Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, karpik napisał:

Można dać Warrenowi extension, ale ono by się mogło zaczynać od 120% tegorocznej wypłaty.

http://www.cbafaq.com/salarycap.htm#Q58

A orientujesz się na jakiej zasadzie w rl NBA extension podpisywał np covington???  Zarabiał milion i brał extension na 17 rocznie z tego co kojarze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Qcin_69 napisał:

Bie widzę żeby ktoś się czepiał ze January nazywa debilem i głupkiem Lebrona

Ja się czepiałem!

15 minut temu, january napisał:

Zaproponuj Radnym jakąś karę jak chcesz:) Albo rób niczym Marcus sławetny ranking kultur organizacji, będzie miał konkurencję Camby :D 

Proponowałem zabranie picku Knicks i wylosowanie go na rzecz jednej z pozostałych 29 organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kolader napisał:

*28, ja tu winy NYK akurat nie widzę

*27. Nie chce otrzymać picku znikąd. Nawet jak siadły komuś nerwy to wole aby GM wrzucił pod sklepem do puszki charytatywnej  2 lub 5 złotych. 

Godzinę temu, mac napisał:

Bawi Cie ze ktos ma klase? 😮

 

Ze głosuje na nieważna ofertę czy na to ze nie czytał wypowiedzi niektórych GM ze w lato może otrzymać lepszy kontrakt? W sumie masz racje. Nie bawi mnie to. 

Masz bardzo dziwna definicje „klasy”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Ze głosuje na nieważna ofertę czy na to ze nie czytał wypowiedzi niektórych GM ze w lato może otrzymać lepszy kontrakt? W sumie masz racje. Nie bawi mnie to. 

Masz bardzo dziwna definicje „klasy”

Ignaś,

Pamiętam jeszcze z rozmów w FBX#3, że White to jeden z ulubionych graczy Maca i uważam, że 4 sezony po 15mln. to ok deal dla niego. Uważam, że Mac nie będzie nim handlował i w jego teamie gracz ma pewne miejsce i minuty. U mojej 1/29 gracza nie zawsze kasa decyduje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Ignaś,

Pamiętam jeszcze z rozmów w FBX#3, że White to jeden z ulubionych graczy Maca i uważam, że 4 sezony po 15mln. to ok deal dla niego. Uważam, że Mac nie będzie nim handlował i w jego teamie gracz ma pewne miejsce i minuty. U mojej 1/29 gracza nie zawsze kasa decyduje :) 

Tylko jest jeden problem. On jest wart więcej. Ale poczekajmy co przedstawi mu Pop do podpisu. Ja nie neguje tego co piszesz o stabilizacji u @mac tylko 1) prawidlowosc oferty 2) realna wartość która moim zdaniem jest wyższa niż przykładowo Bertansa. 

Coś ostatnio uparty jesteś w stosunku do swojego zdania i ciężko Ciebie przekonać do jego zmiany. A wielu próbuje ostatnio w taki dosyć przyjacielski sposób namówić do spojrzenia z innej perspektywy. 

Podoba mi się jak prowadzisz Orlando. Pochwalić można konsekwencje i stabilizację. Ale równocześnie pozujesz na Pata Raileya a tu trzeba się mimo wszystko wykazać osiągnięciami. A Brylantynowy Pat na prawdę sporo osiągnął na różnych szczeblach i ma ogromny szacunek w lidze za zasługi. 

White spurs może i da zniżkę. Ale był tu od zawsze. Tymczasem MIN dopiero co go sprowadzili ... w atmosferze kontraktu minimalnego zamiast nowego wypasionego od zaraz. Takie roczne przetrzymania gracza nie pomaga w budowaniu relacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

A poprawność oferty?

Ty byłeś w poprzedniej rundzie ZA niższym kontraktem dla Mitchella :) a teraz jak mu dałem wyższy i właściwy, to byłeś przeciw :) 

3 minuty temu, ignazz napisał:

Tylko jest jeden problem. On jest wart więcej. Ale poczekajmy co przedstawi mu Pop do podpisu. Ja nie neguje tego co piszesz o stabilizacji u @mac tylko 1) prawidlowosc oferty 2) realna wartość która moim zdaniem jest wyższa niż przykładowo Bertansa. 

