Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

@januaryczy ty czasem nie odlatujesz za bardzo?

 

@fluberw wywiadzie mogl strzelić ze za rok Ingram bedzie jego glownym celem, lub takie info strzelil dziennikarz i stąd o nim wiemy.

 

Juz nie pajacujmy, to ze akurat Ingram moze spodziewac sie maxa od innych zespołów a od Lakers nie, to taka sytuacja jak z Embiidem i Tecu u nas, ktory tez skapil kasy a potem maxa dal. Raczej slabo swiadczy to o tobie, bo: James przyszedl na podstawie real dealu, DAR klepnal gowniane przedłużenie, Butler mimo dostania policzka albo dwoch zostal w Lakers. Teraz niestety ale z Ingramem ci sie nie upiecze, placisz albo go tracisz. 120/4 by zalatwilo sprawę teraz, ale jestescie jakies 30 mln roznicy miedzy akceptowalna oferta dla Ingrama i jego agenra z Sacto. 

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Oczywiście że nie mógł tak powiedzieć no lol.

Ale Rick Bonnell mógł napisać długi tekst o tym dlaczego Hornets powinni zaoferowoć maksa Ingramowi, a jakiś asystent flubera podesłać tekst Ingramowi z własną informacją, że warte przeczytania i puścić oczko. Jasiu obudź się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wolves chyba zrobili to na papierze, ale ogólnie to świat NBA cały czas się kręci na takich ustaleniach. Co nie zmienia faktu, że te obietnice są nic nie warte. Jak Matthews wypadnie z ligi, to SlaKB da mu minimum? Sam sobie odpowiedz

nie wiem na jakich ustaleniach kreci sie reszta swiata w NBA, ale my w NY Knicks jesteśmy czyści jak łza i działałamy zgodnie z najwyższymi standardami i najlepszymi obyczajami.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Czego najlepszym przykładem negocjowanie po Irvinga :)

ma PO?

ma.

reszta to teorie spiskowe naruszajace dobra osobiste zarowno klubu jak i gm'a. wiec radze byc ostroznym z ewentualnymi insynuacjami.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SlaKB napisał:

A jak mam rozumiec wpis flubera w tamtym temacie? Przeciez Ingram nie jest związany z nim zadnym kontraktem.

Jako tampering. Ty próbujesz przepchnąć umowę pod stołem. Dwie oddzielne kwestie. Dla przypomnienia Wolves dostali wtedy maksymalną karę pieniężną i pozbawieni zostali 5 picków. Naprawdę ten Matthews jest tego wart? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Jako tampering. Ty próbujesz przepchnąć umowę pod stołem. Dwie oddzielne kwestie. Dla przypomnienia Wolves dostali wtedy maksymalną karę pieniężną i pozbawieni zostali 5 picków. Naprawdę ten Matthews jest tego wart? ;)

Nie przepycham nic pod stolem :o tylmotylko robie to samo co fluber czyli ze dam okreslony kontrakt okreslonemu zawodnikowi za rok. Fluber tez wpisał siw w tamtym temacie więc stosujesz tu podwojne standardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Nie przepycham nic pod stolem :o tylmotylko robie to samo co fluber czyli ze dam okreslony kontrakt okreslonemu zawodnikowi za rok. Fluber tez wpisał siw w tamtym temacie więc stosujesz tu podwojne standardy

I dziwnym trafem negocjujesz z nim właśnie kontrakt na nadchodzący sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, january napisał:

Przecież ja piszę o RL NBA. A tu atakowani przez Ciebie za za duże jpg Lakers mają 52 mpg dla Dedmona i Looneya...

No ale w zeszłym sezonie LeBron nie grał u Ciebie na SF, wrzuciłem cytat z Twojego opisu składu i rozkładu minut.

Przecież to jest jakiś absurd z tym LeBronem na SF. Chcesz mi powiedzieć, że właśnie poszedłeś do LeBrona, że w tym sezonie będzie musiał grać na innej pozycji niż w zeszłym roku i popierdalać cały sezon za obwodowymi, żeby zrobić miejsce dla Looneya ( słuchaj LeBron, to młody talent, MŁODY TALENT!!!) i przy okazji dodasz, że Lakers nie będą mieć w tym sezonie 15 graczy w składzie, bo Cię na to nie stać, ale są za to dobre wieści i trzeci sezon z rzędu nie zapłacicie podatku?:)

Czy my tu mieliśmy odwzorowywać NBA, czy co robić?:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek opowiadający baniule jak ceni Ingrama i dający mu 90/4, to dla mnie taki sam poziom jak max flubera dla Ingrama czy jakieś pierdoły, że ktoś komuś da kasę.

 

Jezeli WM przekona do Bucks jakaś obiecanka to szczerze dziwny z niego typ. Koleś może się poskładać i żadnej kasy nie zobaczy. A to że Ingram słyszy że może dostać 30 baniek na rynku a od Lakers dostaje 22,5 i w pape i płacze w kącie szatni Lakers to inny temat i dziwię się że jeszcze Jasiek robi z siebie ofiarę w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.