Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

pytanie kiedy zazada transferu

Jokic nie bedzie składał requestu, bo kocha Denver i sam opowiadal, ze chce byc Timem Duncanem tej organizacji :P 

Szkoda, ze ma pecha w BeGM,  bo tu braknie opisu w PO, tu traci Jrue za darmo etc., moze Julek powinien razem z LBSem prowadzic to bedzie wieksze zaangazowanie ;)

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Jokic nie bedzie składał requestu, bo kocha Denver i sam opowiadal, ze chce byc Timem Duncanem tej organizacji :P 

taaaa mhmmm

no ogolnie denver ma najlepzego gracza w lidze i na ten moment brak perspektyw na zbudowanie konkretnego supportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Nikola Jokic: "When I Came To Denver I Said That I Would Love To Be Denver's Tim Duncan Because He Played His Whole Career In San Antonio."

No tak i póki co Nikola nie dał jakiegokolwiek znaku, ze zmienil zdanie.

sytuacja denver w realu jest duzo lepsza. a takich komentarzy mielismy miliony i zycie je weryfikowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Zaglosowalem, mysle ciagle o Broooksie i Woodzie i tam moge zmienic zdanie chyba najpredzej, bo duzy dylemat mam.

Najwiekszym przegranym FA mój ukochany Nikola Jokić :(

No to skoro się zastanawiasz przy Woodzie, to weź proszę pod uwagę akcję Hawks i Soty, kiedy podjęli TO White i Wooda i se ich zaraz wymienili. Zrozumiałbym głos na Hawks, gdyby oferowali oni lepszą kasę, ale kasa jest taka sama, ja daję PO, a Wood po tym transferze nie powinien w żaden sposób faworyzować Atlanty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

sytuacja denver w realu jest duzo lepsza. a takich komentarzy mielismy miliony i zycie je weryfikowalo

Kazdy gracz jest inny, Jokic nigdy nie pokazal, ze mialby byc nielojalny wobec Denver i dyskusja o jego trade request nie ma sensu. Ma sens dyskusja o tym, ze Nuggets powinni sie wzmocnic  i wierze, ze LBS cos zrobi, choc przy Jrue na pewno duzo stracil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Kazdy gracz jest inny, Jokic nigdy nie pokazal, ze mialby byc nielojalny wobec Denver i dyskusja o jego trade request nie ma sensu. Ma sens dyskusja o tym, ze Nuggets powinni sie wzmocnic  i wierze, ze LBS cos zrobi, choc przy Jrue na pewno duzo stracil.

nie wiem ogolnie patrzac to jestesmy liga wlascicieli, a nie graczy.

szkoda, brakuje realizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

No to skoro się zastanawiasz przy Woodzie, to weź proszę pod uwagę akcję Hawks i Soty, kiedy podjęli TO White i Wooda i se ich zaraz wymienili. Zrozumiałbym głos na Hawks, gdyby oferowali oni lepszą kasę, ale kasa jest taka sama, ja daję PO, a Wood po tym transferze nie powinien w żaden sposób faworyzować Atlanty.

Czytalem te dyskusje, sportowo masz duzo lepszy projekt i trochę lepsza oferta, ale nie wiem czy dla wyrwanie kogos z jego zespolu nie trzeba dac cos wiecej, no i Wood to tez inny case niz White względem TO chyba, inny rodzaj prospekta/kariery.

No ale na pewno to jeszcze przemysle na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

No to skoro się zastanawiasz przy Woodzie, to weź proszę pod uwagę akcję Hawks i Soty, kiedy podjęli TO White i Wooda i se ich zaraz wymienili. Zrozumiałbym głos na Hawks, gdyby oferowali oni lepszą kasę, ale kasa jest taka sama, ja daję PO, a Wood po tym transferze nie powinien w żaden sposób faworyzować Atlanty.

Dlaczego nie? Co niby Wood takiego stracil? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Czytalem te dyskusje, sportowo masz duzo lepszy projekt i trochę lepsza oferta, ale nie wiem czy dla wyrwanie kogos z jego zespolu nie trzeba dac cos wiecej, no i Wood to tez inny case niz White względem TO chyba, inny rodzaj prospekta/kariery.

No ale na pewno to jeszcze przemysle na spokojnie.

No, czyli przyznajesz, że nie przeszkadza Ci akcja, że dwa zespoły dogadują się na TO dla swoich zawodników i ich potem wymieniają cali na biało. 

1 minutę temu, january napisał:

Nie wprowadzają ludzi w błąd porównywaniem spraw Whitea i Wooda. Zupełnie odmienne sytuacje.

Już drugi raz Ci na to zwracam uwagę.

Ale ta sprawa była od początku połączona :)

Jeśli to nie jest powód do karania klubów za wykolegowywanie graczy na kasę, to zaraz będziesz miał kolejne takie akcje (mamy sporo takich kontraktów z TO). I tak jak mówiłem, zrozumiałbym, gdyby Wood dostał od Hawks lepszy kontrakt, ale lepszy kontrakt ma ode mnie, a w Atlancie jeszcze zanim Wood się pojawił był kwas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Lucas napisał:

Szkoda, ze ma pecha w BeGM,  bo tu braknie opisu w PO, tu traci Jrue za darmo etc., moze Julek powinien razem z LBSem prowadzic to bedzie wieksze zaangazowanie ;)

Akurat zrobił opis w 2rundzie i gówno to dało, skoro nawet samozwańczy niby fan Jokicia głosował przeciwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

.. ale co Ciebie tu dziwi? Robisz cholernie dużo wymian i jak SGA to faktycznie Twój franchise player, to nie rozumiem pytania. TK, to powinna być formalność. 

A to jak Presti dał mu TK to Eld bezapelacyjnie też powinien go dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

A to jak Presti dał mu TK to Eld bezapelacyjnie też powinien go dodać

Dal, czytałem gdzieś na hoopshype wśród twittów było, ale jeszcze teraz sprawdziłem spotrac

https://www.spotrac.com/nba/oklahoma-city-thunder/shai-gilgeous-alexander-26977/

ja w II turze zaproponuję swoim - KATowi, Mitchellowi i Lowryemu aneks do umowy i TK 15% - najwyżej odrzucicie, ale wydaje mi się, ze bonusy gdzie zawodnicy nic nie tracą, a tylko zyskują możemy dopisywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.