Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, january napisał:

1. Zawsze gra o wynik, brak ordynarnego tankowania po Zionów i Donciciów tej ligi

Taaa, Marc Gasol wyjebany, żeby zatankować bardzo głośno właśnie parsknął.

Godzinę temu, tangiers napisał:

Dymanie OKC na tradach tj. wyslanie Bruce Browna za topowy wowczas pick, krzyczac dzien wczesniej o zachowanie realizmu gry (sytuacja gdy CM wyslal Kawhiego na waiver) . Dymanie OKC po raz drugi wysylajac Capele w ramach sign and trade(swiezy nabytek)

Jeszcze był trzeci raz, gdy OKC sprzedawało unprotected 1st o w pół do pierwszej w nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Niestety dla Ciebie się mylisz, bo w sezonie 17/18, o którym piszesz nie miałem własnego picku.

To jeszcze gorzej o Tobie świadczy, bo celowo się osłabiłeś nie osiągając z tego powodu wymiernych korzyści. Fakty są jednak takie, że w 2017 miałeś trzeci najgorszy bilans w lidze, a rok później z premedytacją osłabiłeś się, co kłóci się troszkę z "zawsze gra o wynik". 

Btw w sezonie, gdy wylosowałem Ziona nie tankowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Że co? Nikt tu nie ma takiej kultury organizacji jak Lakers

1. Zawsze gra o wynik, brak ordynarnego tankowania po Zionów i Donciciów tej ligi
2. Płacenie z marszu pełnych maxów swoim gwiazdom zamiast proszenia ich (Kury czy Brona) o paycuty, mimo ich wieku
3. Zero handlu SS typu George czy Harden czy Lillard
4. Wszyscy gracze, o których walczyłem na FA nie byli wymieniani tylko dostawali pierścienie - co roku (np. zeszły sezon - Batum, Gay, Hill, Aldridge, Theis)
5. Brak oszukiwania młodych na trzymaniu ich dodatkowy sezon typu Dillon Brooks w Heat
6. Brak wystawiania połamanych zawodników jak Derrick Rose w Heat na trading block
7. Brak składania obietnic o grze w contenderze i wypieprzaniu graczy z rosteru (Sota - R. Jackson, Mavs - Wood, Knicks - Kennard, a to tylko przykłady z zeszłego sezonu)

U mnie jest idealny constans, dbam o to jak nikt inny*. A jeszcze nawet nie piszę o argumentach sportowych, którymi miażdżę wszystkich.

 

*hiperbola oczywiście - kilka takich teamów jeszcze jest (z głowy to Sixers).

1. ? a kto miał 2 pick w 1 drafcie? A kto wymienił Marca Gasola na spadający kontrakt choć miał szanse na PO wówczas? 

2. ? a to nie Lebrona Jamesa pojebalo ze chcial maksa?

3. W tym temacie pisałeś o tym ze ani George ani Lillard nie są SS tylko allstarami, tak samo zreszta nazywałeś Ingrama którym handlowałes

4. Mozliwe, nie chce mi sie sprawdzać 

5. Bo żaden Twój taki gracz nie był warty nawet QO, za to nie miałeś problemu oszukać Russella wpierw płacząc (tak, płacząc) o to ze czeka go koniec kariery by zapłacić mniej niż zarabiał przykładowy Josh Richardson w Pistons

6. Bo Ty na TB wystawiasz samych wafli jak Juwany Morgany i inne perełki ze słynnego scoutingu Lakers

7. Russell miał być niewymienialny, pisałeś o tym podczas płaczu o extension, po czym

wyjebales go gdzieś na peryferia koszykówki do Pistons 

Reasumujac- to, ze chodzisz do kościoła nie oznacza ze klękasz tylko przed Bogiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurw jak czytam o tym m.gasolu to mnie c*** strzela.

sytuacja pamietana dokladnie. lakers byli jak najbardziej w grze o wynik.

january chcial wykorzystac brak synchronizacji miedzy okienkami transferowymi a sytuacjami z realu (kontuzje byly z przyszlosci).

jebac lakers i ich szemrana kulture

caly sukces oparty na szkole dla syna lebrona i dealu z bratem shevcu. wielki sukces. doprawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Piękny jest ten skowyt spółdzielni, gdy nie potrafią sklecić żadnego logicznego zarzutu i płaczą, że Lakers wygrywają w wymianach oraz, że zawodnicy podpisywali (czyli takie decyzje podejmowali) umowy z LAL.

Widać jak boli i słusznie, ma boleć!

 

ale o tym Gasolu to serio zapomniałem xddd przecież to jest idealny przykład na hipokryzje Lolkersow xd 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Ja też, bo tam nie ma co pamiętać, ot połamał mi się cały skład to i Gasola oddałem, by mu nie marnować pod koniec kariery roku poza PO (i to nie mając swojego picku, czyli tankowania nie było :)). Więc cieszę się, iż GMowie jawnie dymający swych graczy na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy (Mavs - Wood, Wolves - Jackson, George, KCP, Heat - Brooks, Knicks - Kennard) i wywalający SS bez powodu w wymianach do tankerów (Wolves - George, Knicks - Leonard) jęczą i płaczą, bo na kryształowych Lakers nic nie mają :) 

A ja tam i tak jestem przyzwyczajony do napierdalania się samotnie z całą spółdzielnią, więc cudnie słyszeć Wasz skowyt :) 

Taki piękny chórek tworzycie ❤️ 

a to nie było tak ze oddałeś Gasola który miał jeszcze kolejny rok gwarantowanego kontraktu za spadający kontrakt, przez co uniemożliwiłes mu granie w pełni zdrowej drużynie? 

