Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Do kiedy oferty są ?

Nie było żadnej informacji od kiedy do kiedy i do kogo.

Tak samo jak już tydzień z @Tecu czekamy na odpowiedź w pewnej sprawie z tematu 'pytania'.

@MarcusCamby @ozzy110 może odpowiecie w końcu na moją i Tecu sprawę?

I generalnie jak macie aż taką kupę roboty w Radzie to V turę mogę też ja zbierać. Nie startuję, na pewno dotrzymam terminów i będziecie mieli to bańki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Nie było żadnej informacji od kiedy do kiedy i do kogo.

Tak samo jak już tydzień z @Tecu czekamy na odpowiedź w pewnej sprawie z tematu 'pytania'.

@MarcusCamby @ozzy110 może odpowiecie w końcu na moją i Tecu sprawę?

I generalnie jak macie aż taką kupę roboty w Radzie to V turę mogę też ja zbierać. Nie startuję, na pewno dotrzymam terminów i będziecie mieli to bańki.

Znaczy ja nie widzę podstawy prawnej do zmiany decyzji, a pomysł uważam po prostu za zły, bo to dodatkowy rok ochronny dla gracza będącego to tak jakby dodatkowe RFA. To na pewno nie przejdzie.

Rada jest jakby martwa, nie wiem czym to jest spowodowane, ja sam ostatnimi czasy byłem mocno zarobiony. Dziś mam trochę czasu, ale samemu to mi ciężko działać. Postaram się zamknąć czwartą turę dziś oficjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Znaczy ja nie widzę podstawy prawnej do zmiany decyzji, a pomysł uważam po prostu za zły, bo to dodatkowy rok ochronny dla gracza będącego to tak jakby dodatkowe RFA. To na pewno nie przejdzie.

Rada jest jakby martwa, nie wiem czym to jest spowodowane, ja sam ostatnimi czasy byłem mocno zarobiony. Dziś mam trochę czasu, ale samemu to mi ciężko działać. Postaram się zamknąć czwartą turę dziś oficjalnie.

Czyli stashed mamy ostatecznie wyjaśnione.

Dziękuję.

Mam zbierać oferty na V turę? Dodaję w pakiecie poganianie maruderów i bezwzględne dotrzymanie terminów. Szykuje mi się dość luźny tydzień więc się spokojnie mogę tym zająć a sama V tura to nie I żeby ktoś się obawiał o jakieś przecieki których i tak wiadomo, że nie będzie.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. zwyczaju za 40 minut zamknie się okienko transferowe i powinna rozpocząć się V tura. Stąd ponawiam pytanie z rana:

10 godzin temu, Eld napisał:

 

Mam zbierać oferty na V turę? Dodaję w pakiecie poganianie maruderów i bezwzględne dotrzymanie terminów. Szykuje mi się dość luźny tydzień więc się spokojnie mogę tym zająć a sama V tura to nie I żeby ktoś się obawiał o jakieś przecieki których i tak wiadomo, że nie będzie.

@MarcusCamby @ozzy110 @january

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Wooden napisał:

Inaczej wpierdol i za karę stracisz wszystkich graczy którym nie złożyłeś oferty.

Dziwne fetysze, ale zwykle kończy się na punkcie karnym. Jak ich sporo uzbierasz to będziesz miał jedną, dwie, trzy oferty mniej na kolejnym FA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BMF napisał:

U nas prawie przeszło ile, 88/4?

Ciekawe czemu Kings nie zaproponowali nie do odrzucenia 107/4 dla Hielda, na pewno by wziął.

chyba nie przeszlo 88/4, choc sporo bylo glosow "za".

niemniej licze, ze powyzsze info da w koncu do myslenia "paru" osobom...

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.