Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

watoue by ktos mu zlozyl lepsza oferte niz 1-roczna umowa na 10 mln

Czemu 10? 10 to cap hold, QO miał niecałe 5, więc jakby dostał jakieś 12/2 z TO czyli 6 gwarantowane to już lepsza opcja niż QO :P Choć pewnie nie dostałby tyle ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw @Alonzo mowisz o tym, zeby patrzec na cos szerzej, a sam glosujesz u Bojana na Nets > Knicks, a przy Davisie dajesz Knicks na ostatnim miejscu i jednoczesnie oczekujesz, zeby nad Twoim zespolem pochylać się szerzej, dla mnie troche zabawne, ale relacje Magic - Knicks to w ogole zabawna sprawa.

A jak już o Knicks to co z tym Kawhim oficjalnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Btw @Alonzo mowisz o tym, zeby patrzec na cos szerzej, a sam glosujesz u Bojana na Nets > Knicks, a przy Davisie dajesz Knicks na ostatnim miejscu i jednoczesnie oczekujesz, zeby nad Twoim zespolem pochylać się szerzej, dla mnie troche zabawne, ale relacje Magic - Knicks to w ogole zabawna sprawa.

.. ale że zagłosowałem na niższy niż w rl kontrakt Beasleya na Knicks już się oczywiście nie zająkniesz bo Tobie do tej głupiej teorii nie pasuje :) 

oj Lucas, Lucas :) Cały Ty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

.. ale że zagłosowałem na niższy niż w rl kontrakt Beasleya na Knicks już się oczywiście nie zająkniesz bo Tobie do tej głupiej teorii nie pasuje :) 

oj Lucas, Lucas :) Cały Ty :) 

Beasley nie dostal innej oferty, wiec przy tym co odkurwiał w offseason nie dało podjąc innej decyzji, nawet patrzac na Knicks tak jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Wolni agenci są zniesmaczeni burdelem organizacyjnym w NYK i dopuszczaniem jakiś furiatów do poważnych stanowisk, ale i tak się rozeszło po kościach.

Czyli klasyczne zamiatanie pod dywan afer związanych z big market, nawet za Justina Robinsona zapłacić ma Minnesota i @Qcin_69 z @mac? To jest dopiero gnębienie zespołów ze small market...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

Beasley nie dostal innej oferty, wiec przy tym co odkurwiał w offseason nie dało podjąc innej decyzji, nawet patrzac na Knicks tak jak Ty.

do tego dostal wyzsza oferte wzgledem pierwszej, i to okraszoną PO !

#KulturaOrganizacji

1 minutę temu, Lucas napisał:

Czyli klasyczne zamiatanie pod dywan afer związanych z big market, nawet za Justina Robinsona zapłacić ma Minnesota i @Qcin_69 z @mac? To jest dopiero gnębienie zespołów ze small market...

oho spodzielnia modeON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Czyli klasyczne zamiatanie pod dywan afer związanych z big market, nawet za Justina Robinsona zapłacić ma Minnesota i @Qcin_69 z @mac? To jest dopiero gnębienie zespołów ze small market...

Daj spokój :D January to mały człowiek, dla którego ta gra jest niczym, bo sam jest nikim, i nic więcej do dodania na temat tego człowieka nie mam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi to znany żartowniś. To od niego wyszedł żart ze będzie na waverze. GM dla dobrych stosunków z graczem zagrał w jego grę. Szybko żart o pobraniu z wavera podchwycił GM Dallas. Potem już lawina śmiechu była spora. Powagę praktycznie do końca zachował tylko jeden GM. Leśnych Wilków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lucas napisał:

Czyli klasyczne zamiatanie pod dywan afer związanych z big market, nawet za Justina Robinsona zapłacić ma Minnesota i @Qcin_69 z @mac? To jest dopiero gnębienie zespołów ze small market...

Po prostu jak trochę poskaczesz, pokrzyczysz i porzucasz grabkami i wiaderkiem to Rada biegnie Cię uspokajać i ogarnia sprawę:) musisz spróbować:) 

Ogólnie za cała akcje sprzed roku obrywa @mac który rok temu był rok od bycia w tej grze:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Po prostu jak trochę poskaczesz, pokrzyczysz i porzucasz grabkami i wiaderkiem to Rada biegnie Cię uspokajać i ogarnia sprawę:) musisz spróbować:) 

Ogólnie za cała akcje sprzed roku obrywa @mac który rok temu był rok od bycia w tej grze:) 

No ale główny winowajca dalej jest GM. Nie można sobie zatrudnić dla niepoznaki jakiegoś figuranta i udawać ze to nie ja. Sam @Qcin_69 nawet nie stara się udawać ze „akurat z tragarzami obok przechodził”. Nowy GM z reszta tez się świetnym tradem przywitał z beGM. 

W starym dobrym stylu. Minny. 

Rozbawił mnie ten głos @Alonzo na TAK dla White’a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Po prostu jak trochę poskaczesz, pokrzyczysz i porzucasz grabkami i wiaderkiem to Rada biegnie Cię uspokajać i ogarnia sprawę:) musisz spróbować:) 

Ogólnie za cała akcje sprzed roku obrywa @mac który rok temu był rok od bycia w tej grze:) 

Czyli gdybym nagle zaczął cenić Bookera to rada ogarnie to tak, że Sota mi coś dopłaci do wymiany zeszłorocznej, bo inaczej zwolnię sobie pół rosteru?

16 minut temu, january napisał:

Ja nie wiem co tam Rada postanowi finalnie, odszedłem z niej nie bez powodu, mój wpływ na jej decyzje jest żaden :) 

No, ale nie oczekiwałeś chyba, że dopuszczone będzie zrzucenie Leonarda na FA xD ?

Trochę się nabijam, zresztą ja CM-owi w nocy w nocy napisałem, że w tym temacie sobie bardziej lub mniej trolluje, bo to dla mnie zabawne, ale taka całkiem bezkarność za zrzucenie najlepszego zawodnika w oficjalnym temacie rozgrywki jest moim zdaniem dość lekkomyślna i to niebezpieczny precedens na przyszłość.

Wpisy w tematach do zrzutek, podpisów FAsów czy potwiedzeń wymian powinny być traktowane poważnie. Już tu @Qcin_69 się wybiela, ze Lillardowi nietykalnosc obiecal w mało istotnym temacie, teraz wychodzi, ze oficjalny temat do zrzutek tez jest nieistotny? Zaraz dojdziemy do mnóstwa absurdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.