczęście że tam ma jeszcze dwa lata kontaktu.

Czemu miałby nie zostać na dłużej z zespołem, który w niego zainwestował od początku? Okey, może nie jest to fajne, że podjął TO i nie dostał extension od razu, ale z drugiej strony teraz ma kasę na stole - gwarantowaną. 

A to nie jest jakiś potencjalny all-star który za rok będzie oscylował koło 20 mln za sezon, tylko ponownie w granicach tych full MLE, czyli kwoty którą teraz może podpisać ;) 

Ja tam na jego miejscu może i poczułbym się trochę urażony, ale z drugiej strony chęć pozostania w wielkim kontenderze, który po ukończeniu konktaktu nadal będzie we mnie inwestować byłaby silniejsza ;) 

Czy w twoim mniemaniu Dillon jest tak obrażony na swojego GMa że będzie chciał uciec gdziekolwiek nawet za mniejsze pieniądze?

Owszem uważam, że jest wręcz na niego wkurwiony.

Tyle, że on za rok nie dostanie niższej umowy.

Chłop chce podbić poziom życia swojej rodzinie i zapewnić jej dobrobyt na przyszłość.

Jak myślisz da zniżkę mając 25 lat i maks 6-7 lat gry na wysokim poziomie?

Wątpię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poza tym :D 

patrząc na głosowanie Brooks i tak odrzuci i będzie szukał rynku :D ja tu wyrażam tylko swoje zdanie i moją opinię. 

Patrząc na sytuację z rl NBA i propozycję dla mnie jest w porządku i ja bym podpisał. 

Natomiast jak widać większość z 1/29 Dilliona woli poczekać do kolejnego roku :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tym bardziej, że do tej pory zarobił tylko 6,5 mln (u nas)

1 minutę temu, Szulim napisał:

Poza tym :D 

patrząc na głosowanie Brooks i tak odrzuci i będzie szukał rynku :D ja tu wyrażam tylko swoje zdanie i moją opinię. 

Patrząc na sytuację z rl NBA i propozycję dla mnie jest w porządku i ja bym podpisał. 

Natomiast jak widać większość z 1/29 Dilliona woli poczekać do kolejnego roku :D 

Ale my tu nie rozmawiamy o samym głosowaniu tylko o twojej nieracjonalnej opinii/ocenie

Edytowane przez ozzy110

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

A takiego numeru z podjęciem to na minimum w rl NBA nie było, nikt się nie odważył. 

fakt, tu możesz mieć rację, to akurat bardzo zła decyzja ze strony Tango, który teraz stara się to zrehabilitować, choć raczej mu nie wyjdzie :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Szulim napisał:

W tym przypadku gadasz głupoty ;)

Bardzo niemiły i niepotrzebny tekst.

27 minut temu, Szulim napisał:

Swoją drogą jakbyście rzucili koło 100/4 to bym bardziej rozumiał kwestie pokazania zawodnikowi że wam zależy - 80/4 to bardzo słaba oferta i wręcz może być negatywnie odebrana (nie mówiąc o tym, że wpisujecie Aytona do nietykalnych, a chwilę po zdobyciu mistrzostwa niby dla żartu jest w transferze do WAS) - mega słabo to póki co wygląda

Tu znów się uczepiłeś tekstu że niby dla żartu, ale już jak Evi napisał, że chciałby się przenieśc do Minny nikt tego nie będzie w kółko powtarzał.

EOT z mojej strony.

8 minut temu, karpik napisał:

Wydaje mi się, że byłoby łatwiej @Sylvinho. ściągać graczy do gry z KD i Hardenem, gdyby zaczął im składać jakieś oferty.

fair point.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Szulim napisał:

fakt, tu możesz mieć rację, to akurat bardzo zła decyzja ze strony Tango, który teraz stara się to zrehabilitować, choć raczej mu nie wyjdzie :D 

Nie ma tu gmina który nie chciałby dillona na takim kontrakcie w swoim teamie, to żadna rehabilitacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Tym bardziej, że do tej pory zarobił tylko 6,5 mln (u nas)