Coś ostatnio uparty jesteś w stosunku do swojego zdania i ciężko Ciebie przekonać do jego zmiany. A wielu próbuje ostatnio w taki dosyć przyjacielski sposób namówić do spojrzenia z innej perspektywy. 

Możliwe, że masz rację, że może dostać więcej.  :) Skoro oferta Maca jest nieważna, to temat nowego kontraktu jest otwarty. ;) 

Staram się być konsekwentny w swoich decyzjach, ale nie mam problemu ze zmianą zdania, jak ktoś mnie przekona. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mac napisał:

Ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie co by zrobiło się w przypadku sytuacji z Whitem

A co mnie White interesuje.

3 godziny temu, january napisał:

Alonzo, wygrywasz.

Schowaj się do szafy na kilka h :P 

Albo na kilka dni. Najlepiej studiować CBA.

2 godziny temu, Lucas napisał:

W ciągu 5 minut jednocześnie atakuję i bronię Knicks, pogubic sie mozna.

To się leczy, wiesz? Jak znajdziesz jakiegoś doktorka to daj znać. Pójdziemy razem. Jeszcze wczoraj jechałem po CM jak po rudej suce, a dziś go wybawiłem.

Co on biedny zrobi jak ja z Rady odejdę.

2 godziny temu, january napisał:

Ja nie wiem co tam Rada postanowi finalnie, odszedłem z niej nie bez powodu, mój wpływ na jej decyzje jest żaden :) 

No, ale nie oczekiwałeś chyba, że dopuszczone będzie zrzucenie Leonarda na FA xD ?

Decyzja jest już podjęta i Sota ( nie twierdzę, że świadomie, nie twierdzę, że to oni ale od nich się zaczęło ) duuuuuużo wisi Pistons. A przynajmniej liczę, że przy okazji jakiegoś transferu pomiędzy nimi i sławna kultura organizacja pokaże swe zacne oblicze i dołożą coś ekstra @ozzy110 i Detroit Pistons. Ja osobiście mocno tego oczekuję.

Ozzy przejmie ten kontrakt na siebie. 

1 godzinę temu, january napisał:

Jeszcze gorzej, dupę Kawhiego zwolniłeś? Ojjj, ciesz się że Davis i Beasley już przegłosowani na TAK :D 

Jak CM zwolnił dupę Kawhiego to żona Pippena pójdzie w odstawkę a Malik już zaciera rączki.

2 godziny temu, ozzy110 napisał:

No wezmę zaraz po podpisaniu Jonasa

giphy.gif?cid=ecf05e47t3cbv0jsw6lj8wah57

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Ty byłeś w poprzedniej rundzie ZA niższym kontraktem dla Mitchella :) a teraz jak mu dałem wyższy i właściwy, to byłeś przeciw :) 

No tak, po prostu przemyślałem i zmieniłem zdanie, jakoś nie mam z tym problemu. Co nie zmienia tego, że gdy zapytałem czemu głosujesz na niepoprawna ofertę to odpowiedziałeś opowieścią o moim głosie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

No tak, po prostu przemyślałem i zmieniłem zdanie, jakoś nie mam z tym problemu

Wiem :) 

3 minuty temu, Lucas napisał:

Co nie zmienia tego, że gdy zapytałem czemu głosujesz na niepoprawna ofertę to odpowiedziałeś opowieścią o moim głosie xd

jak dla mnie to była ok oferta dla Whitea. Było kilka ofert które okazały się nieważne - umknęło mi to po prostu. W tyle głowy miałem  decyzję Mitchella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

 

Decyzja jest już podjęta i Sota ( nie twierdzę, że świadomie, nie twierdzę, że to oni ale od nich się zaczęło ) duuuuuużo wisi Pistons. A przynajmniej liczę, że przy okazji jakiegoś transferu pomiędzy nimi i sławna kultura organizacja pokaże swe zacne oblicze i dołożą coś ekstra @ozzy110 i Detroit Pistons. Ja osobiście mocno tego oczekuję.

Kultura organizacji w BeGM nabrała pejoratywnego znaczenia :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.