Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Ja słyszałem, że w ramach dopasowania "120ortg 121 drtg" Minnesota uderza po Bjelicę, bo im pasuje do kwartetu Lillard-Booker-Tatum-Drummond

Już jesteśmy po pierwszych rozmowach z Tatumem i postawił zespół ponad swoje indywidualne aspiracje - możliwe ze od przyszłego sezonu będzie Manu z Minnesoty :) nie bój się , dofitujemy s5.

 

Choc to zabawne ze piszesz o defensywie mając w s5 trio - DAR-Lebron-Dedmon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Tatum taki słaby obrońca? Czyżby magia Celtics robiła swoje? :)

Jasiek wie jaki wpierdol spuszcza mu splash brothers w PO, wiec zaczyna już rok wcześniej propagandę ustawiając narracje pod to, żeby wszyscy zapamiętali słaba obronę Minnesoty z pominięciem jeszcze gorszej Lakers 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Przy Lillardzie to są all-def, przy Bookerze DPOYs 😉 

Nie no o to to akurat Ty zadbałeś :D 

No zobaczymy :) w zasadzie wymieniłem Otto na Bookera :)  Winslow został, Drummond jest okej , Tatum jest okej - nie licząc obrony na obwodzie wyglada to wystarczająco dobrze żeby Ciebie stuknąć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dedmon to solidny obrońca imo. 

LeBron jeśli mu się chce i ma siły też. U Jaska powinien trochę lepiej bronić, bo Butler i DLO mogą go częściowo w ataku odciążyć. 

19 minut temu, polishllama69 napisał:

Rubio ma magiczną umiejętność szukania na picku centra do lobów także Ayton powinien dobić do 20ppg na jakimś 61 TS% + nie bawię się w przerzucanie graczami jak kartoflami

Ja też, pewnie względem liczby w wymian jestem poniżej średnie ligowej ;)

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tatum taki słaby obrońca? Czyżby magia Celtics robiła swoje? :)

Każdy nie grający pod Stevensem (no może Smart i Horford to wyjątki) powinien być brany z pewnym znakiem zapytania w D w innym zespole. 

Bradley czy Crowder (bez systemu Jazz i Goberta, a więc z Cavs) to potwierdzają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Każdy nie grający pod Stevensem (no może Smart i Horford to wyjątki) powinien być brany z pewnym znakiem zapytania w D w innym zespole.  

Bradley czy Crowder (bez systemu Jazz i Goberta, a więc z Cavs) to potwierdzają. 

Zgadzam się, aczkolwiek dumny jestem z siebie, że overrated defensywę Crowdera rozszyfrowałem już w czasach Celtics tocząc potężne forumowe krucjaty przeciwko niemu.

Tatuma mam za solidnego obrońcę, więc nie pasuje mi do zestawienia go z Lillardem, Bookerem i Drummondem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Musiałem skomponować całe s5 Wolves 😉. Nie no ogólnie Sota ma lepszy talent niż fit zdecydowanie, więc się nie przywiązujmy tam do tego kto tam obecnie jest :D Za 3 miesiące będzie inaczej x)

Posadzasz go o przerzucanie zawodnikow jak worki kartofli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

W sensie mówisz, że w sezonie 19/20 dokonałeś tylko 1 wymiany?:)

Dokładnie tak :( i to jeszcze koniecznej ze względu na Noela :( teraz raptem druga i kto wie czy nie ostatnia w tym sezonie :( 

Minnesota buduje kulturę Organizacji od transferu Lillarda przecież 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucas napisał:

I niżej od nowego nabytku Suns prosto z zespołu mistrzowskiego 😎

Także można powiedzieć, że według forumowiczów czwarty najważniejszy gracz mistrzów przeniósł swoje talenty do Arizony. 

No tak wyszło z głosowania:)

Z kwartetu Rubio-Tucker-Morris-Bogdan Bogdanović forumowicze najwyżej wycenili Bogdana:)

Co po wynikach Robina i Setha sprawia, że podejrzewam, iż część się po prostu pomyliła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murray Brogdon Collins LMA seta... coś mi ten Wiggins odstaje ;) ale to wiedziałem jak brałem. Tylko się nie spodziewałem ze on obok Teague stoi ;) tylko stawiając na Monte Morrisa ( głosowanie w toku ) wiedziałem ze PG nie potrzebuje a na SF mam dziurę jak spurs po Leonardzie :((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.