Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

W ogóle śmieszna sprawa z tym FA. Nie lubię handlować zawodnikami, mam 13 w składzie (powinienem mieć 14, ale z Favorsem zostali Lakers bezczelnie oszukani przez chytruska-agenta). No i tak sobie myślałem przed IIr "kurde, może oddać kogoś szybko, szkoda tylko o 2 FA walczyć na takim rynku"/

To sobie dziś zerknąłem w arkusz. Pełne MLE (lub więcej - z capspace) będą wstępnie mieć : Boston, Nets, Knicks/Kings, Pacers, Bucks, Miami, Orlando, Wizards, Dallas, Rockets, Memphis, Pelicans, Spurs, może Denver, Wolves, Thunder, Warriors, Lakers.

A najlepsi na rynku będą Ibaka i Ross chyba, grube przepłacanie się szykuje teraz, współczuje tym co mają 6-7 graczy w składzie i liczyli na wyrywanie za minimum fajnych grajków z marszu do rotacji.

Dion Waiters bardzo chętnie wzmocni jakąś ekipę z cap space

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Zajebistą decyzję podjęto (to chyba ja z Marcusem to wymyśliliśmy), by 3 runda FA odbywała się według schematu dwóch pierwszych, inaczej byłoby znów kombinowanie kto dostanie, kto nie ofertę i jakieś chore przechwyty za minimum, gdy 2/3 ligi ma około 10 baniek w kabzie.

Tu akurat muszę się pochwalić, że mój pomysł :) Jako największy przeciwnik gamblowania mocno o to wnioskowałem :)

A teraz wspomnień czar z moich magicznych tabelek, skład Lakers na II trymestr 2017/2018

Dinwiddie/Butler/Ingram/Randolph/M. Gasol

Russell/Nwaba/Kleber/Theis/P. Gasol

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

mam nadzieje, ze kolejni glosujacy nie beda takimi materialistami...

Ja bym dał odwrotnie. Tucker w Wolves, a Rubio w Knicks. Dziwne, że nie grzałeś tego tematu extension, gdzie okazałeś Ricky zaufanie i dawałeś 17mln za sezon. Rozumiem, że na kiepskie extension można się obrazić, ale skoro było dobre to RR powinien to docenić z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam, że nie zostawiłby miejsca w s5 mistrza dla paru mln w przeciętnej ekipie.

a od priorytetu jest duzo wazniejszym jak traktowalem go w czasie pobytu w knicks.

a przez ostatni rok mial wielka przyjemnosc z gry grajac w najlepszej z dotychczasowych druzyn (jego wczesniejsze ekipy szorowaly dno)

saysfakcjonujaca role i przyjemnosc z gry  najwieksza czerpalby z grania przez 30 min z davisem na parkeicie. z irvingiem w trakcie spotkania to jest jakies 10 min na parkeicie, reszta to rubio dowodzi.

w jazz tez nie byl floor-generalem a nie slyszalem jakis narzekan z jego strony 

a to pitolenie o tym, ze zdobedziesz jedno mistrzostwo i jestes syty to jakas grubsza beka

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubsza beka to były twoje oferty w 1 rundzie. Gdyby nie moje oferty i Qcina to ci twoi ponoc mega wazni gracze mistrzowskiej ekipy zobaczyliby jeszcze mniej kasy niz widza aktualnie teraz od innych ekip lub Rubio nie dostałby mega podbity z twojej strony. Jezeli ktos byl tutaj materialista to raczej ty a nie glosujacy. 

13 godzin temu, january napisał:

Sam się karmi :) 

No jesteśmy już bliziutko.  

@Ashigaru @shevcu @kolader @eMeS @Regis @kungfubestia @Tecu

De facto głosujecie tylko na Monte Morrisa i Rubio^ Więc lepiej się spieszcie jak nie chcecie mieć ryzyka "ostatniego głosu" i wielkiej presji nad głową^.^

Ode mnie glos do soboty sie pojawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

drwię z CMa, który pisał że jak ktoś ma Morrisa w Nuggets to musi mieć Rubio w NYK 😉 

a jakie argumenty na nie?

wskazujesz, ze rubi bedzie mial wieksza role w kings. a propo morrisa to samo mozna napisac w spurs.

wskazujesz, ze rubio dostal wiekszy hajs w kings. to samo mozna napisać o morrisie w nuggets, proporcjonalnie dostal nawet wiecej hajsu.

wskazujesz, ze morris jest dobrze traktowany w nuggets. pytanie na jakiej podstawie, 3-miesięcznej grze? Gdzie Rubio spędził u mnie cały sezon, było mu od razu proponowane extension, a w trakcie sezonu odrzucone wiele ofert.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Dokładnie to powiedzieli składając ofertę dla Rubio.

"

NY Knicks

1. Tucker 20/1+PO

2. Marcus Morris 20/1+PO

3. Rubio 24/1+PO (jeśli nie podpiszę Tuckera lub Morrisa)"

 

nie powiedzieli

to jest jedynie twoja bezssensowna intepretacja, zero-jedynkowa nie uwzglednajaca wielu aspektow

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

To jest złoto ❤️ Dosłownie złożyłeś taką ofertę Rubio "podpiszemy z Tobą tylko wtedy jak nie podpiszemy jednego z duetu Morris/Tucker" Co tu interpretować, jakie aspekty? :D no lol :D 

a to, że nie mam możliwości sondowania rynku przed turą FA, jak to maja zapewne gm'owie w realu. musze zgadywać jakie oferty się pojawią. 

a to, że w między czasie pojawiła się oferta za bogdanovicia (wczesniej ich nie mialem)

reasumując brak możliwości zmiany priorytetów w kontekście twojej dowolnej  intepretacji okoliczności jest bezsensowny. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.