Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Ale on w rl też tyle nie powinien dostać;) 

nie zdziwi mnie jak dostanie :)

on ma ogolnie hype w nba, takie odnosze wrazenie

 

Teraz, Qcin_69 napisał:

Mam nadzieje ze Jordan Clarkson zapamięta ze Minnesota jako jedyna się o niego upomniała 

xdddddddddddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

Znając oferty, serio :D ?

Dołóż 1 kontrofertę ewentualnie, choć warto sprawdzać wszystkich graczy, którym się składa ofertę przez ctrl+f w arkuszu.

Nie ma za wielkiego pora manewru.

Ale z tą kontrofertą to nie głupi pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Czy ja wiem czy Knicks wyprzedzili Dallas? Gasol wziął RL specjalną duuuużąąąąą zniżkę dla LeBrona i Lakers przy swoim bracie w LA (przecież odszedł z Raps, z którymi zrobił tytuł i gdzie byłby starterem za sowitą kasę).

Rozczarowuje mnie, że u nas część głosujących nie chce dać głosu dla LAL, ale w takim wypadku czemu ma brać zniżki dla innych teamów?

A może wziął zniżkę że względu na big market (Knicks też to mają) grę obok Davisa (gracz Knicks) z bratem (Knicks złożyli obietnice oferty) i chec zdobycia wspólnie tytułu (Knicks to też contender).

Ja rozważałem wszystkie dostępne mi informacje o relacjach Knicks i C_M oraz Lakers i January i rodzina Gasoli i wyszło mi, że Knicks i c_m zrobili im mniej "złego" niż Lakers, ale może kogoś innego przekonasz.

Proszę za reklamę 2nd @człowiek...morza, choć nadal Denver prowadzi u mnie, ale jeszcze chwila i dam siebie na tych Knicks przekonam tak świetnie do przechodzenia do Lakers namawia ich gm XD

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Czy ja wiem czy Knicks wyprzedzili Dallas? Gasol wziął RL specjalną duuuużąąąąą zniżkę dla LeBrona i Lakers przy swoim bracie w LA (przecież odszedł z Raps, z którymi zrobił tytuł i gdzie byłby starterem za sowitą kasę).

Rozczarowuje mnie, że u nas część głosujących nie chce dać głosu dla LAL, ale w takim wypadku czemu ma brać zniżki dla innych teamów?

bo chce grać o mistrzostwo i dla contandera.

ma też ode mnie obietnice, że pau dostanie ofertę w kolejnej turze, jeśli podpiszę.

także de facto to oferte warta 5.128 mln :)

1 minutę temu, Lucas napisał:

 

Proszę za reklamę 2nd @człowiek...morza, choć nadal Denver prowadzi u mnie.

kurde lucas mam wrazenie, ze tu przemawia przez Ciebie taka milosc do denver, ze ja jebie. no ofense :P nie wiem jak tu mam dyskutowac

ile ten gaosl w PO pogra w denver 8 minut? jest cos takiego jak ambicja

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

kurde lucas mam wrazenie, ze tu przemawia przez Ciebie taka milosc do denver, ze ja jebie. no ofense :P nie wiem jak tu mam dyskutowac

ile ten gaosl w PO pogra w denver 8 minut? jest cos takiego jak ambicja

Staram się oceniać obiektywnie. Wyżej wyjaśniłem czemu mam wyżej Knicks niż Lakers, a pisałem też wcześniej czemu Denver na pierwszym :P

No ale nie ukrywam, może nieświadomie bycie fanboyem Jokicia tu wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Chciałbym zaznaczyć, iż rok temu dałem dla Pau Gasola minimum jako dla maskotki jednak mimo wszystko, więc relacje mocno starałem się z braćmi jak coś naprawić :) 

Cóż - tak z ciekawości. Jakby MG nie było u mnie te 3 lata temu to zagłosowałbyś za Lakers vs oferta MLE Denver?

Myślę że też nie. Top 3 team konfy i jakies 15 razy większą kasa gwarantowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.