Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Przeczytaj dokładnie mój post i się zastanów :) 

Dobra, gdzie są okulary.

Ale to i tak niczego nie zmieni w jego ppg. Spodziewam się nawet spadku po pozyskaniu Bojana i 3rd break year Mitchella. 

@shevcu brakuje po prostu jakiejś wykrystalizowanej pierwszej opcji. Ani Gobert nią nie będzie, ani Rubio w Suns ( Booker ), ani Morris w Knicks ( Randle pewnie ), a tym bardziej nie Joe Harris czy Tadek Young.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Dobra, gdzie są okulary.

Ale to i tak niczego nie zmieni w jego ppg. Spodziewam się nawet spadku po pozyskaniu Bojana i 3rd break year Mitchella. 

@shevcu brakuje po prostu jakiejś wykrystalizowanej pierwszej opcji. Ani Gobert nią nie będzie, ani Rubio w Suns ( Booker ), ani Morris w Knicks ( Randle pewnie ), a tym bardziej nie Joe Harris czy Tadek Young.

Przecież nie zmuszam do zmiany głosu. Zaglosowales za nyk to licze ze przynajmniej rozliczysz rybaka z obietnic. Wg mnie Rubio fitowo nie pasuje do tego skladu co Wodden rotacja potwierdzal w po. Dalem wiecej kasy niz nyk. Nie mam czasu spamować na pw bo sam nie zmieniam glosow pod wplywem pw. To wy decydujecie co i jak i koniec koncow szanuję wasze decyzje. Mimo ze aktualnie jest dla mnie niekorzystna. Z ostatnich 4 glosow musi byc 3-1 lub 4-0 dla mnie by Rubio wyladowal w Kings. Jeszcze jest nadzieja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kucio napisał:

Jak dla mnie to w ogóle dopuszczenie możliwości manipulacji dodanymi już głosami jest skandaliczne i nie powinno mieć miejsca.

Dyskusja i argumenty mają wpływ na zmianę decyzji, choć powinno być tajne głosowanie by nie było sytuacji, że wiemy jakie są wyniki i manipulujemy jak nam wygodniej.

26 minut temu, january napisał:

wywalenie Rubio najpierw na 24mpg (2 trymestr), potem na ławkę (3T i playoffs).

To jest argument o którym zapomniałem, choć grałem z NYK w PO.

Sprawdzę i jeszcze się zastanowię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, shevcu napisał:

Przecież nie zmuszam do zmiany głosu. Zaglosowales za nyk to licze ze przynajmniej rozliczysz rybaka z obietnic. Wg mnie Rubio fitowo nie pasuje do tego skladu co Wodden rotacja potwierdzal w po. Dalem wiecej kasy niz nyk. Nie mam czasu spamować na pw bo sam nie zmieniam glosow pod wplywem pw. To wy decydujecie co i jak i koniec koncow szanuję wasze decyzje. Mimo ze aktualnie jest dla mnie niekorzystna. Z ostatnich 4 glosow musi byc 3-1 lub 4-0 dla mnie by Rubio wyladowal w Kings. Jeszcze jest nadzieja :)

@shevcu mocno szanuję to co napisałeś. Naprawdę klasa sama w sobie.

Ewentualna przegrana Rubio to Ci może na dobre wyjść w niedługim czasie jak Rubio się skasztani do końca w RL Suns a jego cyfry będą mega ciężkie do zrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.