Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze mowiac na miejscu obu, @LONGER01 i @Sylvinho. rozwazylbym mocno trade van flet za smarta. widze tu sporo potencjalnych korzysci dla obojga

 

longer moglby grac smartem w s5 na sf (van fletem nie moze)

sylvinho z kolei zyskalby 3 kreatora (przy tak ograniczonych zasobach kadrowych to bardzo potrzebne), do tego zszedlby o pare mln w wydatkach ktore moglby przeznaczyc na dodatkowe wzmocnienie

win-win

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

@człowiek...morza @fluber

Nic kultura organizacji i moja miłość do Biyombo nie robi wrażenia :(

On po naszej wspólnej historii to powinien paycuty brać, a nie robić zniżki dla pseudo contenderów :(

Ją mam Twój team ponad wizards akurat, myślę że dla niego te 50 procent więcej gwarantowane kasy od Ciebie robi różnice. 

Tak jak dla meyersa 100 procent więcej od nuggets , nie wiem w ogóle co Jasiek tam pierdoli z tym Leonardem:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw wbrew narracji CM to Melo zostaje w Hawks, jeszcze opcje dostał. Kolejny pokaz wiary w zawodnika że strony Hawks.

No ale w tej rundzie na Jaśka i c_m-a to trzeba mocniej niż zawsze przymykać oko, bo będą bajki mocne szły z obu stron.

1 minutę temu, fluber napisał:

Jasiek tam pierdoli z tym Leonardem:) 

Leonard może tam spasc jeśli Tristan podpisze z Denver. Innej opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Btw wbrew narracji CM to Melo zostaje w Hawks, jeszcze opcje dostał. Kolejny pokaz wiary w zawodnika że strony Hawks.

Ciężka decyzja. Powrót Melo do Knicks to bardzo romantyczna historia na którą czekałem.

A Hawks mieli na tym FA mocno pokutować po sprawie z Derrick White...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Btw wbrew narracji CM to Melo zostaje w Hawks, jeszcze opcje dostał. Kolejny pokaz wiary w zawodnika że strony Hawks.

No ale w tej rundzie na Jaśka i c_m-a to trzeba mocniej niż zawsze przymykać oko, bo będą bajki mocne szły z obu stron.

jprdl. gosc jest symbolem knicks.

gosc kocha knicks.

nic tak nie moze przypieczetowac jego ewentualnej kariery jak mistrzostwo z knicks.

to PO nie ma znczenia. ode mnie ma dozywotnia obietnice, ze jezeli bedzie tyko kontynuował karierę, to zawsze roczna umowa na niego czeka.

ja tu nie widze mozliwosci, zeby nie wrocil.

chcialem czekac do kolejnej rundy, zeby slotu nie tracic.

ale uznalem, ze lepiej zamknac dyskusje jak najszybciej.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

a na jakiej pozycki gra okongwu?

Wymieniony zgadza się. Golden tez dzięki jego transferowi znaleźli druga opcje, wiec jescze nie skreślajmy tej drużyny 😛 

A faktycznie Baynes będzie moim podstawowym centrem, jeśli podpisze ze mna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

O to faktycznie ważne, dobrze że podnosisz, bo tu się tyle dzieje, że łatwo zapomnieć.

Jak coś zmieni moje zdanie to Derrick White, a nie narracja rybaka :P

przykro sie to czyta szczerze mowaic.

w kontekscie milosci wzajemnej knicks i melo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mamy temat z deklaracjami to może gdzieś obok zróbmy jakiś temat z Derrickami White'ami?

Bo to serio można zapomnieć, można tam wpisywać bez spamu jakieś minusy do liczenia na FA. Załóżmy że np dwa lata "gorszego" traktowania za oddanie superstara/all-stara (chcecie to i Bookera se tak liczcie jbc), jakieś niedotrzymane obietnice z fa etc? Bo serio łatwo zapomnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

lepiej zakonczyc kariere na 10 miejscu w konferencji i zapomnianym, niz w klubie ktorego sie jest symbolem z potencjalnym mistrzostwem i zapisac sie w kanonach historii.

wtf

Spokojnie. Załatwimy tego Melo w Knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, january napisał:

@tangiers @Lucas @cvbe @RonnieArtestics i @Pablo81  

Zawodnicy, którzy na pewno powinni trafić do Lakers:
Wesley Matthews

W RL odszedł z Milwaukee (!) gdzie był starterem do Lakers, gdzie starterem raczej nie będzie. Nasi Bucks potraktowali go jeszcze gorzej (rok temu coś tam mu w negocjacjach obiecywali nieprawdaż?). 


 

No zgadza się, bucks obiecali mu wyrównać paycut i dać 3.7 miliona w to fa i go wydymali. 

Właśnie dlatego Matthews tym razem weźmie 12,5 miliona od Raptors a nie minimum od Lakers. Żeby sobie odbić finansowo. 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

@january zrobił Nick Richardsowi to samo co @karpik WCS!

Pachnie skandalem!

A to nie miało być zabronione? 

W dniu 5.12.2020 o 22:18, MarcusCamby napisał:

@fluber @kolader @ozzy110 @Sylvinho. @karpik

Ze względu na zamieszanie z reofertą O'Neale proszę o zastanowienie się nad głosowaniem w jego sprawie. Najlepiej dla Niego byłoby odrzucić wszystkie opcje i przejść do III tury.

Mamy nowy przepis WCS rule i jego błędna interpretacja mogłaby być ogromnym wypaczeniem rynku FA oraz po prostu zagraniem nie fair wobec @LeweBiodroSmoka

Nie tego dotyczył ten wcs rule??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Owszem, bo WCS dostał mniej korzystną (robiłeś haję) ofertę. A tu typ dostał korzystniejszy deal, gdzie dostał undrafted rookie rok więcej gwarantowanej umowy, co dla nich jest najważniejsze?

miales isc spac.

ale portki chyba zaczeły się trząść 🤣🤣🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ależ Wy kombinujecie = Gasol w RL do Lakers, to nie bo go kiedyś sprzedali. Matthews w RL do Lakers = nie, bo gracz co ponad 100 mln zarobił pójdzie na minimalnie lepszy deal do słabszego teamu zamiast iść w pierścień :P 

u mnie ma spore szanse na s5. wiec jesli nie raptors to knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.