I czy Ty czasem w tym sezonie w którym on byłby u Ciebie nie zdobyłeś tytułu? 

Czyli nie chciales mu odebrać gry o PO, a za to pozbawiłeś go szansy na tytuł? 

Jaki Ty szlachetny jesteś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Nie, oddałem go po INJ Butlera i Ingrama wted

spierdalaj z takimi klamstwami ok?

bo tu widze trzeba krotko z toba. ianczej sie nie da

nie bylo kontuzji butlera w momencie dealu. z ingramem juz nie pamietam, ale chyba tez nie bylo. 

kontuzje mialy miejsce juz w trakcie 3 trymestru. ty zas zrobiles deale przed 3.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Nie, oddałem go po INJ Butlera i Ingrama wtedy

W 56 meczu sezonu gasol grał już dla innego klubu.  Dwa tygodnie później Ingram i Butler się połamali. 

Wykorzystales fakt ze okienko było u nas mocno spóźnione ale formalnie w grze oddałeś gasola gdy obaj byli zdrowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takze w rzeczywistosci wyglada to tak.

lakers w srodku sezonu oddali jakies 100 pickow za marca gasola, co jasno pokazuje, ze chca grac o wynik.

lakers bedac na miejscu kwalifikujacym do PO, bez kontuzji liderow, po zaleedwie dwoch miesiacach oddaja m.gasola za friko do patologicznej organizacji.

tyle z kultury organizacji

nie wspominajac o tym, ze lakers sciagneli lbj, po czym 2 lata kisili sie z dangelo i ingramem. tyle to wsluchanai sie w glos lidera.  podejrzewam, ze jakby ci co zaglosowali za lbj w lakers (ja glosowalem za cavs flubera. glosowanie bylo na styk.), wiedzieli, ze lakers beda mieli zdanie lbj w pizdzie, za nic nie zaglosowaliby za lakers.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

W 56 meczu sezonu gasol grał już dla innego klubu.  Dwa tygodnie później Ingram i Butler się połamali. 

Wykorzystales fakt ze okienko było u nas mocno spóźnione ale formalnie w grze oddałeś gasola gdy obaj byli zdrowi. 

@january oj nieładnie. Jestem zawiedziony. Nie samym faktem oddania Gasola, ale, że mijasz się teraz z prawdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, january napisał:

GMowie jawnie dymający swych graczy na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy (Mavs - Wood

Wood zarobił dodatkowo ponad 8 mln na tym, że go oddałem, myślę, że wystarczająco mu osłodziłem to "dymanko". Został wymieniony w trejdzie po superstara, żeby zgadzało się salary. Każdy by to zrobił na moim miejscu i uważam, że jesteśmy kwita.

W Wooda mocno wierzyłem i dalej w sumie wierzę, że w real Mavs będzie dobrym fitem. Nie obiecywałem mu jednak, że będzie nietykalny. W momencie, gdy go podpisywałem nic nie wskazywało na rozbiórkę Knicks i możliwość sprowadzenia Davisa. Gdy się jednak pojawiła opcja wzięcia AD, logiczne, że mi nawet nie drgnęła powieka. Nie było mi żal oddawać Wooda (w przeciwieństwie do Bridgesa i Poole).

Każdy tu podejmuje kontrowersyjne decyzje i nikt nie jest kryształowo czysty, nawet święci Lakers, którzy też mieli okresy gry o nic/high pick, też wymieniali gwiazdy. Jedno się jednak nie zmienia - january gdy chce coś wyżebrać kłamie jak z nut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

 

Jakiej patologicznej? Do Celtics odszedł, a oni w PO grali? I nawet nie pamiętam, czy byłem wtedy na miejscu PO.

byles z nawiazka

no celtics to byla patologia. co okienko nowy gm i wymiana pol skladu. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. My serio porównujemy past prime Marc Gasola, który miał reputacje powiedzmy obecnego Mike Conleya do oddania w szczycie formy Lillarda, by nie płacić mu gigantycznego kontraktu?

Który klub oddaje superstara w RL NBA, by mu nie płacić? Wolves zrobili to dwukrotnie i nie da się tego zamieść pod dywan podczas FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

To już wszyscy wiemy, Mavs robią tylko 2 rzeczy w beGM, albo tankują, albo próbują rżnąć swoich młodych, niezależnie od renomy (czy to Trae Young, czy obecnie dymany Herb Jones)

Ile stracił na tym "rżnięciu" Trae Young? Czemu rok temu domagałeś się PO w jego kontrakcie, skoro w realu go nie dostał?

Herb Jones zostanie podpisany po III turze, dzięki temu, że go w zeszłym roku wziąłem na 2-way, Herb zyska finansowo. Jeśli jest inaczej, to chętnie posłucham. A jeśli nie, to przestań kłamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze Laf dostaje karę za czas kiedy z Minnesota miał tyle wspólnego co January z honorem to jest dobra beka.

Laf samodzielnie prowadzi zespół, chyba nikt tu zdrowo myślący nie pomyślałby ze oddałbym pick i cash za przesunięcie się z 25 na 24 miejsce w drafcie. 

Mysle, ze to obrazuje skale wielkości moich panowan, szkoda ze Laf musi przez to cierpieć bo to dobry chłopak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę, że Knicks i reszta ekip chyba mogą złożyć swoim early bird RFA o kilka mln wyższą od tej Poole'a w 2 turze.

$ 10 843 350 Early Bird max

$ 11 710 818 8% od 1 roku

$ 35 859 950 116% 1 roku maxa 0-6

$ 38 333 050 124% 1 roku maxa 0-6

$ 96 747 168

Dobrze myślę? @january i @karpik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.