Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Alonzo napisał:

Brak PO to jest ta zniżka z ich strony dla klubu.

Gdyby nie to, że tak krzyczałeś w stosunku do Simmonsa to byłbym w stanie się z Tobą zgodzić. Biorąc jednak uwagę na powyższe, jako agent zawodnika, żądam dokładnie takiego samego kontraktu jak w realu, z takimi samymi zwyżkami jak w realu a nie wpisanych z kontraktu Foxa. Możesz też udowodnić, że chcesz mu dać faktycznie maksymalny możliwy kontrakt i wpisać klauzulę, że jak osiągnie jakikolwiek punkt pozwalający na zwiększenie kontraktu,nawet 3 all NBA team, powyżej 25% to dasz mu z automatu 30% a nie jak w pisałeś 26%. Możesz. Inaczej będziesz chciał "oskubać" gracza w Twoim rozumieniu. 

Z góry dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Lucas napisał:

No ale czy u nas nie byłoby opcji, zeby za rok Giannis + Davis zrobili gdzieś team wokół siebie? Thunder, Dallas i może coś co mi jeszcze uciekło?

Z pewnością Nets. Bulls będą też mieć żyliard cap space ( szczególnie po tradzie który zaraz zrobią ), ale to raczej nie ich okienko na FA. Hawks chyba też się na coś szykują. Ciekaw jestem kierunku Memphis bo tam też worek kasy będzie do wydania. Clippers. Może Ty też będziesz chciał zachować płynność do przyszłego FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kolader napisał:

Szkoda że nie chcecie się przekonać jakiego fajnego superstara chce pozyskać do Davisa gdyby trafił do Nets 😔

Mogę to potwierdzić, bo w zaufaniu Kolader mi powiedział o kim mowa. To nawet nie superstar, a gotowy HoF. Do tego wciąż kilka dobrych lat gry przed nim. I chyba drugi na liście gracz, po LeBronie gdzie fit z Davisem był by po prostu przekur*a zajebisty.

3 minuty temu, january napisał:

Mówi się o 2 potencjalnych destynacjach dla Giannisa poza Bucks. Jedna to LeBron, druga to Butler. Peszek? :P 

Przecież Marcus by na zawał zszedł jak byś to zrobił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Mogę to potwierdzić, bo w zaufaniu Kolader mi powiedział o kim mowa. To nawet nie superstar, a gotowy HoF. Do tego wciąż kilka dobrych lat gry przed nim. I chyba drugi na liście gracz, po LeBronie gdzie fit z Davisem był by po prostu przekur*a zajebisty.

Westbrook się nigdzie nie wybiera! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Tecu napisał:

Gdyby nie to, że tak krzyczałeś w stosunku do Simmonsa to byłbym w stanie się z Tobą zgodzić. Biorąc jednak uwagę na powyższe, jako agent zawodnika, żądam dokładnie takiego samego kontraktu jak w realu, z takimi samymi zwyżkami jak w realu a nie wpisanych z kontraktu Foxa. Możesz też udowodnić, że chcesz mu dać faktycznie maksymalny możliwy kontrakt i wpisać klauzulę, że jak osiągnie jakikolwiek punkt pozwalający na zwiększenie kontraktu,nawet 3 all NBA team, powyżej 25% to dasz mu z automatu 30% a nie jak w pisałeś 26%. Możesz. Inaczej będziesz chciał "oskubać" gracza w Twoim rozumieniu. 

Z góry dziękuję. 

O proszę :)

Najpierw piszesz długiego posta o hipokryzji a po godzinie sam pokazujesz na swoim przykładzie jak w BeGM tego dokonać.

Brawo ty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

O proszę :)

Najpierw piszesz długiego posta o hipokryzji a po godzinie sam pokazujesz na swoim przykładzie jak w BeGM tego dokonać.

Brawo ty.

 

Nie. Pokazałem Twoją hipokryzję. W stosunku do Simmonsa krzyk, że chciałem oskubać itd itp a w stosunku do Twojego gracza, nie chcesz mu nawet dać identycznego kontraktu jak dostał w realu a liczby wrzucasz z kontraktu Foxa. 

Możesz dać więcej, ale nie chcesz, rozumiem. Ale nie wytykaj innym, że chcą tak samo. 

Wpisuje się to idealnie w mój post. Każdy myśli by było mu najlepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, january napisał:

Dżizas Alonzo znów tysiące pustych słów i porównywania się chełpliwego do RL Heat, a konkret to jest taki, że po zeszłosezonowej akcji z bezczelnie złamaną publiczną obietnicą dla Rayjona Tuckera złożoną podczas głosowania na niego jak zamierzasz dostawać znikąd jakieś zniżki od graczy za jakąś kulturę to szczerze powodzenia życzę. Czyny nie słowa. Nieskazitelnością staraj się przez kilka sezonów naprawić takie okropne zachowanie z Rayjonem, a potem pisz z powrotem o kulturze. Nie wcześniej.

Nie widzę żadnego plusa Magic nad RL Jazz w aspekcie umowy Mitchella. A tam klepnął 4+1 PO.

 

Rayjona planuję na 2wayu podpisać.

Pisanie o nim a pomijanie UD i McGrudera których mogłem oddać za Noela by teraz nie mieć problemów z luxury tax to kolejny objaw hipokryzji.

..a później się dziwisz że inni Tobie propagandę zarzucają.

Niezmienione s5 już 3 sezon. Powrót 11 graczy z poprzedniego sezonu, podpisanie jednego lub obu stashiwanych przez rok graczy i w sumie nowi tylko Birch i Temple.

Mam jeden z najstabilniejszych składów w całej historii BeGM więc z czym do ludzi..

4 minuty temu, Tecu napisał:

Nie. Pokazałem Twoją hipokryzję. W stosunku do Simmonsa krzyk, że chciałem oskubać itd itp a w stosunku do Twojego gracza, nie chcesz mu nawet dać identycznego kontraktu jak dostał w realu a liczby wrzucasz z kontraktu Foxa. 

Możesz dać więcej, ale nie chcesz, rozumiem. Ale nie wytykaj innym, że chcą tak samo. 

Wpisuje się to idealnie w mój post. Każdy myśli by było mu najlepiej. 

Ale piszesz bzdury.. łał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to bardzo lubilem te okresy FA/draftu w BeGM, ale coraz bardziej sie przekonuje, ze to najgorszy element gry, zaraz znow bedzie jakies straszenie, ze ktos odejdzie, ktos sie na kogos obrazi i generalnie to mozna wejsc z popcornem i sobie igrzyska ogladac. O ile przy glosowaniu bilansow nie zwykle jest w miare spokojnie to co sie tu u nas wyprawia podczas FA (a to dopiero 1 tura) to jest zwykle masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Ja czekam na ofertę dla Gasola za minimum od Lakers i przekonywanie ze Gasol by zrobił tak jak w rl NBA :) to będzie uczta 

Gdyby nie przeszłość Marca w BeGM to byłoby to naturalne, a tak to myśle, ze nie ma opcji, RL nie miał przygody w Lakers, która szybko się skończyła :P No ale generalnie to do weteranów za minimum Lakers powinni mieć pierwszeństwo i pewnie będą mieć, po prostu Marc to sytuacja specyficzna u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Ej nie no fluber, jakieś jaja sobie robisz z głosem na Ingrama?

Nie i myślę, że nie masz się co denerwować, bo z tego, co widzę mój głos będzie raczej wyjątkiem. 

Natomiast stawiając się w roli gracza, to jestem 23-letnim koszykarzem z pierścieniem i potencjałem superstara, który próbował być okradziony na grube miliony w poprzednim offseason przez właściciela (chciał maksymalnego przedłużenia, dostał od Ciebie o wiele mniej, gdzie próbowałeś wykorzystać, że jest kontuzjowany) i jestem 3/4 najważniejszym graczem drużyny. Przy LeBronie i Butlerze nie mam szans na większą rolę. Wolałbym przejść do innego klubu, gdzie miałbym większą pozycję i mógłbym pokazać, że jestem kimś więcej niż 3 opcją mistrzowskiego teamu. Także nie bierz tego proszę do Ciebie, po prostu taka jest moja perspektywa.

4 minuty temu, Lucas napisał:

Gdyby nie przeszłość Marca w BeGM to byłoby to naturalne, a tak to myśle, ze nie ma opcji, RL nie miał przygody w Lakers, która szybko się skończyła :P No ale generalnie to do weteranów za minimum Lakers powinni mieć pierwszeństwo i pewnie będą mieć, po prostu Marc to sytuacja specyficzna u nas.

Lakers tutaj powinni wyrwać jakichś weteranów za minimum, jeżeli ktoś nie rzuci takowym dużo wyższej oferty, ale faktycznie Marc Gasol nawet nie odbierze telefonu z Los Angeles po tamtej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Nie była już po kontuzjach:( Mark do dziś ze łzami w oczach wspomina wspaniałego GMa Lakers, który najpierw płacąc jak za zboże wyrwał go z tankera*, a później nie chcąc marnować kolejnego roku starzejącego się Marka na loterię oddał go za darmo do mocnego teamu, takich pięknych i wspaniałych wręcz przysług gracze nie zapominają.

Mam nawet lepsze argumenty za Gasolem niż Lakers w RL (Gasol nie ma pierścienia, Pau rok temu w Lakers), więc akurat wiadomo, że Mareczek trafi do Lakers za minimum :) 

 

*nie musi wiedzieć, że GM Lakers był ówcześnie nawalony jak meserszmit i negocjował sam z sobą radośnie

I zaczynamy xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.