Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wolę osobiście jak gracze biorą extension po tym jak zostali pozyskani niż tych cwaniaków co mrożą assety i liczą, że wyrwą za cap space. Chcieliby zjeść ciastko i mieć ciastko.

Ingram jest nietykalny niezaleznie od oferty wiec czasami sie po prostu nie da kogos pozyskac:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wolę osobiście jak gracze biorą extension po tym jak zostali pozyskani niż tych cwaniaków co mrożą assety i liczą, że wyrwą za cap space. Chcieliby zjeść ciastko i mieć ciastko.

Ale my mamy patrzeć z perspektywy zawodników, Twoje osobiste preferencje nie powinny mieć żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Ale my mamy patrzeć z perspektywy zawodników, Twoje osobiste preferencje nie powinny mieć żadnego znaczenia.

Nie dziwi mnie ten komentarz od Ciebie :)

Na szczęście moje preferencje nie mają znaczenia, ale sami zawodnicy też wolą być pozyskani w wymianie wcześniej i sami na to nalegają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ja bym wprowadził ze można dawac extension tylko graczom którzy są w danej druzynie conajmniej 6 miesięcy, bo jak słyszę ze bogdanovic ma wziac  extension kilka dni po przybyciu do  nowego klubu to mi się śmiać chce, takiego sci-fi nie było jeszcze u nas ;)

Rozier rok temu.

Prince, Hield, Poeltl teraz, nie wiem czy Bryant był w Jazz dłużej czy teraz po przybyciu podpisał.

Teraz, człowiek...morza napisał:

a to double standard sa czyms u nas nowym? :P

Ja kazdego traktuje tak samo :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie dziwi mnie ten komentarz od Ciebie :)

Na szczęście moje preferencje nie mają znaczenia, ale sami zawodnicy też wolą być pozyskani w wymianie wcześniej i sami na to nalegają.

Bo dla nich oznacza to zwykle więcej pieniędzy. Jak mają dawać zniżkę ekipie, która chwilę temu ich sprowadziła, to jest to dla mnie absurd i niemal niespotykana rzecz w normalnym świecie. Do teraz nie mogę zrozumieć jak mogliście tego Hielda przegłosować, przecież wiadomo, że Cavs i tak by JESZCZE TEGO LATA podbiło stawkę o kilka mln. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

bo leci propagandowy i kłamliwy tekst, ze takich przypadków u nas nie było

Ja pisałem, że w realu nie ma takich sytuacji, znalazłem chyba jedną przez cztery lata (i to kilka miesięcy po wymianie), i to Oladipo, który na tamten moment dostał świetną dla siebie umowę. 

Tutaj dochodzi cała kombinacja:

- Hield dopiero tam trafił

- Cavaliers to lotto team

- za rok jest kasa, a nie ma dobrych FAs

- Hield trafił do teamu, gdzie może nabijać statsy, bo nie ma tam dobrych koszykarzy -> zajebista sprawa w CY

- w realu nawet nie ma tematu extension Hielda

- cvbe pisał, że liczy się z maksem dla Hielda

A tu Hield bierze chwilę po wymianie extension za ot co jego realną wartość pomimo tych wszystkich czynników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

@BMF to było do Ronniego, a nie do Ciebie :) 

Jeśli ktoś konsekwentnie odrzucał extension w poprzedniej rundzie to spoko, jego sprawa i przynajmniej jest konsekwentny.

Jeśli ktoś klepał te Hieldy, Murraye i Prince to powinien również głosować konsekwentnie. 

No ale kazdy gracz to osobny przypadek:) miedzy bogdanovicem a hieldem jest ledwie 15 miejsc w rankingu wiec tu byle jaka oferta nie przejdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No ale kazdy gracz to osobny przypadek:) miedzy bogdanovicem a hieldem jest ledwie 15 miejsc w rankingu wiec tu byle jaka oferta nie przejdzie:)

Teraz przypomnij sobie teksty o tym, ze te glosy to przez mylenie z Bojanem ;) 

W ramach ciekawostki z tym, ze Hield jest niedopłacony to według algorytmu Goldsteina był w zeszłym sezonie wart niecałe 13 mln, Bogie 6, ale Goldstein jakos mocno go nie lubi, bo wypada fatalnie, o jakies 150 miejsc gorzej niz w RPM ESPNu.

Moim zdaniem umowa podobna do Murraya jest uczciwa propozycja. To sporo więcej niż Prince (w wielu statach wypadaja dosc podobnie), a mniej niż IRL Bojan, bo no Bojan przynajmniej na razie robił za tego lepszego BB i sporo  więcej niż 10 mln rocznie, które według pewnego GM-a jest "maksem jaki chciałby płacić Bogiemu" :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lucas napisał:

@BMF to było do Ronniego, a nie do Ciebie :) 

Jeśli ktoś konsekwentnie odrzucał extension w poprzedniej rundzie to spoko, jego sprawa i przynajmniej jest konsekwentny.

Jeśli ktoś klepał te Hieldy, Murraye i Prince to powinien również głosować konsekwentnie. 

Ja po prostu oceniam wartość. Hield dostał 27mln za sezon, to jest sporo jak na gracza z jednym elitarnym skillsetem i resztą mniej lub bardziej poniżej przeciętnej.

Prince to kasztan, nie pokazał nic, by być wart tych pieniędzy. Może zaliczy przełomowy sezon, ma ku temu niezłe predyspozycje, ale ja jego fanem nie jestem, więc nie sądzę by ktoś dał mu umowę o wartości pełnego MLE

Murray powinien odrzucić. On tyle to by dostał nawet teraz po rocznej przerwie. Tu będzie tylko lepiej i myślę, że będzie sporo stratny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.