Ale my tu nie rozmawiamy o samym głosowaniu tylko o twojej nieracjonalnej opinii

Oj, czy to racjonalne czy nie, to zobaczymy za rok :D trzymam kciuki za Brooksa, aby mu się to opłaciło 

Natomiast opinię swoją wyrażam również przez wzgląd na głosowanie, więc to się mocno ze sobą łączy ;) 

Nie ma tu gmina który nie chciałby dillona na takim kontrakcie w swoim teamie, to żadna rehabilitacja

Ok, dlatego tak jak piszę - fakt podjęcia opcji był złym ruchem. Natomiast co będzie za rok? Zobaczymy, mam wielką nadzieję że nie skończy jak Dipo czy Dennis ;) 

Jakby biorę na siebie to, że moja opinia może być mylna - jeśli się tak okaże to za rok przeproszę :D 

2 minuty temu, mac napisał:

Bardzo niemiły i niepotrzebny tekst.

Tu znów się uczepiłeś tekstu że niby dla żartu, ale już jak Evi napisał, że chciałby się przenieśc do Minny nikt tego nie będzie w kółko powtarzał.

EOT z mojej strony.

Trochę luzu w życiu Mac ;) bo już nic nie można ci napisać, żebyś nie poczuł obrazy majestatu. 

Co do trejdu - kończąc temat również z mojej strony - z mojego punktu widzenia wyglądało to jakbyście się dogadali, trejd poszedł w świat, potem jednak się okazało, że jest coś niedogadane i sobie tak zawisł w przestrzeni. A pamiętaj o tym, że Qcin już wygłaszał peany o tym jak będzie nowa Sota wyglądać i wygrywać kolejnego misia z Hardenem w składzie. I to, że również Qcin sam oznaczył nawet Alonzo, aby wpisać Aytona jako nietykalnego. 

Mi się osobiście po prostu to nie podoba i tyle - EOT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, fluber napisał:

to nie jest być może prawda z uwagi, że wiele GMów nie zmieściłaby go w swoim rosterze, a nie ceniłą go na tyle by robić specjalnie dla niego miejsce.

Np w Minny tak raczej jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, mac napisał:

to nie jest być może prawda z uwagi, że wiele GMów nie zmieściłaby go w swoim rosterze, a nie ceniłą go na tyle by robić specjalnie dla niego miejsce.

W tym roku ma minimum więc każdy by go zmieścił;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 minuty temu, mac napisał:

Problemem to raczej jest to, że przez tak niski kontrakt nic nie da się wysłać w drugą stronę

Ogólnie to fajny byłoby zamiast udzielać się w tym temacie wstawić swoje głosy @mac Za dużo czasu nie zostało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, fluber napisał:

sorry, myślałem że chodzi o ten kontrakt co zaproponował Tangiers, czyli 5x za 4 lata czy coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, mac napisał:

sorry, myślałem że chodzi o ten kontrakt co zaproponował Tangiers, czyli 5x za 4 lata czy coś takiego

Ja mówię o tym kontrakcie po Extension czyli minimum w tym roku i 4 lata za te 50 plus. To jest złoty interes. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, karpik napisał:

Hard cap trochę przeszkadza ale coś tam działam żeby było lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, mac napisał:

coś jak np wstawianie info z koszulką  Mylesa Turnera dostępnego już w sklepie drużynowym, po czym póżniej samemu odcięcie się od wymiany ?

Bardziej jak coś, że ten transfer by i tak w ogóle nie przeszedł, a druga strona sama zerwała negocjacje odchodząc z roli GM Pacers i cytuję "szukaj sobie innego centra, ja to mam w pi**dzie i Was wszystkich też".

Kiedy Wy do cholery zrozumiecie, że ta wymiana nie upadła przeze mnie, a przez gorący łeb Ronniego który znikł z krzesła GM Pacers na prawie 2 tygodnie? Co @mac. wg Ciebie miałem siedzieć z założonymi rękami i zrywać listki ze stokrotki szepcząc sobie "wróci", "nie wróci"?

Wczoraj się na fb już raz popisałeś. Widzę, że dzisiaj próbujesz podtrzymać passę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi