Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, ignazz napisał:

@Tecu tam nie wiem czy się walnąłeś czy nie bo użyłeś kolorów zielony i czerwony ale treść wpisu przeczy logice ich zastosowania przy Koncar. Sprawdz czy to brak słowa NIE czy błąd w czerwieni ;) 

Kolor w wątku oznaczał czy gracz jest na 2 way czy na kontrakcie chyba więc to nie ma nic wspólnego z decyzja. Sixers podejmuja konchara

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

White spurs może i da zniżkę. Ale był tu od zawsze.

No po prostu nie mogę.

W wielu tematach na forum piszesz, jak to SAS niesłusznie grało duże minuty Forbesem, Bellinelim czy Millsem kosztem Derrickiem Whitem.

Zgodzisz się, że mało co poprawia wartość gracza na rynku jak duże i stałe minuty i statystyki z tym idącę?

To wytłumacz mi, dlaczego on grał tak mało? Może właśnie SAS celowo chciała zaniżyć Jego wartość?

A może treneiro, którego uważasz za półBoga, jedyne w swoim rodzaju nieomylnego geniusza, wolał od White Forbesa, którego teraz liga wyceniła na jakieś ochłapy ( dalekie od 60/4 co dla Ciebie jest obrazą dla White). Belli nie grał więcej, ale nadal mu zabierał minuty, a liga go wyceniła na grę we Włoszech ..

Dodatkowo szczerze, kojarzysz może jak był traktowany White za jakiś drobny błąd, a jak np Forbes, Mills czy Bellineli? Ta trójka miała stałe minuty niezależnie co robiła, natomiast White czy też Walker drobny bład i ban na ławce z grożnym spojrzeniem do końca meczu. Super warunki do rozwoju.

Zatem, nie widze absolutnie żadnego powodu, dla którego Derrick White w real NBA powinien podpisać kontrakt z SAS. Powinien wręcz być na tę organizację zdenerwowany.

Jak już wiele osób tu pisze, mało kto ceni na forum ( tymbardziej od dawna, np dla Ciebie rok temu Murray 64/4 był dużo lepszym prospectem .. ) White jak ja. Ja mu proponuję tyle minut na ile zdrowie mu pozwoli, glue guy na pozycjach 1-3, coś ala Iggy w GSW.

Napisałem sporo tekstu, ale szkoda strzępić ryja na tego typu teksty.

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Ignaś,

Pamiętam jeszcze z rozmów w FBX#3, że White to jeden z ulubionych graczy Maca i uważam, że 4 sezony po 15mln. to ok deal dla niego. Uważam, że Mac nie będzie nim handlował i w jego teamie gracz ma pewne miejsce i minuty. U mojej 1/29 gracza nie zawsze kasa decyduje :) 

Miło, że ktoś mnie pamięta z FBX3. Jest tu chyba spore grono stamtąd, w tym jedna osoba co przejęła mój zespół. Ale wolę nie zaglądać co z nim teraz jest, ADavisa miałem tam od początku wybrania w drafcie z jedynką i był nie tradowalny . Vajnie by było zmiksować część zasad stamtąd jak i stąd, chociaż uważam, że najlepszym pomysłem na dynasty fantasy byłoby h2h, gdzie każdy by miał motywację by walczyć do końca ( dolna połówka mogłaby grać PO o 1pick, zamiast dawać temu co najbardziej szoruje dno )

2 godziny temu, Eld napisał:

A co mnie White interesuje.

Klasyczny problem, że ludzie nie próbuję przewidzieć co może w przyszłości się wydarzeń. Zamiast zrobić już wcześniej odpowiednie IFy, to masz taką dyskusję jak w przypadku Justina Robinsona :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie czytałem ze White w realu jest niezadowolony w spurs a słabe rotowanie graczami przez Popa zabrało mu minuty w ustawieniu z Dejounte ale nie minuty ogólnie. Wiec proszę nie twórz teorii które maja jedynie podkreślać jaka to fantastyczna ofertę przyszykowałeś dla White. Poczekajmy i zobaczymy jak to się po prostu rozwinie. Dejounte po ACL niestety nie jest tym samym graczem a fani spurs jednoznacznie szacują kontrakt Dericka ze powinien być wyższy niż Dejounte. To ze Pop grał dużo Forbesem obok Dericka nie zmienia nastawienia gracza. To ze Pop głupio grał Forbesem przecież nie wpływa na ocenę teojej oferty. Poczekajmy.  

I przypomne jeszxze raz. Dopiero go sprowadziles a w realu mimo wszystko White przez spurs został odkryty i mimo starszego wieku zaryzykowano z nim w drafcie i dano szanse która świetnie wykorzystał ( w momencie gdy Dejounte rozwalił ACL). To inaczej wpływa na gracza gdy jest od draftu w porównaniu do teojej w naszej grze PRZYGODY z Nim. 

White zły na spurs? Serio wierzysz w to? 

Dodatkowo gdzie Pop zabrał go na kadrę USA? 

Możesz Popa nie lubić a uwielbiać lidera Leonarda. Twoje prawo. Ale proszę nie dorabiaj tu propagandy tylko poczekajmy. 

Ps. Jeżeli White w realu jest zły na spurs za obniżenie wartości przez granie Forbesem to jak się czuje u nas za 1,9mln kontrakt? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Nigdzie nie czytałem ze White w realu jest niezadowolony w spurs

A możesz mi podać przykład graczy oznajmiających publicznie, że są niezadowoleni z organizacji? Prawdopodobnie jest to mały odsetek. Lonnie Walker tez takiego oswiadczenia nie wydal, ale momentami mozna bylo odniesc takie wraznie jednak. Tak czy siak, nie napisalem i nie sadze, ze White jest niezadowolony - to tez Jego super cecha, ze wydaje byc sie osoba zadowolona z tego co ma. Po prostu bronie narracji w druga strone ( mam taka ceche ) jakoby za cokolwiek mialby byc wdzieczny SAS i im dawac znizke.

11 minut temu, ignazz napisał:

proszę nie twórz teorii

A Ty możesz tez teorii nie tworzyć? Sam stworzyłes narrację o jakimś rzekomej zniżce dla Spurs nie wiadomo za co właśnie..

11 minut temu, ignazz napisał:

To ze Pop głupio grał Forbesem przecież nie wpływa na ocenę teojej oferty. Poczekajmy.  

I nie wpływa też na Twoją opinię na temat Popa co tez sporo pokazuje.

 

Więc podsumowując dla jasności.

Ja nie twierdze, że moja oferta to był jakiś nobrainer etc. Ogólnie jak już pisałem, jak zagadywałem do Emesa byłem kilka dni tu i zupełnie nie wiedziałem, że White ma inny kontrakt jak i tu. Nie miałem tez za bardzo czasu żeby przemyśleć co mogę w tamtym wypadku zrobić.

Tak czy siak, nie ma opcji żebym mu nawet nie zaproponował tego 60/4 tylko mniej i ofc rozumiem go, że chce więcej i będzie wolałbyć UFA za rok ( gdzie np w real NBA jak Noel odrzucił od mavs kontrakt to Ci go udupili, że już pewnie nigdy nie odzyska swojej wartości tylko jest skreślony i będzie grać za ochłapy )

11 minut temu, ignazz napisał:

White zły na spurs? Serio wierzysz w to?

White myślę że nie, ale uważam że to wynika właśnie z tego kim jest.

Np Walker wydaje się niezadowolony, a wcześniej Kawhi, LMA, Kyle Anderson, Simmons, Dedmond, Bertrans - może nie jakieś wielkie grono, ale jednak takie przypadki się zdarzają. no i Rodman :o

11 minut temu, ignazz napisał:

Możesz Popa nie lubić a uwielbiać lidera Leonarda. Twoje prawo. Ale proszę nie dorabiaj tu propagandy tylko poczekajmy.

Klasyczny przykład. To że bronię Leonarda, że nie jest złym liderem, nie oznacza że uważam go za lidera.

To że nie zgadzam się, że 1 jest mniejsze od 0, nie oznacza że uważam, że 1 jest większe od 2 .. Może to bardziej zobrazuje

Tymbardziej, że w moim słowniku nie ma takie słowa lider jakie występuje na tym forum.

Liderem np jest kolarz wygrywający wyścig i posiadający żółtą koszulkę.

Liderem zaś nie jest dla mnie Adolf Hitler, mimo że będąc czarnookim brunetem potrafił przekonać jedną z najbardziej rozwiniętych nacji w historii do tego, że jedyną rasą godną życia jest niebieskooki blondyn.

Uważam Kawhiego Leonarda za jednego z najlepszych graczy w historii, w kwestii primu myślę że nawet top15.

Grega Popovicha zaś uważam za dobrego trenera, cięzko mi wskazać lepszych, ale nie trudno nie gorszych.

Ani Popa ani Kawhiego nie oceniam w kwestii lideryzmu, bo dla mnie to nie ma sensu ( mimo iż wolalbym grac w druzynie z Kawhim nie znajac trenera, niz grac u Popa nie majac Kawhiego a losowo wybranych zawodnikow z NBA ). Jednak wierze, ze kazdy jest inny i ma swoje preferencje do tego.

11 minut temu, ignazz napisał:

Jeżeli White w realu jest zły na spurs za obniżenie wartości przez granie Forbesem to jak się czuje u nas za 1,9mln kontrakt? 

Opisałem to powyżej. Czy mogę cofnąć decyzję lub się nad nią zastanowić? Ile ja wtedy miałem na to czasu będąc nowym GMem? White pozyskiwałem sam.

Tak czy siak, wolę się skupić co mogę ewentualnie teraz zrobić.

Pozdro i myślę że warto EOT ( btw napisałeś EOT wcześniej a skomentowałeś głos Alonzo, który znów zapoczatkował dalszą część Dramy ).

Mam nadzieję, że wszystkim się miło czyta.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli człowiek znikąd dostaje w drafcie szanse mimo ze jest 2-3 lata starszy od konkurentów i bez większych notowań osiąga sukces ciężka praca ale i tym ze spurs dobrze rozwijają młodych graczy nie moze być wdzięczny organizacji to rzeczywiście nie dogadamy się. Tak jak inni krytykowałem Popa za rotacje ale nie rób z Popa jakiegoś frajera bo akurat ma on szacunek u graczy. Spurs DW wybrali w drafcie i zainwestowali a gracz się fantastycznie odwdzięczył. Jest dla spurs bardzo cenny i będzie podstawowym celem na przedłużenie kontraktu. W tym samym czasie odeszli wspomniani przeszkadzacze i White ma widoki na duże minuty w contract year. Bym tu przewrotnej teorii ze to źli spurs zaniżają jego wartość celowo. 

Nie tworzył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

@Alonzo postraszył odejściem i dostał Mitchella bez player option.

Następnym razem może GM Magic spróbuje tej taktyki w Playoff i wreszcie przejdzie pierwszą rundę :)

@Qcin_69 postraszył odejściem i dostał padawana do pomocy. Życie jest nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

@Qcin_69 postraszył odejściem i dostał padawana do pomocy. Życie jest nie fair.

Określenie padawan to dla Ciebie zbyt duży komplement. Ja bym powiedział, że raczej słup :P

5 godzin temu, fluber napisał:

Po prostu jak trochę poskaczesz, pokrzyczysz i porzucasz grabkami i wiaderkiem to Rada biegnie Cię uspokajać i ogarnia sprawę:) musisz spróbować:) 

Wypraszam sobie taki insynuacje, ja nie patrzę na nicki i ostro biorę za mordę towarzystwo.

Dlatego ciągle jestem ten najgorszy i nawet w negocjacjach wielu GMów robi mi pod górę z tego tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Jeżeli człowiek znikąd dostaje w drafcie szanse mimo ze jest 2-3 lata starszy od konkurentów i bez większych notowań osiąga sukces ciężka praca ale i tym ze spurs dobrze rozwijają młodych graczy nie moze być wdzięczny organizacji to rzeczywiście nie dogadamy się.

Czy według Ciebie, jakby SAS nie pozbyło się Bertransa jak worka ziemniaków i ten został w Spurs, miałby jakiekolwiek szanse rozegrać taki sezon jak w Wizz i dostać taki kontrakt ?

( dodatkowo zainteresowanie nim przy trade deadline było ogromne, a SAS oddało do Wizards za nic .. ). O Dannym Greenie też się mówiło ( i niestety nadal magia SAS działa i negatywow wobec niego mimo bdb adv stats ) ze to tylko produkt spurs i powinien byc im wdzieczny etc

Tego typu historie sa w wielu zespolach. To, ze SAS go wybralo wczesniej niz byl w wiekszosci mockow bardzo dobrze o nich swiadczy i nie widze powodow by White mial odchodzic.

Ale tez nie widze powodow dla ktorych a SAS dawac jakis upust? rozumiesz?

Mogę Ci zagwarantować, że na pewno zaproponuję Whiteowi tu kontrakt nie mniejszy niż SAS w realu jeśli będzie jawny. Niestety, ja nie mam sztabu anal i tyków to oszacowywania takowych wartości więc tam gdzie się da chętnie się będę na NBA wzorował.

7 minut temu, ignazz napisał:

ale nie rób z Popa jakiegoś frajera

a gdzie ja niby robię z niego frajera? lub z kogokolwiek frajera? Nie oceniaj innych swoją miarą.

Dla mnie Popocich to jest całkiem zwykły człowiek, a nie frajer.

Od ktoś taki jak np Człowiek Morza czy Marcus Camby z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Wypraszam sobie taki insynuacje, ja nie patrzę na nicki i ostro biorę za mordę towarzystwo.

Dlatego ciągle jestem ten najgorszy i nawet w negocjacjach wielu GMów robi mi pod górę z tego tytułu.

Yhy, a Knicks mogą sobie sasinowac i bez ponoszenia konsekwencji zwalniać Kawhia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Anthony Davis (NYK) -> Knicks max 4+1 PO
Bojan Bogdanovic (NYK) -> Mavericks 48,5/1+1 TO
Malik Beasley (NYK) -> Knicks 44/3+1 PO
Kyle Kuzma (CHA) -> Hornets 60/3+1 PO (rozkład 4x15,0) - wyrównana oferta od Bulls
Davis Bertans (OKC) -> Bulls 45/2+1 PO (rozkład 3x15,0)
Richaun Holmes (MIA) -> spada do kolejnej rundy FA
Jonas Valanciunas (NOP) -> Pistons 47,3/2+1 PO
Brook Lopez (MIL) -> Bucks 56/1+1 TO
JJ Redick (CHA) -> Hornets 20/1+1 PO
Danuel House (CHA) -> Hornets 45/3+1 PO (rozkład 4x11,25)
Jae Crowder (MIA) -> Heat 33/3
Goran Dragić (HOU) -> Rockets 20/1+1 PO
Royce O'Neale (DEN) -> spada do kolejnej rundy FA (odrzucenie wszystkich ofert)
Dario Saric (SAC) -> Kings 30/2+1 TO - wyrównana oferta Thunder
Juancho Hernangomez (DEN) -> Thunder 30/2+1 TO
Bogdan Bogdanovic (PHX) -> Suns 72/4 (rozkład 4x18,0)
Al Horford (PHX) -> Suns 30/1+1 PO
Harrson Barnes (PHX) -> Suns 30/1+1 PO

Extensions:

Podpisali:

De'Aaron Fox - Celtics DPE 4+1 PO max, projected 163-195 mln. Bonusy 26/28/30% za all-NBA 3rd/2nd/1st
Donovan Mitchell - Magic DPE 5y max, projected 163-195 mln. Bonusy do 30% za all-NBA.

Odrzucone oferty:

TJ Warren (CHA) - oferta nieprawidłowa
Victor Oladipo (MIA) 84/4
Derrick White (MIN) - oferta nieprawidłowa
Jayson Tatum (MIN) 4+1 PO max
Lonzo Ball (UTA) 52/3+1 PO

Heh.

Patrz post wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac jako były fan spurs strasznie się stoczyłes. Ostatniego zdania o Popie - czołowym trenerze nba w historii tej ligi z rekordem zwycięstw nie skomentuje. Od odejścia Leonarda toczysz jakieś wojenki antyspursowe. Szkoda ze obrałeś taka drogę. Oczywiście FO spurs od czasu oddania Leonarda w fatalnym stylu ma za uszami aferę z Bertans&Morris a Pop fatalnie rotował składem który nie potrafił bronic ale po katastrofie jakim dla każdej ekipy jest odejscie Legend Klubu przebudowa wygada bardzo ciekawie. Trzeba czekać co wyrośnie z młodych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

@mac jako były fan spurs strasznie się stoczyłes. Ostatniego zdania o Popie - czołowym trenerze nba w historii tej ligi z rekordem zwycięstw nie skomentuje. Od odejścia Leonarda toczysz jakieś wojenki antyspursowe. Szkoda ze obrałeś taka drogę. Oczywiście FO spurs od czasu oddania Leonarda w fatalnym stylu ma za uszami aferę z Bertans&Morris a Pop fatalnie rotował składem który nie potrafił bronic ale po katastrofie jakim dla każdej ekipy jest odejscie Legend Klubu przebudowa wygada bardzo ciekawie. Trzeba czekać co wyrośnie z młodych. 

No i znów mi naubliżałeś.

Uważam graczy Spurs jak Tim Duncan, David Robinson, Kawhi Leonard, Manu Ginobili za jednych z najlepszych w historii i zdecydowanie bardziej cenie niż statystyczny widz. Podobnie o innych graczach jak np Danny Green czy teraz Derrick White i pewnie jacyś by się znaleźli ( Tonego Parkera cenię pewnie podobnie już ciut mniej niż większość ).

Natomiast to co dla Ciebie jest takie straszne, że nie cenię jakoś specjalnie Popa wynika z mojej osobowości, gdyż cenię to że ktoś coś potrrafi zrobić, a nie tym że ktoś potrafi komuś powiedzieć/przekonać by coś zrobił.

Uważam, że to całkiem dobry trener i proszę nie poruszaj już ze mną tematu Popa jak możesz i uznajmy że się stoczyłem i nie warto ze mną rozmawiać.

Więć mam nadzieję że EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mac jechał z Popem odkąd tu jestem, a był czas, gdzie Pop na tym forum miał wyższy status niż Kobe Bryant w dniu swojej śmierci.

Pamiętam te wpisy, że co Pop nie zrobił to był wielki.

Pop się uśmiechnął - jest wielki!

Pop się nie uśmiechnął - jest wielki!

Pop zrobił groźną minę - jest wielki!

Pop opuścił salę konferencyjną bez słowa, po tym jak dziennikarz zadał mu pytanie - jest wielki!

W 2014 to forum było zawłaszczane przez fanów Spurs. Jeden Mac jechał z Popovichem, ale każdy myślał, że trolluje.

14 minut temu, Lucas napisał:

Yhy, a Knicks mogą sobie sasinowac i bez ponoszenia konsekwencji zwalniać Kawhia.

Co ja mogę powiedzieć. Człowiekowi morza uchodzi zdecydowanie za dużo w tej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.