Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Lepiej niech Camby przyjedzie do Ciechocinka i zrobimy mini zlot Spółdzielni :P

W sumie to wyobrażacie sobie jak by to było zrobić kiedyś zlot ludu z beGM? Najlepiej jeszcze przed jakimś głosowaniem.

Białystok przy tym byłby jak procesja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Jak tak to zwracam honor. Widać przegapiłem twój post tak jak all-star impact Aarona Gordona w poprzednim sezonie ;)

Grunt, że tangiers przyjął to po męsku.

Ach, III runda zapowiada się epicko.

Liczę na to, że w tym sezonie docenisz jednak Aarona Gordona i jego impact zwłaszcza w obronie przy KATie/Vuceviciu, gdyż trąbię o tym cały sezon. 

Napisałbym o tym, że to skandal, że Gordon, który świetnie grał przeciwko Leonardowi w I rundzie playoffs, nie poradził sobie u nas z Georgem z kontuzjowanymi oboma barkami, ale nie zrobię tego, bo znowu mi napiszesz, że męczę tymi playoffs. :P 

Cieszy jednak docenienie przez nasze forum Aarona Gordona, który może dzięki temu uzyska u nas również więcej szacunku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

Może słynąca z kultury organizacja Orlando Magic mu pomoże? 

GM podobno jest fanem

Ale że co?

Liczysz że GM podzieli się swoim towarem mądrosci który to każdorazowo musi brać pisząc wstawki do Media Roomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo Rubio, to ja tam bym chciał jeszcze zwrócić uwagę, że istnieje prawdopodobieństwo break-out year Dennisa Smitha JR, a wtedy wiadomo na kogo Kings postawią. 

No i patrząc na kontrakty Morrisa czy Younga, szczerze powątpiewam czy Gobert przedłuży kontrakt. Tu nie ma perspektyw, nie ma assetów pod wymiany nawet.

 

 

image.thumb.png.f9900c0c06324b8c270c573d14d8194d.png

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

A propo Rubio, to ja tam bym chciał jeszcze zwrócić uwagę, że istnieje prawdopodobieństwo break-out year Dennisa Smitha JR, a wtedy wiadomo na kogo Kings postawią. 

No i patrząc na kontrakty Morrisa czy Younga, szczerze powątpiewam czy Gobert przedłuży kontrakt. Tu nie ma perspektyw, nie ma assetów pod wymiany nawet.

 

 

image.thumb.png.f9900c0c06324b8c270c573d14d8194d.png

Ale musi Ci się dupa palić , ze takie c***oargumenty wyciągasz .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa kozackie argumenty

jakbym mial obstawic hajs, to na zaklad, ze gobert za 2 lata ucieka z kings

takze zostawic jedna z najlepiej zarzadzanych organizacji w lidze, dla oganziacji ktora od 20 lat jest w pizdzie i przez kolejne tez bedzie w pizdzie. no nie wiem, ja bylbym sceptyczny. 

Cytat

He later added: "If I was leaving the Warriors, it was always going to be for the Nets. They got the pieces and a creative front office. I just like what they were building."

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy Rubio warto też kwestie sportowe wziąć pod uwagę. W Knicks to wiadomo, faworyt do tytułu?

Czy Kings z Rubio zrobią Playoffs? Zespoły, które na ten moment wydają się mocniejsze:

Warriors, Denver, Lakers, Minnesota, Rockets, Spurs, Suns

Mocniejsze / podobna półka mogą być też: Pelicans (ale nie wiem jakie te wymiany w końcu i po co idą), Thunder i Jazz (podobna sprawa co Pels)

I tak się zastanawiam czy Rubio dla 7 milionów powinien zmieniać faworyta do tytułu dla zespołu, który może w Playoffs nie zagrać i raczej ciężko będzie tam o upside przez kontrakty takiego Morrisa. 

Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Z perspektywy Rubio warto też kwestie sportowe wziąć pod uwagę. W Knicks to wiadomo, faworyt do tytułu?

Czy Kings z Rubio zrobią Playoffs? Zespoły, które na ten moment wydają się mocniejsze:

Warriors, Denver, Lakers, Minnesota, Rockets, Spurs, Suns

Mocniejsze / podobna półka mogą być też: Pelicans (ale nie wiem jakie te wymiany w końcu i po co idą), Thunder i Jazz (podobna sprawa co Pels)

I tak się zastanawiam czy Rubio dla 7 milionów powinien zmieniać faworyta do tytułu dla zespołu, który może w Playoffs nie zagrać i raczej ciężko będzie tam o upside przez kontrakty takiego Morrisa. 

zakładając, że zdrowie będzie jako takie, to irl Rubio podpisze ostatni większy kontrakt w NBA, póki co C_M zaoferował mu regresywną umowę sprawiającą, że odrzucając ostatni rok ta różnica będzie mniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chyba nikt nie bedzie tu probowal wmowic, ze Gobert (super impakt w obronie, troche ograniczony w ataku) to lepszy koń pociągowy do Playoffs jako lider niż Blake Griffin?

Przy 3 mln roznicy (MILION ROCZNIE) to uwazam, ze glosy inne niz NYK sa głosami personalnymi przeciwko CM, a nie pod dobro Rubio :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

A to opcje regresu z PO chyba przegapiłem. Także oferta NYK to powinien być no brainer

gdzieś wcześniej zaproponowałem takie rozwiązanie a C_M potwierdził taki obrót spraw, nie powinienem tego robić bo dałem mu jeszcze lepszy asset pod wymianę, ale cóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Panowie, was tez Rybak zasypuje PMami rozkładając nogi by zmienić głos ? Haha , bez żartów - 

Knicks totalnie olali Rubio tego lata , wysłali mu żenujący kontrakt w 1 fazie , wysłali słaby kontrakt w 3 fazie .

Uzależnili jego podpisanie od nieudanego przedłużenia Marcusa Morrisa i PJ Tuckera :) Butler nie trafił do Heat bo nie był na priorytecie (wg wielu GMow ) a Rubio jako totalna zapchajdziura , ma teraz paść na kolana w podziękowaniu za te kilka dolarów więcej ?:D 

Rubio by to dawno olał , tak jak odpuścił Pacers po odejściu Bogdanovicia i poszedł grać za hajsem do Suns, tak samo olalby Knicks - bo kto tu byłby jego najbliższym ziomeczkiem ? Dotson czy Dj Wilson ?:) 

Pisanie o tym jak słabi są Kings i ze Gobert nie przedłuży to już w ogóle jest podsumowanie jaka szumowina jest GM Knicks, który pewnie roztaczał piekne wizje przy próbie ściągnięcia Davisa a teraz krytykuje Kings . 

I ten pyszałek ma czelność pisać , ze to Minnesota idzie po trupach do celu. 

HAHAHAHAHA 

Smiechu warte jest to FA, gdzie to płacz i c***oaegumenty w zestawie z osobista sympatia/antypatia sa powyżej racjonalnej i spójnej narracji .

A ten argument ze 20 lat Sacramento jest w dupie rzucone ze strony Knicks ? HAHAHA , a gdzie byli Knicks przed tym jak GMem LAC został LAF? Dokładnie w tym samym miejscu i pewnie byliby w nim cały czas :D niektóre rzeczy zmieniają się w chwile i ferować tutaj losy Organizacji za 2 lata to jak gra w totka .

Gszie miała być Minnesota w tym roku? Kiedy miała pierwszy raz zagrać w PO? To są właśnie przewidywania Człowieka Eksperta :) 

Glosujcie na Rubio w Knicks ale potem się nie dziwcie jak ten manipulator będzie się śmiał wam w oczy ze znowu was przechytrzył .

BEKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.