Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Czy ja wiem czy jest jakaś znacząca różnica :) ja tam dalej uważam, ze core beGM Knicks jest porównywalne do rl Lakers a longterm wolałbym zdecydowanie być w sytuacji beGM Knicks niż rl Lakers :) Rozumiem, ze chodzi Ci o tytuł w realu, ale tbh jakby Knicks byli zdrowi w tym sezonie to tez byliby faworytem kombinuj do grania w Finale NBA :) 

Yup, Davisowi w realu też bardziej opłacałoby się 2+1, a on postanowił spędzić następne trzy lata obok 36-38 letniego LeBrona na maxie, i godzi się na to, że Lakers będą musieli zrobić kompletny rebuilding z nim na kontrakcie, nie mając swoich picków w 23-24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Czy ja wiem czy jest jakaś znacząca różnica :) ja tam dalej uważam, ze core beGM Knicks jest porównywalne do rl Lakers a longterm wolałbym zdecydowanie być w sytuacji beGM Knicks niż rl Lakers :) Rozumiem, ze chodzi Ci o tytuł w realu, ale tbh jakby Knicks byli zdrowi w tym sezonie to tez byliby faworytem kombinuj do grania w Finale NBA :) 

Właśnie jakby 😛 

dlatego nie widzę problemu z perspektywy zawodnika, podpisać teraz 1+1 i za rok wziąć 5 letni kontrakt, już po wygranym mistrzostwie. Chyba, ze to mniej się finansowo opłaca wtedy wyprowadźcie mnie z błędy 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

Czy ja wiem czy jest jakaś znacząca różnica :) ja tam dalej uważam, ze core beGM Knicks jest porównywalne do rl Lakers a longterm wolałbym zdecydowanie być w sytuacji beGM Knicks niż rl Lakers :) Rozumiem, ze chodzi Ci o tytuł w realu, ale tbh jakby Knicks byli zdrowi w tym sezonie to tez byliby faworytem kombinuj do grania w Finale NBA :) 

dziękuję za rzetelną ocenę.

Możemy się różnić, obrażać, ale na końcu pozostaje sumienie i trzeźwy osąd.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

dziękuję za rzetelną ocenę.

Możemy się różnić, obrażać, ale na końcu pozostaje sumienie i trzeźwy osąd.

Niestety, mogę być c***em, ale nie będę zakłamany jak co niektórzy :) Sumienie się ma tylko jedno ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, karpik napisał:

Jeszcze mu właśnie znika Bojan ze składu, a za chwilę też Curry. Za rok nie będzie też Duncana Robinsona. U nas realia finansowe są takie, że Knicks będą mieć big3 + 2-3 sensownych graczy, a reszta to All G- league team. W real Lakers mogą sobie pozwolić na płacenie nawet 200 mln na sezon, a u nas tak nie ma kolorowo, dlatego Davis podpisując tak długi kontrakt nic nie zyskuje. No i momentum jest u nas inne, w real jest po miszczowskim runie, u nas po wylocie w II rundzie, gdzie kazano mu kryć Embiida.

no dobrze to wychodzi na to, ze powinienem wymiec irvinga na kcp, schroedera i innych wafli xd

na pewn otego oczekuje davis lol

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BMF napisał:

Yup, Davisowi w realu też bardziej opłacałoby się 2+1, a on postanowił spędzić następne trzy lata obok 36-38 letniego LeBrona na maxie, i godzi się na to, że Lakers będą musieli zrobić kompletny rebuilding z nim na kontrakcie, nie mając swoich picków w 23-24.

W nba jak gracz zdobedzie mistrzostwo to moze dowolnie bez presji siedziec do konca kariery w klubie i nikt nie kwestionuje jego wartości, jak to sie ma w przypadku graczy per pierscieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

pewnie jakby knicks zdobyli mistrzostwo, to by byla gadka, ze davis nie jest glodny mistrzostwa i dlatego odchodzi xd

tak jak to niekotryzy argumentowali z rubio rok temu lol

Ja będę głosował na taki kontrakt jak podpisał w RL NBA jak coś, także jak zrobisz 4+1 to masz mój głos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Niestety, mogę być c***em, ale nie będę zakłamany jak co niektórzy :) Sumienie się ma tylko jedno ;) 

Może jestem squrw%$lem, ale nie jestem pierdol$#nym squrwie%$lem.

Seth Gecko do Kate w końcowej scenie odpowiadając jej na pytanie, czy zabierze ją do El Rey :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, january napisał:

No to już będzie musiał podjąć decyzję, ja ze swoich obietnic względem Brona (budowa mistrzowskiego składu) się wywiązałem:)

Myślę, że LeBron już ją podjął. I co najlepsze, to Clippers jak tego nie spierdolą, będą faworytem do wzięcia LBJ, @BMF miał kiepski timing z odejściem.

Oj, krótko trwała sielanka u Jaśka, krótko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january ja chciałbym Ci przypomnieć, że ty podpisując LeBrona wybitnie skorzystałeś na posiadanie big marketu, bo sportowo lepsze kluby dawali Rockets i Bucks.

Tak, więc to extension to rachunek wystawiony za cenę mistrzostwa i podpisanie LeBrona w skandalicznych okolicznościach.

Brak extension to będzie jednoznaczne zabicie magii Los Angeles Lakers, bo niby big markety miały nie grać, a ciągle ktoś się powołuje na nie. Dziwne, że wolni agenci nie piszą, że marzą o grze przykładowo w Nowym Orleanie, Detroit czy Minnesocie.

Gdybyś teraz wymienił LeBrona to byłbyś spalony do końca gry. Wyobrażacie sytuacje, gdzie koszykarski GOAT prosi o kontrakt, a GM w zamian go wymienia? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ale ja przecież nie zamierzam handlować LeBronem? 

Nie wiem jaki masz plan, ale dobitnie dajesz do zrozumienia, że w momencie, kiedy LeBron poprosił o przedłużenie umowy zacząłeś go zbywać.

A tam umowa po telefonie od agenta, powinna być następnego dnia rano na stole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie wiem jaki masz plan, ale dobitnie dajesz do zrozumienia, że w momencie, kiedy LeBron poprosił o przedłużenie umowy zacząłeś go zbywać.

A tam umowa po telefonie od agenta, powinna być następnego dnia rano na stole :)

No jak January nie przedstawi extension Lebronowi a potem będzie zebrał o zniżki bo przecież Lebron, tytuł i L.A, to będzie hit 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.