Jump to content
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Recommended Posts

6 minut temu, Lucas napisał:

Zgadzam się z ignazzem. Z ofertami było sporo czasu na reakcję, a z nagłym dopuszczeniem głosu po czasie nie, zwłaszcza że dopiero co pilnowaliśmy terminów co do minuty. 

Najbardziej poszkodowani sa tu oczywiście Kevin Durant i Barack Obama, którzy szukali się już do wspólnego spotu. 

Barack teraz pikietuje pod siedzibą Rady "Oddajcie mi Kevina!" głoszą sztandary.

A tak całkiem poważnie to chciałbym jakichś konkretnych rozwiązań tutaj - ta sytuacja mi kompletnie związała ręce jako GMowi Golden State.

Nie mam pojęcia jakich mam graczy.

Dobra, chcialbym uzyskac ostateczne wyniki glosowania. 

Nie wiem czemu mialbym godzic sie na Khrisa, skoro moge uzyskac Duranta. 

Nie bylem za akceptacja zle skonstruowanych ofert, nie jestem tez za dopuszczeniem ofert zlozonych po czasie, ale skoro takie oferty sa dopuszczane to dlaczego glos mialby nie byc. Nie wiem dlaczego mialbym byc ofiare tej kuli snieznej. 

• Like 2

15 minut temu, fluber napisał:

@MarcusCamby to skoro jesteś na nie, to czemu wczoraj Rada dopuściła głosowanie?:)

Nie zgadzamy się z ozzy bardzo często w wielu kwestiach i często problematyczne jest, że głosy rozkładają się 50-50 i nie ma przewagi :)

Jako rada na forum ogólnym musimy być jednak zgodni. Sam wiesz jak to działa ;)

1 minutę temu, Wooden napisał:

@Alonzo :

to przeze mnie zagłosował @SlaKB :) Dalem głos zanim doczytałem a zanim zdążyłem skasować on dał swoją riposte a @MarcusCamby dał nam obu reprymende :)

pobrane.gif

Nie chodziło mi tu o to głosowanie nad ważnością głosu SlaKB, miałem na myśli wcześniejsze z I rundy FA. 

Ty nie mogłeś głosować w sprawie s&t Duranta, bo w przypadku trafienia przez niego do Wizards, miałeś z tego zysk - Bledsoe itd. 

To, że SlaKB głosował jako ostatni doprowadziło do tego, że on też z głosowania na Duranta miał zysk - czyli s&t Middletona. 

SlaKB tu był ewidentnie stroną i byłem pewien, że nie głosował, dlatego że zadecydował u niego konflikt interesów i chciał być fair. Początkowo, jak napisał, że chce głosować, to myślałem, ze to taki żart na wysokim poziomie, ale SlaKB faktycznie zamierzał głosować. 

Poza tym głosowanie się skończyło o 22.00, Ty z Sylwkiem się cieszyliście, Qcin przyjął porażkę z klasą (tu szacunek dla Qcina). Odbieranie Wam tej radości iles minut po zamknięciu głosowania, które trwało tydzień dla mnie jest słabe. 

Nie jestem zwolennikiem Duranta w Wizards, ale odbieranie Wam tego sukcesu po zakończeniu głosowania na które czekało ponad 20 GMów jeszcze bardziej mi się nie podoba. 

• Like 1

Podoba mi się to co zrobiła Rada. To było najlepsze z możliwych wyjść.

Na razie 6:5 na NIE. 

• Like 2

W tym przypadku głosowanie GMów będzie najsprawiedliwsze. 

Bardzo mądra decyzja Rady :) 

• Like 1

Podsumujmy :

West->East
Durant, Harden, Davis

East->West
Beal, Gobert, Bledsoe, Porzingis

Grubo :D 

Edited by january

No robię te same ruchy co Heat - oddałem wszystkie kontrakty, zostawiłem wielkiego Oladipo i wymieniłem cały skład w rok- no to chyba jasne ze wolni agenci będą bili do mnie drzwiami i oknami- czy coś się zmieniło w ostatnie 2 dni?

• Haha 1

Middleton dostał maksa od Heat. Od ciebie nie. Gdzie tu problem. Chyba oczywiste, że Middleton poszedł na kasę bo zapowiadał wcześniej, że liczy się kasa

Wróć do nas drogi Qcinie jak ochłoniesz i wrócisz do normy/przestaniesz trollować, bo tego się czytać nie da powoli.

Naprawdę masz pretensje o to że Middleton wybrał hajs? To chyba coś Ci nie halo^ Capspace jest kluczowe na FA? Raptors, Spurs i Kings nie zapełnili jakoś capspace. Heat nie dostali swych priorytetów. 

Middleton poszedł do Heat, do Heat poszedłby tez Durant gdyby pare minut Slak nie zapił xq także jak widać Oladipo jest najlepszym możliwym wabikiem na FA ze wszystkich graczy NBA , dla mnie nobrainer