Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, january napisał:

1)Umowę do arkusza wpisywał któryś z Radnych

2)Prawo zwyczajowe u nas było zawsze dla wszystkich rookies umowa 1+2+1 w takim przypadku.

3)Nawet (choć nie miał powodu) jakby CM się dopytywał wtedy jaka to umowa u kogokolwiek to dostałby info, że to 1+2+1

1. Być może, ale za porządek w arkuszu odpowiadał GM, bo każdy mógł tam wprowadzać zmiany. Na szczęście już nie może.

2. Nie ma takiego prawa. To była normalna oferta dla FA w III turze, gdzie NIE MOŻNA dawać kontraktów niegwarantowanych.

3. To nieprawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale karpik szczwany lis ogolnie. robi z siebie cnotke i ostatniego sprawiedliwego, a tajemnica poliszynela jest, ze trolluje i przy okazji probuje ugrac dla swoich itneresow

ciekawe ilu gm'ow sie nabiera

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

ale karpik szczwany lis ogolnie. robi z siebie cnotke, a tajemnica poliszynela jest, ze trolluje i przy okazji probuje ugrac dla swoich itneresow

Kolo co wyrzucił na waivery Kawhiego Leonarda ma pretensje do innych o trolling?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ten przepis był na 1 rok umowy UNG wprowadzony, nie na pozostałe. 

Na pozostałe też. Karpik składał oferty, gdzie dopisywał drugi i ewentualnie trzeci rok jako UNG

@człowiek...morza mógłby wrzucić kontrakt do dead money i zamknąć temat. A Qcin niech mu wyrównuje pod stołem. Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że to jego specjalizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Kolo co wyrzucił na waivery Kawhiego Leonarda ma pretensje do innych o trolling?

a kto powiedzial, ze mam?

chce tylko, zeby inni mieli wylozona kawe na lawe, ze jesli ktos tu gra nieczysto, to karpiu 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

@człowiek...morza mógłby wrzucić kontrakt do dead money i zamknąć temat. A Qcin niech mu wyrównuje pod stołem. Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że to jego specjalizacja.

qcin to pod stołem może mu co innego robić. Nie ma żadnego wyrównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

@człowiek...morza mógłby wrzucić kontrakt do dead money i zamknąć temat. A Qcin niech mu wyrównuje pod stołem. Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że to jego specjalizacja.

o fajnie. radny namawia do kolejnego przestepstwa.

super gra.

nalozcie kare na sote, ze ma mi dac kase na pokrycie kosztow kontraktu robinsona do c***a pana. to blad soty, weic jak juz ktos ma placic, to sota!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

Kolo co wyrzucił na waivery Kawhiego Leonarda ma pretensje do innych o trolling?

To nawet zabawne, najbardziej ekscytujący matchup 1 fazy PO, czyli Leonard-McKinnie wylądował w tym samym czasie na waiversach... 

 

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Na pozostałe też. Karpik składał oferty, gdzie dopisywał drugi i ewentualnie trzeci rok jako UNG

@człowiek...morza mógłby wrzucić kontrakt do dead money i zamknąć temat. A Qcin niech mu wyrównuje pod stołem. Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że to jego specjalizacja.

Oj Camby Camby, miałem tutaj puncha niszczącego watek, ale za dużo Katolików E beGM i by się chyba nie przyjął :D 

Teraz, człowiek...morza napisał:

o fajnie. radny namawia do kolejnego przestepstwa.

super gra.

nalozcie kare na sote, ze ma mi dac kase na pokrycie kosztow kontraktu robinsona do c***a pana. to blad soty, weic jak juz ktos ma placic, to sota!!!!!!!

Błąd to Ty miałeś mieć na imię ale się ksiądz nie zgodził 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

To nawet zabawne, najbardziej ekscytujący matchup 1 fazy PO, czyli Leonard-McKinnie wylądował w tym samym czasie na waiversach...

No i tu kolejne przeprosiny należą się Rilesowi Alonzo, że miał rację, że McKinnie to Kawhi stoper ( a nawet w pewnym sensie ten sam level graczy waiverowych )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Może zróbcie kompromis i dajcie Robinsonowi obecny (2 sezon) umowy gwarantowany, a 3 już nie ;d

przede wszystkim niech mi go nie wrzucaja w dead money i cofaja zwolnienie, bo to jest juz nie tylko postepowanie wbrew przepisom, ale takze wbrew  duchowi gry.

to jest k**** kpina 

tak jak mowilem, sota powinna pokryc te koszty i c***.

lecisz sobie camby w c***a 

i robisz na sile ze mnie jezusa chrystusa

a ja zadnym jezusem nie chce byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Za te akcję z Kawhim to jeśli jego zwolnienie ma być cofnięte Knicks w ramach kary powinni dać swój najbliższy dostępny pick draftu i ten na drodze losowania powinien trafić do jakiejś organizacji.

nie do jakieś a do Minny za oczernianie ich bezpodstawne Justina Robinsona. Ja się an to zgadzam i przyjmuję pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.